x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی یکی از کشورهای قدرتمند در قاره آفریقا است. این کشور در زمینه صنعت و کشاورزی رشد خوبی داشته است. بخش‌های مختلفی از این کشور نیمه کویری اعلام شده است در بخش‌های شرقی شاهد علفزارهای استوایی هستیم که ول نامیده می‌شود. این کشور با نامبیا، بوتسوانا و زیمباوه و لسوتو همسایه است.صادرات طلا در این کشور در حدود 40 درصد از حجم صادرات را به خود اختصاص می‌دهد که رقم قابل توجهی است. کشور آفریقای جنوبی تولید کننده در حد گسترده اورانیوم است و توانسته در سال‌های اخیر فضای صادراتی خوبی برای این ماده نیز ایجاد نماید. از دیگر منابع مالی در کشور آفریقای جنوبی کرومیت است. ایرانیان در کشور آفریقای جنوبی سعی می‌کنند بیشتر در زمینه صادرات انواع قطعات یدکی خودرو و وسایل نقلیه فعالیت نمایند و بسیار دیده شده است که شرکت‌هایی که از سوی ایرانیان در این کشور ثبت شده است و در این زمینه فعالیت دارند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: South Africa عربی: جنوبافريقيا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی پارلمانی
 • زبان های رایج: بیش از 11 زبان رایج
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: راند هر راند 0.075 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 0027
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 98
 • پایتخت: پرتوریا، بلوم فونتین، کیپ تاون
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: 57,725,600 در سال 2018
 • منطقه زمانی: (GMT+2) . UTC+2(SAST)
 • دامنه اینترنتی: .za
 • رتبه تولید ناخالص: 386میلیارد دلار آمریکا

سفر به آفریقای جنوبی

سفر به آفریقای جنوبی، سفر به کشور گوناگونی­‌هاست. این کشور نه تنها دارای تنوع قومی و نژادی در جمعیت انسانی خود است، بلکه جاذبه‌های طبیعی این کشور هم دارای مناظر متنوعی است که در دنیا منحصر به فرد است. این کشور به داشتن معادن الماس معروف است. دارای سه پایتخت بوده و یکی از شهرهای معروف توریستی آن ژوهانسبورگ است. نوع حکومت این کشور، جمهوری پارلمانی است و دارای سه پایتخت برای سه قوای مرکزی است. پرتوریا Pretoria پایتخت قوه مجریه و مرکز اداری آفریقای جنوبی است. کیپ تاون Cape Town پایتخت پارلمان و مرکز قانون اساسی است. بلوم فونتینBloemfontein پایتخت قوه قضاییه یا مرکز قضایی آفریقای جنوبی است. بزرگترین شهر آفریقای جنوبی ویکی از شهرهای توریستی، ژوهانسبورگ است.جمعیت این کشور حدود 51 میلیون نفر است. طبق سرشماری سال ۲۰۰۱، حدود ۷8 درصد از جمعیت آفریقای جنوبی را مسیحیان، حدود ۱۵٪ بدون وابستگی مذهبی و بقیه پیروان ادیان اسلام، هندو و دین­های سنتی افریقایی هستند.

سفر به آفریقای جنوبی

زندگی در آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی یکی از کشور‌های مدرن قاره آفریقا است. این کشور دارای فضای ماجراجویانه بسیار خاصی است. درآمدزایی در کشور آفریقای جنوبی برای جوانانی که از نظر تخصص در وضعیت خوبی هستند بسیار عالی در نظر گرفته شده است. هزینه زندگی در این کشور نیز مناسب است.ویزای کاری کشور آفریقای جنوبی به نسبت سایر کشورها آسا‌نتر عرضه می‌شود این موضوع دو دلیل دارد، دلیل اول این است که اگر بخواهید در کشور آفریقای جنوبی کارفرما را مجاب کنید کار ساده‌تری دارید در صورتی که در کشورهای اروپایی باید رزومه بسیار قوی داشته باشید.کشور آفریقای جنوبی در جنوبی‌ترین بخش قاره آفریقا قرار دارد. کشور آفریقای جنوبی کشوری است که درون خود کشور دیگری دارد. کشور آفریقای جنوبی در سواحل دو اقیانوس هند و اطلس قرار دارد و با کشورهای بوتسوانا و موزامبیک همسایه است. این کشور لسوتو را در دل خود جای داده است.در کشور آفریقای جنوبی بیش از 220 حرفه وجود دارد که افراد می‌توانند از آن استفاده نمایند.

زندگی در آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی برای تحصیل و کار و درآمد برای کسانی که به دنبال یک فضای تحصیل خوب با فرهنگ کاری بالا هستند انتخاب خوبی است. میزان مهاجرت به آفریقای جنوبی به نسبت سال‌های گذشته رشد زیادی داشته است. مراحل مهاجرت به آفریقای جنوبی نیز آسان‌تر از دوره‌های قبل است.مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کسب و کار دارای دسته‌بندی مختلفی است. یکی از موارد اشتغال به طور کلی است. روش دیگر انتقال بین شرکتی است به این معنی که شما در کشور خود در شرکتی مشغول به کار هستید که در کشور آفریقای جنوبی نیز دارای شعبه است به این ترتیب روال برای انتقال بین شرکتی برای شما فراهم شده است. میزان مهاجرت به آفریقای جنوبی 19 درصد رشد داشته است و مردم این کشور سعی کرده‌اند بهترین فضای مهاجرتی را فراهم سازند. مراحل مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق پناهندگی به این صورت است که فرد مورد نظر باید نود روز را در این دوره بگذراند.

مهاجرت به آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی به عنوان یکی از کشورهای مطرح در قاره آفریقا امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان بومی و بین‌المللی قرار دارد. تحصیل در دانشگاه‌های این کشور با توجه به قوانین و ضوابط خاصی صورت می‌گیرد. دانشجویان متقاضی تحصیل در آفریقای جنوبی می‌توانند تحصیلات خود را در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکتری، رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی را به پایان برسانند.تمام رشته‌های دانشگاهی در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در کشور آفریقای جنوبی از اهمیت زیادی برخوردار هستند. تحصیل در آفریقای جنوبی در یکی از رشته‌های دانشگاهی برای بسیاری از دانشجویان خارجی جذاب بوده و متقاضیان ورود به دانشگاه های این کشور هر ساله رو به افزایش است. تحصیل در آفریقای جنوبی، قوانین و شرایط خاص خود را دارد. شهر پرتوریا و کیپ تاون در آفریقای جنوبی، بهترین و زیباترین شهرهای این کشور هستند و دانشگاه‌های آن از اعتبار بالایی در تمام مقاطع برخوردار می‌باشند.در این مطلب به طور کامل در مورد شرایط تحصیل در آفریقای جنوبی صحبت خواهیم کرد. لطفاً با ما همراه باشید.

تحصیل در آفریقای جنوبی

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها