ویزای آفریقای جنوبی

در این مقاله از موسسه مهاجرتی گوتوتی آر به بررسی شرایط اخذ ویزای آفریقای جنوبی، هزینه های ویزای آفریقای ، روش های اخذ ویزا، انواع ویزا و سایر موارد می پردازیم.

آفریقای جنوبی با نام رسمی جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. این کشور سه پایتخت متفاوت دارد: قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون، و قوه قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. پرجمعیت‌ترین شهر جمهوری آفریقای جنوبی شهر بزرگ ژوهانسبورگ است. آفریقای جنوبی به‌عنوان یکی از بهترین مناطق توریستی است که دارای آب‌وهوای آفتابی و مناظر زیبا است، برخی از بهترین سواحل جهان با هتل‌ها و رستوران‌های برتر که در نقشه آفریقای جنوبی واقع‌شده‌اند پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر جهان است. آفریقای جنوبی همچنین یکی از مقرون‌به‌صرفه ترین و در بعضی موارد آسان‌ترین مقصد تعطیلات در دسترس در جهان است.

کشور تولد نلسون ماندلا،  سالانه میلیون‌ها توریست را پذیرا می‌شود و بسیاری از آن‌ها بدون ویزا وارد این کشور می‌شوند زیرا آفریقای جنوبی معافیت ویزا را برای تعدادی از کشورها ارائه می‌دهد.  سفر به آفریقای جنوبی، سفر به کشور گوناگونی­‌هاست. هیچ کشوری در جهان از نظر تنوع مانند آفریقای جنوبی نیست. تنوع زیستی آن، ذخایر طبیعت دیدنی و جذاب و 2.500 کیلومتر ساحل طلایی آن را واقعاً بی‌نظیر می‌کنند.

درباره ویزای آفریقای جنوبی

درباره ویزای آفریقای جنوبی

درصورتی‌که کشور شما در لیست معافیت ویزا قرار نگیرد و نیاز به درخواست ویزای توریستی آفریقای جنوبی را داشته باشید، تیم حرفه ای GO2TR  متشکل از متخصصین مهاجرت و ویزای حرفه‌ای می‌توانند به شما کمک کنند. داشتن ویزا به‌سادگی نشان می‌دهد كه درخواست شما در سفارت یا كنسولگری آفریقای جنوبی موردبررسی قرارگرفته است و افسر كنسولی تعیین كرده است كه شما واجد شرایط ورود به كشور برای یك هدف خاص هستید.

ویزای این کشور به شما اجازه می‌دهد تا به یک بندر ورودی آفریقای جنوبی سفر کنید که در آنجا یک مقام مهاجرتی تعیین می‌کند که آیا اجازه ورود به آفریقای جنوبی را دارید و چه مدت می‌توانید برای آن دیدار خاص بمانید. بازدیدکنندگان محدود به فعالیت یا دلیل صدور ویزای خود هستند.

در هنگام ورود به آفریقای جنوبی، ویزا مجوز بازدیدکننده محسوب می‌شود. مدت اعتبار مجوز از تاریخ ورود به کشور محاسبه می‌شود و تحت عنوان “شرایط” در برچسب ویزا تعیین می‌شود. باید اطمینان حاصل کنید که درخواست ویزا / مجوز صحیح را داده‌اید. اگر هدف از بازدید به‌درستی بیان‌نشده باشد، ورود به کشور ممکن است امتناع ورزد.

شرایط ویزای بازدیدکنندگان از کشور به کشور دیگر متفاوت است و شرایط موردنظر تغییر می‌یابد. ازآنجاکه هر درخواست به‌عنوان یک مورد خاص موردبررسی قرار می‌گیرد و شما باید با نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری آفریقای جنوبی در کشور خود مراجعه کنید.

انواع ویزا آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی (ویزا الکترونیکی)

ویزای توریستی برای مسافرین بین‌المللی (شهروندان سایر کشورها) است که در خارج از آفریقای جنوبی اقامت دائم دارند. ویزای توریستی آفریقای جنوبی برای مسافرانی صادر می‌شود که قصد گردش در این کشور را دارند. برنامه آنلاین eVisa برای تکمیل سریع و سرعتی خواهد بود.

پس از تأیید، eVisa از طریق ایمیل برای متقاضیان ارسال می‌شود. مسافران با ارائه eVisa در مرز می‌توانند اجازه ورود به آفریقای جنوبی را به دست آورند.

ویزای بازدیدکننده آفریقای جنوبی

ویزای بازدیدکننده، شهروندان کشورهای معاف از روادید را دربر نمی‌گیرد. این ویزا به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا حداکثر 90 روز را برای اهداف گردشگری یا تجاری وارد آفریقای جنوبی شوند. هزینه‌ها و شرایط ویزای ویزیت آفریقای جنوبی بستگی به محل سفارت یا کنسولگری دارد.

 

ویزای تجاری آفریقای جنوبی

ویزای تجاری آفریقای جنوبی به شهروندان واجد شرایط اجازه می‌دهد تا حداکثر 90 روز کاری وارد بازار کار یا سرمایه‌گذاری در اقتصاد آفریقای جنوبی شوند.

ویزای کاری آفریقای جنوبی

ویزاهای کاری آفریقای جنوبی برای خارجی‌هایی که مهارت خاصی دارند و تقاضا دارند صادر می‌شود. مدت ویزا بستگی به نوع کارهایی دارد که متقاضی انجام می‌دهد.

درخواست‌ها می‌توانند در یک مرکز خدمات تسهیل ویزا (VFS) در آفریقای جنوبی یا سفارتخانه یا کنسولگری در خارج از کشور انجام شوند. ویزای کار انتقال کار همچنین در داخل شرکت وجود دارد که به شرکت‌های چند ملیتی امکان انتقال کارکنان موجود به یک شاخه از تجارت آفریقای جنوبی را می‌دهد.

4- ویزای کاری آفریقای جنوبی

 ویزای پزشکی آفریقای جنوبی

ویزاهای درمانی پزشکی اجازه اقامت حداکثر شش ماه را می‌دهد. برای اعمال، لازم است نامه‌ای از پزشک یا یک مرکز پزشکی تهیه کنید که دلایل ضرورت درمان را بیان می‌کند.

وسایل و تأمین مالی کافی نیز باید اثبات شود. لازم است نشان دهید که توانایی پرداخت هزینه‌های پزشکی و همچنین هزینه‌های زندگی را دارید.

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

دانشجویانی که برای تحصیل به‌صورت تمام‌وقت به آفریقای جنوبی می‌روند می‌توانند ویزای تحصیلی را دریافت کنند. ویزا به افراد اجازه می‌دهد تا در تمام مقاطع تحصیلی (آموزش ابتدایی، متوسطه یا سوم) تحصیل کنند.

ویزا برای مدت دوره معتبر است. تهیه مدارک مختلفی ازجمله اثبات مکان در یک دوره، رضایت والدین (اگر زیر 18 سال)، اثبات وسایل مالی و اثبات پوشش پزشکی لازم است.

ویزا اقوام آفریقای جنوبی

اعضای خانواده فوری شهروند یا مقیم آفریقای جنوبی می‌توانند برای ویزای اقوام اقدام کنند. متقاضیان باید اثبات وسیله مالی، گذرنامه یا شناسایی اقوام خود را که تابعیت یا ساکن آفریقای جنوبی است، تهیه کنند. دارندگان ویزای بستگان نمی‌توانند کار کنند.

ویزا مبادله آفریقای جنوبی

ویزای مبادله در آفریقای جنوبی برای افرادی است که 25 سال یا بیشتر دارند و می‌خواهند در برنامه‌های تبادل فرهنگی، اقتصادی یا اجتماعی شرکت کنند. برنامه‌های مبادله باید با همکاری یک‌نهاد دولتی یک کشور خارجی توسط یک موسسه دولتی یا یک مؤسسه آموزش عالی دولتی برگزار شود.

این ویزا برای مدت‌زمان برنامه معتبر است و قابل تمدید نیست.

ویزای افراد بازنشسته

افرادی که می‌خواهند در آفریقای جنوبی بازنشسته شوند می‌توانند برای ویزای بازنشستگان اقدام کنند. متقاضیان باید شرایط مالی را تکمیل کنند.

در حال حاضر، حداقل پرداخت ماهانه (به‌طورمعمول بازنشستگی) که یک خارجی باید دریافت کند، R37،000،00 است.

مدارک موردنیاز سفارت آفریقای جنوبی

مدارک موردنیاز سفارت آفریقای جنوبی   

 • کلیه مدارک سفارت آفریقای جنوبی نیاز به ترجمه انگلیسی دارند (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)
 • اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی.
 • مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
 • ۶ قطعه عکس ۳.۵ * ۴.۵ رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد)
 • اصل شناسنامه
 • ارائه ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی در دو نسخه برای افراد زیر ۱۸ سال اجباری است (یک نسخه به همراه تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه جهت ارائه بهسفارت آفریقای جنوبی و نسخه بدون تأییدیه می‌بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد)
 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۵ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.
 • حساب‌های جاری:کارکرد سه‌ماهه اخیر به زبان انگلیسی
 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش سه‌ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک
 • باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال باشد.

  اصل و ترجمه مدارک شغلی

 • پزشکان:پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا:پروانه وکالت.
 • مشاغل دولتی:حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان.
 • بازنشسته­‌ها:ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی.
 • مشاغل غیردولتی:گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • در صورت خویش‌فرما بودن:جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات.
 • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه:اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • دانش آموزان و دانشجویان:اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
 • جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامیاست.
 • برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری و کپی از صفحه اول گذرنامه والدین الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.
 • ارائه ترجمه رضایت‌نامه محضری به انگلیسی به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه در دو نسخه اجباری است یک نسخه جهت ارائه بهسفارت آفریقای جنوبی و دیگری می‌بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار.
 • تکمیل فرم مشخصات فردی
 • حضور کلیه مسافرین جهت انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری VFS الزامی است.

 

شرایط ورود به آفریقای جنوبی

در صورت تمایل به بازدید از آفریقای جنوبی به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

 • یک گذرنامه معتبر و قابل‌قبول برای مسافرت در نظر گرفته‌شده
 • حداقل یک صفحه خالی در گذرنامه خود برای تأییدیه
 • در صورت لزوم ویزای معتبر
 • بودجه کافی برای پرداخت هزینه‌های روزانه خود در طول مدت اقامت
 • بلیت برگشت

شرایط ورود به آفریقای جنوبی

آیا می‌توانم ویزای بازدید خود را در کشور مقصد تمدید کنم؟

امکان تمدید ویزای آفریقای جنوبی وجود دارد اما تحت شرایط خاص و اثباط وضعیت.  تمدیدها بر اساس شرایط ویزای شما بناشده و در صورت عدم توانایی تمدید ویزای شما به‌وضوح بیان خواهد شد. به‌طورمعمول باید 60 روز قبل از اتمام تاریخ انقضاء ویزای اصلی خود، اقدام به تمدید کنید.

از کجا می‌توانم نسخه درخواست ویزای آفریقای جنوبی را دریافت کنم؟

تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی آفریقای جنوبی می‌تواند در کنسولگری یا سفارتخانه آفریقای جنوبی در کشور محل اقامت شما انجام شود. اگر در کشور خود سفارتخانه آفریقای جنوبی ندارید می توانید از طریق کنسولگری یا سفارت کشور نیابت اقدام کنید.

مراحل درخواست ویزا

 • لطفاً اطمینان حاصل کنید که قبل از مراجعه به مرکز درخواست ویزا، اعلامیه‌های تنظیم امنیت را خوانده‌اید.
 • لطفاً قبل از درخواست اطمینان حاصل کنید که در مورد “هدف بازدید” خود شفاف هستید. به یاد داشته باشید که کارمندان سفارت در کل مراحل درخواست ویزا در اختیار شما و کمک به شما خواهند بود. بااین‌حال، کارمندان مجاز به مشاوره یا راهنمایی در مورد انتخاب دسته ویزا نیستند. لطفاً برای اطلاعات در مورد دسته‌های مختلف ویزا به صفحه Know Visa Type خود مراجعه کنید.
 • مطابق با لیست چک، تمام اسناد پشتیبان را ضمیمه کنید. اطمینان حاصل کنید که درخواست شما کامل است زیرا برنامه‌های ناقص پذیرفته نمی‌شوند.
 • برای پرداخت اطلاعات ویزا و هزینه خدمات به‌صورت نقدی (IRR و EURO)، برای اطلاعات بیشتر به هزینه ویزا مراجعه کنید.
 • درخواست خود را به‌صورت حضوری در سفارتخانه آفریقای جنوبی در تهران ارسال کنید، برای اطلاعات در مورد آدرس سفارتخانه در انتهای مطلب مراجعه کنید.

 

شرایط ویزای توریستی آفریقای جنوبی چیست؟

 • اثبات بودجه کافی برای حفظ خود برای مدت‌زمان صرف شده در SA
 • بلیت هواپیما اثبات‌شده / بلیت برگشت به کشور محل اقامت
 • اثبات اسکان در SA از میزبان یا هتل

آیا باید فرم ویزا بازدیدکنندگان در آفریقای جنوبی به‌صورت حضوری ارسال شود؟

بله آیین‌نامه جدید مهاجرت این کشور که در سال‌های 2014-2015 وضع‌شده است، تصریح می‌کند که کلیه متقاضیانی که متقاضی ویزای آفریقای جنوبی هستند باید درخواست خود را به‌طور حضوری در نزدیک‌ترین مکان مأموریت آفریقای جنوبی در کشور محل اقامت خود ارائه دهند. در موارد نادر، یک مأموریت آفریقای جنوبی در خارج از کشور فرم ویزای بازدیدکنندگان آفریقای جنوبی را توسط شخص ثالث می‌پذیرد.

چه مدت طول خواهد کشید تا ویزای توریستی آفریقای جنوبی را در دست داشته باشم؟

طبق تجربه ما، مأموریت آفریقای جنوبی در خارج از کشور حدود 5-10 روز طول می‌کشد تا ویزای توریستی آفریقای جنوبی را پردازش کند، اما ما اکیداً توصیه می‌کنیم تا از تأخیر و ناامیدی جلوگیری کنید، درخواست خود را از قبل به‌خوبی ارائه دهید. زمان پردازش ممکن است متفاوت باشد و به میزان مشغول بودن سفارت آفریقای جنوبی در زمان بستگی دارد.

چگونه بدانم واجد شرایط ویزای بازدیدکنندگان در آفریقای جنوبی هستم؟

با یکی از گروه‌های خبره مهاجرت مانند مشاورین ما  در GO2TR  صحبت کنید. ما تمام اطلاعات موردنیاز را در اختیار داریم و با ارزیابی   وضعیت خاص شما پی می بریم که آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

ارزیابی
برای ارزیابی ، با موسسه ما تماس بگیرید.

هزینه‌ی اخذ ویزای آفریقای جنوبی

هزینه‌ی اخذ ویزای آفریقای جنوبی

ویزای کشور زمان اخذ ویزا هزینه ویزا مدت اقامت / نوع ویزا
آفریقای جنوبی ۹۰ روز ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۴ روز / توریستی
آفریقای جنوبی ۹۰ روز ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ روز / توریستی
مصر ۴۰ روز کاری ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان متغیر / تجاری
مراکش عدم صدور ویزا برای متقاضیان ایرانی
ساحل عاج ۵ روز کاری ۵۰۰,۰۰۰ تومان ۹۰ روز / توریستی
ماداگاسکار سفر بدون ویزا سفر بدون ویزا ۳۰ روز / توریستی
تونس تا ۱۵ روز کاری ۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ روز / توریستی
نیجریه ۱۴ روز کاری ۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ روز / توریستی
نیجریه ۱۴ روز کاری ۵۰۰,۰۰۰ تومان متغیر / تجاری
کنیا ۱۴ روز کاری ۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ روز / توریستی
الجزایر (فقط با دعوت‌نامه) ۲۰ روز کاری ۵۰۰,۰۰۰ تومان متغیر / تجاری
موریس سفر بدون ویزا برای ایرانی‌ها ۳۰ روز / توریستی
اتیوپی (اقدام از ترکیه) ۲۰ روز کاری ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان متناسب با زمان بلیت / توریستی

جدول وقت سفارت کشورهای آفریقایی

جدول وقت سفارت کشورهای آفریقایی

 

وقت سفارت کشور زمان اعلام وقت مصاحبه هزینه وقت سفارت هزینه‎‌های اضافی که مسافر باید در سفارت پرداخت کند
آفریقای جنوبی ۱۴ روز ۲۰۰,۰۰۰ تومان
مصر ویزای الکترونیکی
مراکش عدم صدور ویزا برای متقاضیان ایرانی
ساحل عاج غیرحضوری
ماداگاسکار بدون ویزا
تونس غیرحضوری
نیجریه / توریستی غیرحضوری
نیجریه ۱۴ روز کاری ۲۰۰,۰۰۰ تومان در ایران سفارت ندارد
کنیا غیرحضوری
الجزایر (فقط با دعوت‌نامه / تجاری) ۱۰ روز کاری ۲۰۰,۰۰۰ تومان متغیر
موریس سفر بدون ویزا برای ایرانی‌ها
اتیوپی اقدام از ترکیه ۵ روز کاری ۲۰۰,۰۰۰ تومان

 

ویزای آنلاین برای آفریقای جنوبی چیست؟

ویزای الکترونیکی جدید آفریقای جنوبی به‌زودی برای برنامه‌های آنلاین قابل‌دسترسی خواهد بود و بازدید از این کشور را برای بسیاری از مسافران در سراسر جهان بسیار آسان‌تر می‌کند. در حال حاضر، این آزمایش برای شهروندان کنیا انجام می‌شود و به‌زودی به کلیه ملیت‌های واجد شرایط گسترش می‌یابد. با تبدیل ویزای الکترونیکی جدید، زمان اخذ ویزا بسیار کاهش می‌یابد.

چه کسی به ویزای آفریقای جنوبی احتیاج دارد؟

نیاز به ویزا برای آفریقای جنوبی به تابعیت شما، دلیل بازدید شما و مدت‌زمانی که می‌خواهید اقامت داشته باشید بستگی دارد. ویزای آفریقای جنوبی انواع مختلفی دارد که موقعیت شما طبق ان سنجیده می شود.

بازدیدکنندگان بیش از 100 کشور جهان که مایل به بازدید و دیدار از آفریقای جنوبی هستند، در حال حاضر موظف به اخذ ویزا از یکی از سفارتخانه یا کنسولگری‌های دیپلماتیک آفریقای جنوبی هستند.

پیگیری ویزای آفریقای جنوبی

VFS Global مرکز درخواست ویزا، ویزای آفریقای جنوبی را در ایران مدیریت می‌کند که در آن می‌توانید برنامه‌های ویزای تکمیل‌شده خود را برای ویزای کوتاه‌مدت ارسال کنید. از متقاضیانی که مایل به درخواست ویزا هستند درخواست می‌شود قبل از درخواست، اطلاعات مربوط به این سایت را با دقت بخوانند.

مرکز درخواست ویزا با هدف ارائه یك كمك حرفه‌ای و تجربه كامل در مورد درخواست ویزا به متقاضیان ارائه می‌شود. بااین‌حال، نتیجه درخواست ویزا اعم از اعطای ویزا یا رد آن تنها حق رأی سفارت آفریقای جنوبی است.

VFS Global هیچ مسئولیتی در قبال امتناع و تأخیر در دریافت ویزا ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که پس از ارائه درخواست شما، نمی‌توان آن را پس گرفت؛ بنابراین به متقاضیان توصیه می‌شود که سفر خود را بر این اساس برنامه‌ریزی کنند.

اطلاعات کلی درباره سفارت آفریقای جنوبی در تهران

نشانی سفارت: تهران، خیابان ولیعصر، باغ فردوس، خیابان یکتا، پلاک ۵

شماره تلفن سفارت: ۲۲۷۰۲۸۶-۹

شماره تلفن بخش ویزا و کنسول: ۲۲۷۱۹۵۱۶

سایت سفارت: www.southafricanembassy.ir

روزهای کاری سفارت: از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۲ روزهای دوشنبه الی جمعه، به‌جز روزهایی که شامل تعطیلات سفارت می‌شود.

استرداد گذرنامه: برای این دو منظور تنها با هماهنگی قبلی و فقط در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹ تا ساعت ۱۲ ظهر می‌توانید به سفارت مراجعه کنید.

مشاوره اخذ ویزا

مشاوره اخذ ویزا

جهت اخذ ویزای آفریقای جنوبی و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر تمایل به اخذ این ویزا و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

ارزیابی
برای ارزیابی ، با موسسه ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

طبقه‌بندی: آرشیو ویزا
مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021