x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به قبرس جنوبی

افرادی که ویزای تحصیلی کشور قبرس جنوبی را اخذ کرده اند می‌توانند برای همسر و فرزند و یکی از اعضای والدین خود ویزای همراه اخذ کنند. در این روش همراه شما اجازه کار در کشور قبرس جنوبی را ندارد. در صورتی که یکی از اقوام درجه یک شما در کشور قبرس جنوبی زندگی می کند باید بدانید که با استفاده از یک دعوتنامه مهم از سوی او و همینطور نامه تمکن مالی شرایط برای اقامت همراه برای شما فراهم است. آمار مهاجران ایرانی به قبرس جنوبی در سال 2020 در حدود 26 درصد بیشتر از سال گذشته پیش بینی شده است این موضوع یک دلیل بسیار مهم دارد، نرخ جرم در این کشور پایین است و فضای زندگی آنقدر آرام و به دور از تشویش است که می‌تواند یک گزینه بسیار خوب محسوب شود. کشور قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهایی است که افراد می توانند به آن سفر کنند. مراقبت‌های پزشکی در کشور قبرس جنوبی رایگان است، این موضوع برای کسانی که در قبرس جنوبی مشغول به کار با درآمد پایین هستند شامل درمان های رایگان و کمک هزینه های درمانی نیز می شود. بررسی ها نشان می دهد که بیمارستان های دولتی در تمام بخش های کشور قبرس جنوبی به طور دقیق و اصولی دیده می شود و بسیار عالی است. شرایط برای ثبت شرکت در کشور قبرس جنوبی ساده تر از کشورهای بزرگ اروپایی است، به این صورت که نیازی به ارائه مدارک تحصیلی ندارید و یا حداقل مدرکی که مورد نیاز باشد لیسانس است. شما می توانید بدون استخدام کارمند، یک شرکت تأسیس نمایید. افرادی که فرصت و یا شرایط ثبت شرکت در قبرس جنوبی را ندارند باید بدانند که می‌توانند به صورت سهام و یا نمایندگی اقدام نمایند در این روش سود و زیان و شرایط به صورت مختلط ارزیابی می شود. مدارک تحصیلی که از سوی دانشگاه قبرس جنوبی ارائه می شود در سطح بین المللی ارزشمند هستند. در سال های اخیر اینطور که مشخص شده است نظام آموزشی در قبرس جنوبی از وضعیت خصوصی به وضعیت دولتی تغییر یافته است و رشته‌های بسیار عالی در زمینه مهندسی پزشکی و دندانپزشکی در این کشور دیده می شود. مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از طریق پناهندگی دردسرهای زیادی دارد و به هیچ عنوان گزینه خوبی محسوب نمی شود. دولت این کشور شرایط خوبی برای پناهندگی افراد در نظر گرفته است به طوریکه وضعیت کمپ ها بسیار نامناسب بوده و شرایط مساعدی برای بانوان و کودکان ندارد. وضعیت به صورتی است که شاید از نظر بهداشت و یا کمبود غذا دچار مشکل شوید.

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به قبرس جنوبی

مهاجرپذیری قبرس جنوبی

مهاجرپذیری قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا این روزها مهاجرت به کشور قبرس جنوبی بیشتر از قبل شده است؟ این موضوع از چندین حیث قابل ارزیابی است. کشور قبرس جنوبی توانسته سیستم بهداشت و درمان خود را در وضعیت استاندارد قرار دهد به این ترتیب افرادی که در این کشور زندگی می کنند به طور کلی از نظر بهداشت و درمان در وضعیت خوبی قرار دارند این موضوع سبب شد که کشور قبرس جنوبی در لیست کشورهای مهاجرپذیر قرار بگیرد. دولت کشور قبرس جنوبی در آخرین گزارش خود اعلام کرده است که برخی از پروژه های دولتی این منطقه در شرف پیاده سازی است به این ترتیب سیاستی در نظر گرفته است که افراد سرمایه گذار بتوانند به کشور قبرس جنوبی ورود نمایند و از طرفی سیستم های علمی در قبرس جنوبی نیز به روز و ایده آل است و این روال به نوبه خود توانسته به جذب دانشجویان نخبه منجر شود برای داشتن یک کشور قدرتمند نیاز به جوانان قدرتمند است. بررسی‌ها نشان می دهد که قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهایی است که در زمینه علمی توانسته رتبه خوبی داشته باشد. این کشور در طی سال‌های اخیر توانسته سیستم مهاجرپذیری خود را بیش از 89 درصد اعلام نماید. اینطور که مشخص شده است قبرس جنوبی می تواند برای افرادی که به دنبال کار هستند نیز گزینه خوبی باشد، در ابتدا مهاجران کمی قبرس جنوبی را گزینه خوب برای زندگی می دانستند اما امروزه روال مهاجرپذیری به کشور قبرس جنوبی بهتر از قبل شده است. اقامت کشور قبرس جنوبی پس از سه سال فراهم می شود.

آمار مهاجران به قبرس جنوبی

آمار مهاجران به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که کشور قبرس جنوبی را برای زندگی انتخاب کرده‌اند بیشتر در مسیر خرید خانه دیده می شود. این کشور طبق سیاست های جدید خود اعلام کرده است که خرید خانه در کشور قبرس جنوبی و گرفتن اقامت به شکلی دنبال می شود که سبب معافیت های مالیاتی و تشویق افراد به زندگی در کشور قبرس جنوبی است این موضوع در دنیا با واکنش های عجیبی همراه بوده است اما دولت کشور قبرس جنوبی درصدد است که مهاجرت به این کشور را ساده تر از قبل در نظر بگیرد اینطور که مشخص شده است کشور قبرس جنوبی یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه ساخت و ساز محسوب می شود. استانداردهای ساخت‌وساز برای کشور قبرس جنوبی به صورتی دنبال شده است که می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. بررسی ها نشان می دهد که برای ورود به قبرس جنوبی باید بتوانید یکی از روش های موجود را انتخاب کنید. کار در کشور قبرس جنوبی به طور کلی کمی سخت پیدا می شود. برای کاریابی در کشور قبرس جنوبی نیاز به رعایت یک سری اصول است.

آمار مهاجران ایرانی به کشور قبرس جنوبی در سال 2020 در حدود 26 درصد بیشتر از سال گذشته پیش بینی شده است این موضوع یک دلیل بسیار مهم دارد، نرخ جرم در این کشور پایین است و فضای زندگی آنقدر آرام و به دور از تشویش است که می تواند یک گزینه بسیار خوب محسوب شود. کشور قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهایی است که افراد می توانند به آن سفر کنند. این طور که شواهد نشان می دهد این کشور توانسته در ساده ترین بخش بندی های خود به بهترین شکل ممکن قبرس جنوبی را برای اقامت در نظر داشته باشد. بررسی های اخیر در زمینه مهاجرت به کشور قبرس جنوبی اینطور نشان می دهد که این کشور از نظر استانداردهای درمان نیز بسیار عالی عمل کرده و توانسته برای افراد گزینه خوبی باشد.

 

میزان رضایت مهاجران به قبرس جنوبی

میزان رضایت مهاجران به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پیش از اقدام به مهاجرت به یک کشور آنچه بسیار مهم است میزان رضایت افرادی است که پیش از شما به آن کشور سفر کرده اند در این زمینه بخش بندی های مختلفی دیده می شود. اول اینکه رضایت افراد از آب و هوای مطبوع کشور قبرس جنوبی بسیار بالا است و در حدود 96 درصد اعلام شده است که البته شاید تابستان ها برای شما کمی گرم به نظر برسد.

افرادی که مهاجرت به کشور قبرس جنوبی را انتخاب کرده اند معتقد هستند که هزینه زندگی در کشور قبرس جنوبی در وضعیت نرمال قرار دارد و این موضوع از دیگر دلایلی است که مردم قبرس جنوبی را برای زندگی انتخاب می کنند در این کشور درآمد یک کارگر ساده کفاف زندگی را می دهد و بسیار عالی است. شرایط اقامت در کشور قبرس جنوبی دسته بندی های مشخصی دارد.

یکی از دلایل مهاجرت به کشور قبرس جنوبی برای برخی از مالکان بین‌المللی خانه های مجلل است. این گروه یک سری مجموعه های تشویقی را در اختیار مهاجران قرار می دهد که شامل معافیت های مالیاتی،سند حقوقی با نصف قیمت و ... است که می تواند در خرید خانه در کشور قبرس جنوبی به مهاجران بسیار یاری کند. در نظر داشته باشید که هزینه انتقال سند در این کشور کاهش چشمگیری داشته است در ابتدا خرید ملک تنها در قبرس شمالی دیده می شد اما امروزه این هدف در قبرس جنوبی نیز در وضعیت رقابتی قرار دارد و بسیار عالی است. بررسی ها نشان می دهد که فرآیند خرید ملک در کشور قبرس جنوبی کمی زمانبر است اما پس از طی شدن این بخش شرایط برای اقامت دائم این کشور به طور دقیق فراهم شده است. اینطور که مشخص شده است مالیات برای املاک در قبرس جنوبی در وضعیت بسیار محدود قرار دارد.

مراقبت های پزشکی در کشور قبرس جنوبی رایگان است، این موضوع برای کسانی که در قبرس جنوبی مشغول به کار با درآمد پایین هستند شامل درمان های رایگان و کمک هزینه های درمانی نیز می شود. بررسی‌ها نشان می دهد که بیمارستان های دولتی در تمام بخش های کشور قبرس جنوبی به طور دقیق و اصولی دیده می شود و بسیار عالی است. مراقبت های بهداشتی در این کشور دسته بندی های مشخصی را شامل می شود و اقدامات پزشکی در این کشور نیز کمی پیچیده تر از سایر کشورها است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس جنوبی

راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های بسیار آسان برای مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از طریق ازدواج با یک فرد از تبعه کشور قبرس جنوبی است. در این روش به طور کلی شرایط سخت تنها اثبات واقعی بودن ازدواج شما است.

اما یکی دیگر از روش هایی که سبب می شود به سادگی و به سرعت به کشور قبرس جنوبی ورود نمایید تحصیل است. در سال های قبل افراد اغلب قبرس اروپایی را برای تحصیل انتخاب می کردند اما امروزه این موضوع تغییرات زیادی داشته است و مبرهن است که کشور قبرس جنوبی نیز سیستم های تحصیلی خود را بهبود بخشیده است این طور که مشخص شده است کشور قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهای اقامتی محسوب می شود. زندگی در کشور قبرس جنوبی از نظر امنیتی بسیار عالی است و جوانان می توانند در این کشور زندگی آسان و راحتی داشته باشند. بررسی ها نشان می دهد که به صرفه ترین و کم خطرترین روش مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از طریق مهاجرت تحصیلی است . سیستم های آموزشی کشور قبرس جنوبی بسیار منسجم است و افراد باید مدارک کامل برای مهاجرت داشته باشند. در نظر داشته باشید که یکی دیگر از روش های ساده برای مهاجرت به این کشور خرید ملک است که البته نیاز به رعایت یک سری قوانین دقیق دارد. ما مهاجرت از طریق کار و تخصص را یک روش پیچیده طبقه بندی کرده ایم. ثبت شرکت در کشور قبرس جنوبی دسته بندی های مختلفی دارد.


روش‌ های مهاجرت به قبرس جنوبی

روش‌ های مهاجرت به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از طریق تحصیل است در این روش نیاز است که مشخص نمایید می خواهید با هزینه خود تحصیل کنید و یا از بورسیه های تحصیلی استفاده کنید در نظر داشته باشید که برای ورود به بخش بورسیه باید مدارک و شرایط کافی  را  داشته باشید. اینطور که شواهد نشان می دهد برای پذیرش در یکی از دانشگاه های قبرس جنوبی نیاز است که مدرک زبان انگلیسی ارائه دهید، داشتن مدرک دیپلم از دسته گزینه های بسیار مهم محسوب می‌شود که باید به طور دقیق بررسی شود.

روش دیگری که می تواند در لیست روش های ساده قرار بگیرد خرید ملک است که البته در لیست روش های سرمایه گذاری قرار می گیرد. در این روش در ابتدا می توانید از ویزای توریستی استفاده نموده و وارد خاک کشور شوید و پس از آن شرایط برای اقامت دائم شما نیز فراهم می شود.

البته اگر قصد شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری جدی است ثبت شرکت نیز می تواند یک انتخاب بی نظیر باشد. در این روش سرمایه شما در وضعیت قابل توجهی قرار می گیرد و هدف دقیق و درستی نیز دنبال می شود که در نهایت می تواند پس از یک دوره دو ساله موقت اجازه اقامت دائم را برای شما فراهم سازد. هزینه بیمه و مالیات در این روش بسیار مهم است.

مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از طریق تخصص و کار به طور کلی یکی از بهترین روش هایی است که می تواند نتیجه بخش باشد اما این روش پیچیدگی هایی دارد که شاید برای شما گزینه خوبی محسوب نشود، اینطور که بررسی ها نشان می دهد مشارکت های خارجی در قبرس جنوبی دسته بندی های مربوط به خود را دارد و افراد باید سعی کنند این سری از مشارکت ها را در یک بستر صحیح دنبال نمایند. اگر دقت نمایید افرادی که از نظر گردش حساب در کشور قبرس جنوبی در وضعیت خوبی هستند نیز می توانند در یک دوره زمانی صحیح به نتیجه درستی دست یابند.

یکی دیگر از روش هایی که این روزها بسیار رونق گرفته است ویزای ازدواج کشور قبرس جنوبی است که البته به طور کلی سبب می شود که تابعیت افراد در وضعیت صحیحی قرار بگیرد. ازدواج با یک فرد از قبرس جنوبی یعنی بتوانید به طور کلی شرایط را به شکلی پیش ببرید که یک زندگی واقعی شکل بگیرد این مورد از دید تیم های سفارت کشور قبرس جنوبی مخفی نخواهد ماند. در نظر داشته باشید که کشور قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهایی است که می تواند فضای تمدید اقامت را برای شما به بهترین شکل ممکن پیش ببرد. در نظر داشته باشید که افرادی که از نظر ایده های کاری در وضعیت خوبی هستند می توانند این کشور را یک گزینه خوب در نظر بگیرند البته شواهد اینطور نشان می دهد که به طور کلی مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از نظر تابعیت در وضعیت نرمال قرار دارد و سختگیری ها برای ورود به این کشور آسانتر از قبل شده است. شما برای تمدید وضعیت اقامت خود به کشور قبرس جنوبی باید بتوانید از دسته بندی های مشخص تری استفاده نمایید. شایان ذکر است که قبرس جنوبی افراد را در زمینه بیمه ای نیز یاری می کند.

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس جنوبی

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همیشه وقتی صحبت از مهاجرت به یک کشور مشخص می شود باید بتوانید روال سرمایه گذاری را به طور دقیق و جدی پیش ببرید در نظر داشته باشید که شما برای سرمایه گذاری در کشور قبرس جنوبی باید بتوانید دسته بندی های مشخصی را در نظر داشته باشید. یکی از روش هایی که پیش روی شما قرار دارد خرید ملک است. خرید ملک در کشور قبرس جنوبی به این معنی است که شما حداقل تا سه سال قصد فروش ملک را ندارید این روال از سوی دولت کشور قبرس جنوبی به طور دقیق ارزیابی می شود. در صورتی که شرایط خرید ملک با مبلغ بالاتر را داشته باشید بهتر است شرایط ایجاد یک حساب بانکی را فراهم سازید به این صورت می توانید علاوه بر خرید ملک در کشور قبرس جنوبی ورود به بخش شرکتی داشته باشید و سهام خریداری نمایید. در هر صورت در روش سرمایه گذاری در کشور قبرس جنوبی باید از نظر سرمایه در وضعیت صحیحی قرار بگیرید.

شرایط برای ثبت شرکت در کشور قبرس جنوبی ساده تر از کشورهای بزرگ اروپایی است، به این صورت که نیازی به ارائه مدارک تحصیلی ندارید و یا حداقل مدرکی که مورد نیاز باشد لیسانس است. شما می‌توانید بدون استخدام کارمند یک شرکت تأسیس نمایید. افرادی که فرصت و یا شرایط ثبت شرکت در کشور قبرس جنوبی را ندارند باید بدانند که می توانند به صورت سهام و یا نمایندگی اقدام نمایند در این روش سود و زیان و شرایط به صورت مختلط ارزیابی می شود ، سود حاصله در این روش کمتر از روش های ثبت شرکت واقعی است اما به طور کلی این روش  یکی از بهترین روش هایی است که اجازه می‌دهد افراد از نظر اقامتی در وضعیت صحیحی قرار بگیرند. بررسی ها نشان می دهد که به طور کلی فضای اقتصادی در قبرس جنوبی به صورتی است که افراد می توانند با مبالغ بالاتر به رتبه خوبی دست یابند و به سرعت اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. قبرس جنوبی توانسته در آخرین بررسی های خود شرایط اقامتی را 21 درصد ساده تر نماید.

مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس جنوبی

مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تابعیت از طریق ازدواج در اغلب کشورها یکی از روش های قانونی مهاجرتی محسوب می شود به این شکل که فرد خارجی باید با یک فرد که تبعه کشور قبرس جنوبی است ازدواج کند، به این ترتیب آنچه در ابتدا از اهمیت بالایی برخوردار است تابعیت شخص در زمان ثبت ازدواج است. ازدواج می بایست در یک فضای رسمی صورت بگیرد و به هیچ عنوان اجازه صوری بودن وجود ندارد یعنی ازدواج نباید تنها با هدف مهاجرت به کشور قبرس جنوبی باشد. جدیتی که در این زمینه دیده می شود مانند قبل است. در صورتی که فرد قبلاً با شخص دیگری ازدواج کرده باشد و حال قصد دارد با یک فرد از تبعه قبرس جنوبی ازدواج نماید باید مدارکی دال بر طلاق همسر قبلی و یا فوت او در دسترس باشد. بررسی ها نشان می دهد که ارائه مدرک عدم منع ازدواج مجدد در قبرس جنوبی بسیار مهم است و دولت این کشور این موضوع را بررسی می کند.

فردی که از طریق ازدواج توانسته خود را وارد خاک قبرس جنوبی نماید در ابتدا مورد کنترل بدنی قرار می گیرد و  پرونده وی در کشور مبدأ ارزیابی می شود تا مشخص شود که او برای نظم و آرامش قبرس جنوبی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند در صورتی که همه چیز انطباق پذیری کامل داشته باشد  فضا برای ازدواج به طور دقیق و روتین شکل می گیرد این طور که مشخص است که نیاز به نامه تمکن مالی از سوی فرد تبعه کشور قبرس جنوبی است که سبب می شود فرصت زندگی برای افراد فراهم شود. ارزیابی هایی که برای این روش دیده می‌شود در دوره های زمانی مختلف با هم فرق دارد.

یک اصل بسیار مهم که برای اقامت در کشور قبرس جنوبی دیده می شود به این صورت است که فرد باید سه سال از زندگی مشترک خود را در این کشور اقامت داشته باشد تا شرایط برای درخواست اقامت دائم وی فراهم شود. این بخش به طور کلی کمی سخت گیری به همراه دارد. در صورتی که در طول زندگی در این کشور صاحب فرزند شوید می توانید برای اقامت دائم خود درخواست دهید.


مهاجرت از طریق تولد به قبرس جنوبی

مهاجرت از طریق تولد به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تابعیت از طریق تولد در کشور قبرس جنوبی، سیستم خون است. در این روش به طور کلی شرایط به صورتی است که فرزند متولد شده در صورتی که پدر و مادر وی تابعیت کشور قبرس جنوبی را داشته باشند می‌تواند در لیست تبعه قبرس جنوبی قرار بگیرد. سیستم خاک در قبرس جنوبی بسیار کم دیده می شود.

مهاجرت پناهندگی به قبرس جنوبی

مهاجرت پناهندگی به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور قبرس جنوبی از طریق پناهندگی دردسرهای زیادی دارد و به هیچ عنوان گزینه خوبی محسوب نمی شود. دولت این کشور شرایط خوبی برای پناهندگی افراد در نظر نگرفته است به طوریکه وضعیت کمپ ها بسیار نامناسب بوده و شرایط مساعدی برای بانوان و کودکان ندارد. وضعیت به صورتی است که شاید از نظر بهداشت و یا کمبود غذا دچار مشکل شوید. به طور کلی شرایط پناهندگی در کشور قبرس جنوبی به این صورت است که اگر در کشور خود درگیری های شدید و یا تهدید به مرگ دارید باید بتوانید یک فضای پناهندگی صحیح برای خود ایجاد نمایید این روال در کشور قبرس جنوبی به این صورت است که در کمتر از سی روز پس از ورود به کشور قبرس جنوبی باید، درخواست پناهندگی به کشور قبرس جنوبی از طریق کشور قبرس جنوبی را ارائه دهید. درخواست شما در هفت الی 21 روز کاری مورد ارزیابی قرار می گیرد و در طول این دوره وضعیت اسکان خوبی نخواهید داشت. در صورتی که دولت قبرس جنوبی این تشخیص را دهد که زندگی در کشور خودتان غیر ممکن و یا بسیار پیچیده و سخت است با پناهندگی شما موافقت می کند. افرادی که پناهنده کشور قبرس جنوبی می شوند اجازه تحصیل رایگان و همینطور خدمات درمانی رایگان را نیز خواهند داشت. بررسی ها نشان می دهد که به طور کلی مهاجرت از طریق un کشور قبرس جنوبی یکی از سخت ترین و پرخطرترین روش هایی است که قطعاً نیاز به بررسی های دقیق و زمانبری دارد.

مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس جنوبی

مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور قبرس جنوبی روز به روز سیستم تحصیلی خود را پیشرفته تر از قبل اعلام کرده است به این ترتیب مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل یکی از بهترین روش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد و سبب می شود که پس از تحصیل ورود به کار داشته باشند و ویزای کاری کشور قبرس جنوبی را نیز اخذ نمایند.

مدارک تحصیلی که از سوی دانشگاه کشور قبرس جنوبی ارائه می شود در سطح بین المللی ارزشمند هستند. در سال های اخیر اینطور که مشخص شده است نظام آموزشی در کشور قبرس جنوبی از وضعیت خصوصی به وضعیت دولتی تغییر یافته است و رشته های بسیار عالی در زمینه مهندسی پزشکی و دندانپزشکی در این کشور دیده می شود. شاید با خود بگویید تعداد دانشگاه های کشور قبرس جنوبی محدود است اما امکاناتی که در همین دانشگاه های محدود ارائه می شود بسیار عالی اعلام شده است. در هر صورت آنچه بسیار مهم است ارائه مدارک تحصیلی سال های گذشته است.

مقطع کارشناسی در کشور قبرس جنوبی 4 سال به طول می انجامد و در این دوره افراد باید به طور دقیق واحدهای درسی را پاس نمایند در نظر داشته باشید که مقطع کارشناسی در قبرس جنوبی برای افراد شاید کمی دشوارتر از مقاطع بالاتر باشد سیستم آموزشی در قبرس جنوبی کمی سختگیرانه تر است.

برای ورود به مقطع ارشد نیاز به مدرک کارشناسی دارید و باید ریزنمرات خود را ارائه دهید و البته نیاز است که پروپوزال خوبی نیز ارائه دهید. اینطور که شواهد نشان می دهد به طور کلی وضعیت تحصیل کارشناسی ارشد در قبرس جنوبی به شکلی دنبال می شود که افراد می توانند ورود به بخش های دولتی نیز داشته باشند.

دکترا در کشور قبرس جنوبی 4 سال است و رزومه تحصیلی شما در پذیرش برای این مقطع بسیار مهم است. افراد باید از نظر پژوهشی در وضعیت خوبی باشند و بتوانند از فضای تحصیلی خود به طور دقیق دفاع کنند. نیاز به استاد راهنما است و نیاز است که شرایط برای دفاع از رساله نیز مهیا باشد.

زبان تحصیل در قبرس جنوبی انگلیسی است و افراد باید مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 5/5 داشته باشند. اینطور که مشخص شده است قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته به رتبه خوبی در زمینه دکترا دست یابد. وضعیت تحصیلی در کشور قبرس جنوبی خوب است و شرایط دقیق و اصولی در پیش دارد.

در نظر داشته باشید که اگر شما تحصیل خود را در یک دانشگاه دیگر آغاز کرده باشید و نیاز باشد که در یکی از دانشگاه های قبرس جنوبی به تحصیل خود ادامه دهید شرایط برای انتقالی شما فراهم می‌شود. در ابتدا باید فرم درخواست را تکمیل نمایید و هزینه لازم در این زمینه را پرداخت نمایید. ریزنمرات شما از اهمیت بالایی برخوردار است و برخی از رشته ها نیاز به توصیف رسمی فعالیت های علمی شما دارد. یک موضوع مهم این است که کار ضمن تحصیل در کشور قبرس جنوبی تنها در صورت گذراندن دوره های مشخص و همینطور مجوزهای لازم دارد شما بدون داشتن مجوز اجازه کار ضمن تحصیل در قبرس جنوبی را ندارید و در صورت رویت با شما برخورد جدی می شود. بررسی های اخیر این موضوع را با سختگیری بیشتری در نظر گرفته است.

مهاجرت کاری قبرس جنوبی

مهاجرت کاری قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای کار در کشور قبرس جنوبی باید در ابتدا یک رزومه تهیه نمایید، نیاز است که فرم های درخواست را به طور دقیق تکمیل نمایید. در این فرم باید سابقه کاری شما به طور دقیق قید شود و نیاز است که ارزیابی شود آیا سابقه کیفری دارید یا خیر. افرادی که در زمینه های مالی و کاری دارای سابقه کیفری هستند شاید یک درصد هم شانس اخذ ویزای کاری قبرس جنوبی را نداشته باشند پس واقع بین باشید.

مورد بعدی برای ورود به کار در کشور قبرس جنوبی گواهی سلامتی است که باید توسط پزشک مورد تأیید قرار بگیرد، این گواهی هم بر اساس شرایط روحی و هم شرایط جسمی شما ارزیابی می شود. نیاز است که هزینه فرم درخواست نیز ارائه شود. در نظر داشته باشید که اگر با شرایط سابقه و تخصص شما موافقت شود برای شما یک فرم صادر می شود که در آن از شرایط دقیق کاری صحبت شده است و باید فرم مورد نظر را تأیید نمایید. ویزای کاری این کشور در ابتدا یک ساله صادر می‌شود و در این دوره اگر شرایط به درستی پیشرفت کرد می توانید ویزای خود را تمدید نمایید. در نظر داشته باشید برای اخذ اقامت دائم از طریق ویزای کاری قبرس جنوبی باید بدانید که سوددهی کار شما به دولت کشور قبرس جنوبی بسیار مهم است و اگر تنها یک مصرف کننده باشید سبب می شود که به مشکل بربخورید. قراردادهای کاری و نوع سمت شما در این بین بسیار مهم است و همینطور نیاز به مشخص کردن  میزان درآمد شما خواهد بود. هزینه های در نظر گرفته شده در این زمینه دسته بندی های مربوط به خود را دارد و بستگی به شرایط دارد.

مهاجرت از طریق همراه به قبرس جنوبی

مهاجرت از طریق همراه به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افرادی که ویزای تحصیلی کشور قبرس جنوبی را اخذ کرده اند می‌توانند برای همسر و فرزند و یکی از اعضای والدین خود ویزای همراه اخذ کنند. در این روش همراه شما اجازه کار در کشور قبرس جنوبی را ندارد. در صورتی که یکی از اقوام درجه یک شما در قبرس جنوبی زندگی می کند باید بدانید که با استفاده از یک دعوتنامه مهم از سوی او و همینطور نامه تمکن مالی شرایط برای اقامت همراه برای شما فراهم می شود. در این روش اقامت شما تا 5 سال اول در وضعیت موقت قرار دارد و همه چیز بستگی به نوع زندگی شما در طول این 5 سال دارد که باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. شایان ذکر است که کشور قبرس جنوبی یکی از بهترین کشورهایی است که می تواند یک فضای درآمدزایی دقیق ایجاد نماید پس می توانید مادامی که به قبرس جنوبی به عنوان یک همراه سفر کرده اید سعی کنید حرفه های پر درآمد را مورد بررسی قرار دهید. اقامت کشور قبرس جنوبی با اجاره خانه از روش هایی است که می تواند به اقامت همراه کمک نماید.

مهاجرت توریستی به قبرس جنوبی

مهاجرت توریستی به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت به قبرس جنوبی با هدف گشت و گذار باید بتوانید موارد مختلفی را ارزیابی نمایید. مهاجرت توریستی در قبرس جنوبی به این صورت است که فرد باید در مدت مشخص این کشور را ترک نماید. نیاز به گذرنامه معتبر و عکس و همینطور نامه تمکن مالی است. نیاز است که فرد سابقه نامناسبی در زمینه اقامتی در قبرس جنوبی نداشته باشد. بررسی ها نشان می دهد که درخواست مهاجرت توریستی به قبرس جنوبی در کمتر از یک ماه پاسخ دهی می شود. اینطور که مشخص است اقامت توریستی در قبرس جنوبی 90 روزه بوده و شما اجازه تحصیل و کار ندارید اما برای درمان و یا شرکت در مسابقات این گزینه خوبی محسوب می شود.

مهاجرت شرایط خاص به قبرس جنوبی

مهاجرت شرایط خاص به قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به قبرس جنوبی از طریق کارآفرینی یکی از روش هایی است که این روزها بسیار دیده می شود. دولت قبرس جنوبی صندوق  حمایت های مالی در نظر گرفته است. در نظر داشته باشید که تقویت و پشتیبانی در قبرس جنوبی به طور کلی دسته بندی های زیادی را شامل می شود. صندوق هایی که برای شرکت های کوچک در قبرس جنوبی دیده می شود پوشش دهی مالی بسیار عالی دارند. طرح ارائه شده از سوی شما به طور کلی به شکل دقیق و صحیح ارائه می شود. فعالیت هایی که در این مسیر دیده می شود می بایست به سود سرمایه ای قبرس جنوبی باشد.اداره مهاجرت کشور قبرس جنوبی سعی کرده است که شرایط مهاجرت به کشور قبرس جنوبی را به طور دقیق مشخص نماید.

شهرهای مهاجر پذیر قبرس جنوبی

شهرهای مهاجر پذیر قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر نیکوزیای جنوبی یکی از شهرهای بسیار مشهور و پایتخت قبرس جنوبی محسوب می شود و تنها شهر غیر ساحلی این کشور است. این شهر بسیار مدرن طراحی شده است و دارای ادارات دولتی و شرکت های متعدد خارجی است. در این شهر دانشگاه های مشهور و همینطور مراکز اقتصادی زیادی دیده می شود. بیشتر افرادی که قبرس جنوبی را برای مهاجرت انتخاب می کنند این شهر را گزینه خوبی می دانند. هزینه اقامت در کشور قبرس جنوبی مناسب است.

اخذ ویزای قبرس جنوبی

اخذ ویزای قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ ویزای قبرس شرایط زیر را در نظر داشته باشید:

· ویزای قبرس جنوبی برای کسانی که سابقه کیفری دارند به سختی صادر می شود.

· دولت قبرس جنوبی در دوره های زمانی مختلف شرایط خوبی ایجاد می کند.

· اینطور که شواهد نشان می دهد شرایط تحصیل در قبرس جنوبی برای افرادی که از نظر رزومه قوی هستند بسیار عالی است.

· افرادی که بورسیه تحصیلی قبرس جنوبی را دارند می توانند ویزای این کشور را اخذ نمایند.

· قبرس جنوبی یک کشور قدرتمند در زمینه کسب و کار محسوب می‌شود اما اخذ ویزای کاری این کشور پیچیده است.


اخذ اقامت قبرس جنوبی

اخذ اقامت قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· اقامت موقت در قبرس جنوبی دسته بندی های مختلفی دارد اما آنچه مهم است اتمام زمان اقامت و بازگشت به کشور مبدأ است.

· هزینه هایی که برای اقامت قبرس جنوبی دیده می شود بر اساس نوع زندگی فرق دارد.

· اقامت دائم قبرس جنوبی پس از 5 سال مورد بررسی قرار می‌گیرد.

· افرادی که سبب تشویش عمومی در قبرس جنوبی شده اند واجد شرایط اقامت دائم این کشور نیستند.

· قبرس جنوبی یکی از کشور های عالی برای سرمایه گذاری است و سبب اقامت دائم این کشور می شود.

اخذ پاسپورت قبرس جنوبی

اخذ پاسپورت قبرس جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· برای اخذ پاسپورت قبرس جنوبی باید 7 تا 10 سال در این کشور زندگی کنید.

· شما باید بتوانید از نظر بودجه و تمکن مالی در وضعیت خوبی باشید.

· پاسپورت این کشور به شما اجازه استفاده از حقوق شهروندی را می دهد.

آخرین ویرایش: 2020-01-08 14:21:20 7,317