northern-cyprus
کشور قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت به کشور قبرس شمالی - go2TR

کشور قبرس شمالی یک مرکز مهم در  قلب دریای مدیترانه محسوب می‌شود که در تقاطع اروپا و آفریقا و آسیا قرار دارد. این کشور از فرهنگ بسیار غنی برخوردار است. اقتصاد کشور قبرس شمالی رشد بسیار عالی داشته است و به طور کلی این کشور در زمینه حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توانسته بهبود جدی داشته باشد به این ترتیب دولت کشور قبرس شمالی هنوز هم به فکر بهبود شرایط اقتصادی کشور خود است. قبرس شمالی در سال جدید 32 درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است. شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.  از دیگر گزینه های مهم برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است. جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار کم است، چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می شود و کمبود جرم و جنایت یکی از مهمترین دلایل رشد مهاجرت به قبرس شمالی محسوب می شود و در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند. دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

 قبرس شمالی اعلام کرده است که مهاجرپذیر جوانان در این کشور بیشتر از افراد در سنین بالاتر است و کشور قبرس شمالی شدیداً نیاز به نیروی کاری متخصص دارد در آخرین آماری که به دست ما رسیده است در سال 2018 در حدود 4 درصد از جمعیت این کشور ایرانیان هستند

 افرادی که از نظر تخصص در وضعیت بالاتری باشند شانس بیشتری در مصاحبه خواهند داشت این موضوع در طول این چند سال ثابت شده است پس چه خوب است که شرایط اقامت برای ورود به این کشور را برای خود فراهم سازید.

 از دیگر گزینه های مهم برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در کشور قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است.

مورد بعدی خرید ملک است. اقامت دائم برای کسانی که حداقل هزینه 300 هزار یورویی در بخش املاک کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده اند، فراهم شده است و از این مبلغ به ارزش 200 هزار یورو باید به صورت نقدی ارائه شود و بقیه در وضعیت تسهیلات و وام بانکی ارائه خواهد شد.

مهاجرت از طریق ازدواج از دیگر روش هایی است که نیاز است زن و شوهر هر دو به ازدواج رضایت داشته باشند و هدف اصلی این افراد زندگی مشترک باشد در هر صورت نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه از هر دو شخص است و باید مشخص شود که از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

مزایای ویزای سرمایه گذاری کشور قبرس شمالی است که نیازی نیست فرد اقامت فیزیکی در این کشور داشته باشد پس از گذشت زمان مناسب نیازی به ارائه مدرک زبان برای اخذ اقامت وجود ندارد

 در این روال افرادی که دو سال پس از ازدواج در این کشور زندگی کرده اند می توانند درخواست لازم برای اقامت را ارائه دهند.

 در این شرایط به طور کلی فرزندی که از پدر و مادر تبعه قبرس متولد می شود بدون در نظر گرفتن مکان تولد تبعه این کشور خواهد داشت

فردی که به دولت کشور قبرس شمالی درخواست پناهندگی می دهد باید درخواست خود را به صورت دقیق در چهارچوب قوانین کنوانسیون بین المللی وارد نماید این مسیر دشوار است زیبا سخت گیری های زیادی را شامل می شود.

شما برای این کار نیاز به یک سری مدارک خواهید داشت. افراد باید گذرنامه با اعتبار یک ساله داشته باشند نیاز است که کپی گذرنامه ارائه شود و همینطور فرم درخواست باید به طور دقیق پر شود

افرادی که در کشور قبرس شمالی تحصیل می کنند اجاره کار پاره وقت خواهند داشت در نظر داشته باشید که مزایای کار در کشور قبرس شمالی این است که زمان صرف شده برای درخواست اقامت کمتر می شود به کشورهای جهان سوم اعطای اقامت از طریق ثبت شرکت داده می شود. 

اینطور که مشخص شده است کشور قبرس شمالی یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف کاری و تحصیلی است

در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

رزش آپارتمان خریداری شده از 32000 الی 80000 پوند و همینطور ویال از 90000 تا 120000 پوند در نظر گرفته شده است.

شهر لارکانا از دیگر شهرهای کشور قبرس شمالی محسوب می شود. این شهر به نوبه خود یکی از بهترین شهرهای مهاجرتی است اما ایرانیان آن را کمی گران می‌دانند.

مهاجرت از طریق un کشور قبرس شمالی اصلاً کار درستی محسوب نمی شود.

تسلط شما به زبان و همینطور تمکن مالی می تواند پروسه اقامت دائم در این کشور را آسان‌تر نماید

برای اخذ پاسپورت کشور قبرس شمالی در ابتدا باید یک دوره 10 ساله زندگی خوبی در کشور قبرس شمالی داشته باشید و البته باید این رویه را به طور دقیق و صحیح ثابت نمایید نیاز است که مشخص شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید وضعیت کاری و درآمدزایی شما باید مشخص باشد و بارها ارزیابی می شود.

مطالب مرتبط