مهاجرت به قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی در حال حاضر در حال پیشرفت بسیار خوب در زمینه اقتصاد و رفاه زندگی است. این کشور روز به روز مورد توجه مهاجرین بیشتری قرار می گیرد. در ادامه سعی داریم مهاجرت به قبرس شمالی را از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، شرایط خاص، ازدواج، ثبت شرکت و … مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی در سال جدید ۳۲ درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است. شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.

از دیگر گزینه‌های مهم برای مهاجرت و زندگی در قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در قبرس شمالی به نسبت سال گذشته ۱۸ درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است. جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار کم است، چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می شود و کمبود جرم و جنایت یکی از مهمترین دلایل رشد مهاجرت به قبرس شمالی محسوب می شود. در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می‌توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند.

دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

روش‌‌های مهاجرت به قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی نیز همانند سایر کشورها شرایط مهاجرتی مخصوص به خود را دارد و روش های متنوعی برای زندگی در کشور قبرس شمالی پیش روی افراد است. روش اول مهاجرت از طریق ویزای کاری است که نیاز به بررسی شرایط کاری از سوی مدیران اجرایی داشته و باید دعوتنامه کاری برای شما صادر شود.

مورد بعدی مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای تحصیلی است. در این کشور هر دانش آموزش می تواند با داشتن گواهی پذیرش دانشگاه ویزای تحصیلی داشته باشد در نظر داشته باشید که افراد باید مدارک لازم تحصیلی را به طور دقیق ارائه دهند اینطور که شواهد نشان می دهد کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه های تحصیلی است و شرایط تحصیل در قبرس شمالی بی نظیر است و هزینه های موجود ارزان و مناسب خواهد بود.

مهاجرت از طریق ازدواج از دیگر روش‌هایی است که نیاز است زن و شوهر هر دو به ازدواج رضایت داشته باشند و هدف اصلی این افراد زندگی مشترک باشد. در هر صورت نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه از هر دو شخص است و باید مشخص شود که از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند. البته این سری از ویزا با عنوان پیوستن به خانواده نیز دیده می شود که شرایط مخصوص به خود را دارد که در بخش مورد نظر ارزیابی می کنیم.

از دیگر روش های بسیار عالی برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری است . مزایای سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی بسیار بالا است به طوریکه در لیست سریع ترین روش های اقامت دائم محسوب می شود یعنی با بودن بودجه مناسب افراد در عرض 3 ماه می‌توانند اقامت دائم در این کشور را اخذ نمایند.

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق خرید ملک از روش های بسیار راحت و روتین محسوب می شود که ایرانیان بسیار به این روش علاقه دارند. در این روش شرایط زندگی در دسته بندی های مختلفی قرار می‌گیرد اما به طور کلی شما برای خرید ملک در این کشور باید درآمد امن و کافی داشته باشید این تضمین از سوی دولت کشور قبرس شمالی بسیار مهم است.

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی یک مرکز مهم در قلب دریای مدیترانه محسوب می‌شود که در تقاطع اروپا و آفریقا و آسیا قرار دارد. این کشور از فرهنگ بسیار غنی برخوردار است. اقتصاد کشور قبرس شمالی رشد بسیار عالی داشته است و به طور کلی این کشور در زمینه حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توانسته بهبود جدی داشته باشد به این ترتیب دولت کشور قبرس شمالی هنوز هم به فکر بهبود شرایط اقتصادی کشور خود است و سعی کرده است که شرایطی فراهم سازد تا افرادی که از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند به کشور قبرس شمالی سفر کرده و از پروژه های دولتی این کشور نقش داشته باشند.

در این روش شما می‌توانید به طور مستقیم بودجه خود را در اختیار یکی از بانک‌های این دولت قرار دهید و شرایط به شکلی است که پس از یک سال می‌توانید برای خود و همراه خود اقامت دائم اخذ نمایید دولت این کشور با سرمایه شما کار کرده و شرایط پاسپورت کشور قبرس شمالی را برای شما ساده تر می کند.

در صورتی که از بودجه کافی برخوردار نیستید می‌توانید به سراغ ثبت شرکت بروید. به طور کلی ثبت شرکت در این کشور در زمینه حقوقی و مالی و خدماتی دیده می شود که شرایط به این صورت است که در ابتدا فرد باید هدف از شرکت را مشخص سازد و بر اساس هدف شرکت برای آن اسم انتخاب نماید اسم انتخاب شده باید ارزش بالایی داشته باشد.

سپس نیاز است که سایر روند های اداری به طور دقیق طی شود در نظر داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور در صورتی که به درستی طی شود در عرض یک الی دو سال برای شما اقامت دائم خواهد داشت.

مزایای ویزای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی است که نیازی نیست فرد اقامت فیزیکی در این کشور داشته باشد پس از گذشت زمان مناسب نیازی به ارائه مدرک زبان برای اخذ اقامت وجود ندارد. نرخ مالیات در این کشور پایین اعلام شده است و این روال سبب می شود که سوددهی شرکت بیشتر باشد امکان تجارت آزاد در اتحادیه اروپا برای شما وجود دارد.

حق زندگی و کار و تحصیل به صورت نامحدود در کشور وجود دارد. کشور قبرس شمالی دارای موقعیت استراتژیکی است به طوریکه در زمینه وارداتی رشد خوبی را شامل می شود.

در این کشور شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک نیز بسیار آسان و ارزان فراهم شده است که در بخش های بعدی حداقل سرمایه مورد نیاز در این زمینه توضیح داده شده است.

مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس شمالی

تحصیل در قبرس شمالی رشد بسیار خوبی داشته است. هر دانش‌آموز باید با داشتن مجوز پذیرش از دانشگاه مربوطه اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور قبرس شمالی نماید.

در نظر داشته باشید که ویزای تحصیلی تنها برای تحصیل یک دانشگاه یا موسسه مشخص صادر می شود به این معنی که اگر بخواهید دانشگاه خود را عوض کنید نیاز است که ویزای مجدد اخذ نمایید. ارسال درخواست باید به کنسولگری یا سفارت ارسال شود.

شما برای این کار نیاز به یک سری مدارک خواهید داشت. افراد باید گذرنامه با اعتبار یک ساله داشته باشند نیاز است که کپی گذرنامه ارائه شود و همینطور فرم درخواست باید به طور دقیق پر شود.

افراد باید ۴ قطعه عکس مناسب گذرنامه ارائه دهند و همینطور نیاز است که ثابت شود از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند و از پس هزینه های زندگی در این کشور برخواهند آمد. افراد باید گواهی  تحصیلی مقاطع قبلی را ارائه دهند.

گواهی عدم سوءپیشینه افراد باید از اداره پلیس در کشور متقاضی در ۶ ماه اخیر صادر شود. میزان تمکن مالی باید به صورت کتبی با مهر و امضای بانک باشد.

برای تحصیل در کشور قبرس شمالی حضور دانشجو در دانشگاه و مدرسه اجباری است و شرایط تحصیل غیر حضوری در این کشور فراهم نشده است.

مهاجرت کاری قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق کار از دیگر روش‌هایی است که بسیار عالی بوده و می‌تواند آینده‌ای شگفت انگیز را برای شما رقم بزند.

در نظر داشته باشید که شما باید از تخصص کاری و اجازه اقامت و اجازه اشتغال در این کشور برخوردار باشید تا بتوانید ویزای کاری دریافت نمایید. شرکت‌هایی که در کشور قبرس شمالی نیاز به نیروی کاری دارند اغلب شرکت‌های سهامی، شرکت‌های تابعه و شاخه آن‌ها و شرکت‌های کسب و کار هستند.

هر یک از شرکت ها نیاز به مدیران اجرایی دارند که در هر شرکت حداقل 5 نفر واجد شرایط برای این پست خواهد بود. مورد دوم کارکنان مدیریت میانی هستند که نقش کارکنان اجرایی را به عهده دارند.

حداقل دستمزد و حقوق برای این افراد ۱۹۳۶ یورو اعلام شد است این در حالی است که حقوق مدیران اجرایی در کشور قبرس شمالی ۳۸۷۲ یورو است. تعداد کارکنان مدیریت مبانی در کشور قبرس شمالی به طور کلی دو نفر اعلام شده است مگر اینکه شرایط به صورتی باشد که این تعداد افزایش داشته باشد.

افرادی که در کشور قبرس شمالی تحصیل می‌کنند اجاره کار پاره وقت خواهند داشت. در نظر داشته باشید که مزایای کار در کشور قبرس شمالی این است که زمان صرف شده برای درخواست اقامت کمتر می‌شود. به کشورهای جهان سوم اعطای اقامت از طریق ثبت شرکت داده می‌شود.

افراد اجازه کار و اقامت نامحدود برای مدیریت ارشد دارند. به طور کلی اخذ مدارک و شرایط برای تابعیت نیز کمتر خواهد شد. برای ورود به کار باید بتوانید نظر یک کارفرما را جلب نمایید که این کار شاید در نگاه اول ساده نباشد اما در هر صورت باید حسن نیت شما از ورود به کار در این کشور مشخص باشد. نیاز است که افراد بتوانند رزومه خوبی داشته باشند. افرادی که سابقه کاری بهتری دارند در کشور قبرس شمالی می‌توانند به رشد خوبی دست یابند.

یک اصل بسیار مهم این است که کار در کشور قبرس شمالی می تواند با حقوق کم در ابتدا همراه باشد که کمک به یادگیری مهارت کرده و سبب می شود که افراد به رتبه خوبی برسند. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور قبرس شمالی یک کشور با پتانسیل کاری بالا برای افراد تحصیل کرده است که می‌تواند فضای رشد بهتری را فراهم سازد.

مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس شمالی

یکی دیگر از روش های بسیار آسان برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق ازدواج است. در این کشور شما باید یک کپی از سند ازدواج رسمی خود داشته باشید فرم درخواست می‌بایست پر شده باشد و همینطور باید گواهی تولد زن و شوهر ارائه شود.

زن و مرد باید گواهی سلامت داشته باشند. در این روال افرادی که دو سال پس از ازدواج در این کشور زندگی کرده اند می توانند درخواست لازم برای اقامت را ارائه دهند.

شرایط ازدواج در کشور قبرس شمالی به این صورت است که همسر شما باید بیش از ۲۱ سال سن داشته باشد. نیاز است که ازدواج حداقل یک سال پیش از ارسال درخواست به ثبت رسیده باشد.

باید مشخص شود که ازدواج در یک فضای واقعی شکل می گیرد. این موضوع بسیار مهم است و بارها از سوی دولت ارزیابی می شود. در نهایت زمانی که برای اقامت دائم اقدام می نمایید باید از نظر زبان در وضعیت خوبی قرار داشته باشید. اینطور که شواهد نشان می دهد کشور قبرس شمالی سختگیری های ازدواج خود را کمتر کرده است.

شایان ذکر است که ازدواج در کشور قبرس شمالی باید در شهرداری صورت بگیرد.

مهاجرت از طریق تولد به قبرس شمالی

سیستم تابعیت کشور قبرس شمالی از طریق تولد از سیستم خون پیروی می‌کند. البته دیده شده است که سیستم خاک نیز در نظر گرفته می‌شود. در این شرایط به طور کلی فرزندی که از پدر و مادر تبعه قبرس متولد می‌شود بدون در نظر گرفتن مکان تولد تبعه این کشور خواهد داشت و یک سری تبصره‌های سیستم خاک نیز وجود دارد. به طوری‌که اگر تابعیت پدر و مادر مشخص نباشد شرایط به صورتی پیش می‌رود که نوزاد در صورتی که ۵ سال اول زندگی خود را به صورت پیوسته در این کشور زندگی کرده باشد، می‌تواند با صلاحدید دولت تبعه این کشور شود. در مورد این روش نظر دولت برای افراد با شرایط مختلف متفاوت خواهد بود. شایان ذکر است کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه‌های مختلف محسوب می‌شود.

مهاجرت از طریق همراه به قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق همراه از دسته روش‌هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و ارزش بالایی دارد. در این روش شما به عنوان شخص اصلی باید یا در این کشور سرمایه‌گذاری داشته باشید و یا تحصیل کنید. در این دو روش می‌توانید برای اعضای خانواده خود ویزای همراه اخذ نمایید. پس از مدت زمانی که برای خود اقامت دائم کشور قبرس شمالی را اخذ کرده باشید،شرایط اقامت دائم برای همسر و فرزندان شما فراهم می‌شود. در نظر داشته باشید که یک روش دیگر اقامت کشور قبرس شمالی از طریق پیوستن به اعضای خانواده است که البته شامل اعضای خانواده درجه یک می‌شود.

اینطور که مشخص شده است کشور قبرس شمالی یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی است. تحصیل در کشور قبرس شمالی دسته بندی‌های مختلفی دارد و کسانی که در این کشور تحصیل می‌کنند به طور دقیق بدانند که برای یکی از اعضای خانواده خود می‌توانند درخواست همراه دهند. شخص همراه اجازه کار در این کشور را ندارد مگر اینکه مجوز لازم از سوی دولت کشور قبرس شمالی به او داده شود.

مهاجرت شرایط خاص به قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق خرید ملک یکی از روش های ویژه محسوب می شود. که البته به طور رسمی تر زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری است. اما با توجه به اینکه ویزایی به نام خرید ماک کشور قبرس شمالی وجود دارد ما این بخش را برای توضیح این مورد لحاظ کرده‌ایم.

در نظر داشته باشید که شما با خرید ملک در کشور قبرس شمالی و اقامت به مدت ده سال در این کشور می توانید اقامت کشور قبرس شمالی را به دست آورید. ویزا به شکل یک ساله به شما داده می شود و باید هر ساله ویزای خود را تمدید نمایید.

ارزش آپارتمان خریداری شده از ۳۲ هزار الی ۸۰ هزار پوند و همینطور ویال از ۹۰ هزار تا ۱۲۰ هزار پوند در نظر گرفته شده است. برای خرید ملک در این کشور مدارک لازم اصل پاسپورت به همراه کپی از همه صفحات  لازم است. افراد باید شناسنامه ارائه دهند و ترجمه آن به همراه شناسنامه همه اعضای خانواده بسیار مهم است.

هر فرد باید ۴ قطعه عکس ۶ در ۴ داشته باشند. نیاز است که افراد ترجمه سند ازدواج با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری ارائه دهند در نظر داشته باشید که این برگه در صورتی که سفر شما خانوادگی است باید برای همه اعضای خانواده باشد.

افراد باید برگه عدم سوء پیشینیه از سوی پلیس ارائه دهند و پروسه خرید ملک در این کشور حداقل 3 ماه زمان نیاز است. اقامت دائم پس از ده سال برای شما و همینطور اعضای خانواده فراهم می‌شود.

هزینه اقامت در کشور قبرس شمالی یکی از موضوعاتی است که در روش پناهندگی باید بررسی شود. اداره مهاجرت کشور قبرس شمالی اعلام کرده است که شرایط مهاجرت به کشور قبرس شمالی در سال ۲۰۲۱ تغییر خواهد کرد.

مهاجرت توریستی به قبرس شمالی

یکی دیگر از روش‌های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد. در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

مورد بعدی در مهاجرت توریستی این است که افراد باید ثابت نمایند که قصد دارند به کشور خود بازگردند. در این روش مشخص است که شرایط برای افراد کمی دشوار است. افرادی که در کشور مبدأ کار کنند و یا مشغول به کار هستند می‌توانند مدارک لازم را ارائه دهند. شایان ذکر است که در روز مصاحبه باید بتوانید از پس سوالاتی که پرسیده می‌شود برآیید و اثبات کنید قصد شما تنها بازدید از این کشور است و تعلقات مالی، عاطفی و … در کشور خود دارید که شما را مجاب به بازگشت می‌کند.

به طور کلی کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه گردشگری است و هر ساله تعداد زیادی از افراد را به سمت خود می‌کشاند. اینطور که شواهد نشان می دهد این کشور یکی از بهترین کشورهای ارزشمند در زمینه های گردشگری محسوب می‌شود. اقامت کشور قبرس شمالی برای ایرانیان از طریق ویزای توریستی امکان پذیر نیست.

مهاجرت پناهندگی به قبرس شمالی

از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور قبرس شمالی پناهندگی است. که دردسرهای زیادی را در پی دارد در لیست آخرین روش‌های موجود قرار می‌گیرد. این کشور به طور کلی دلایل مختلفی را شامل می‌شود که فرد باید بتواند آن را ثابت نماید.

یکی از روش‌های پناهندگی، مشکلات سیاسی است که عموماً با خطر مرگ برای افراد همراه بوده و دولت کشور قبرس شمالی بررسی می‌کند که آیا ادعای شما صحیح است یا خیر.

از دیگر روش‌ها می‌توان به پناهندگی اجتماعی و اقتصادی و نظامی اشاره کرد. پناهندگی به کشور قبرس شمالی از طریق کشور قبرس شمالی روش‌های مختلفی را در بر می‌گیرد به این ترتیب که به محض ورود به خاک این کشور باید درخواست خود را اعلام نمایید باید هدف شما از پناهندگی مشخص شود سپس از شما مصاحبه صورت می‌گیرد تا ادعای شما ثابت شود.

 این پروسه زمانبر بوده و در طول این دوره به شما سخت می گیرند. فردی که به دولت کشور قبرس شمالی درخواست پناهندگی می‌دهد باید درخواست خود را به صورت دقیق در چهارچوب قوانین کنوانسیون بین‌المللی وارد نماید. این مسیر دشوار است زیبا سخت گیری‌های زیادی را شامل می‌شود. در نظر داشته باشید که اگر با درخواست افراد موافقت شود شرایط برای تحصیل رایگان و شرایط درمانی رایگان و عالی به طور دقیق فراهم می‌شود.

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق پناهندگی را یک روش بسیار خطرناک بدانید در این زمینه باید یک وکیل خبره در کنار شما باشد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس شمالی

به طور کلی در بین دسته بندی های مختلفی که برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی دیده می شود دو گزینه ازدواج و خرید ملک می تواند آسان‌ترین گزینه باشد.

در روش ازدواج، شما با ازدواج با یک فرد که اتباع کشور قبرس شمالی است، می توانید پس از گذشت سه سال اقامت دائم اخذ نمایید. شرایط خاص در این زمینه باید به طور دقیق رعایت شود.

مورد بعدی خرید ملک است. اقامت دائم برای کسانی که حداقل هزینه ۳۰۰ هزار یورویی در بخش املاک کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده اند، فراهم شده است و از این مبلغ به ارزش ۲۰۰ هزار یورو باید به صورت نقدی ارائه شود و بقیه در وضعیت تسهیلات و وام بانکی ارائه خواهد شد.

این مبلغ می‌تواند برای خرید یک خانه و یا چندین خانه باشند. در این روش وجود سرمایه ۲۰۰ هزار یورویی الزامی است که پس از دوره ۱۰ ساله می‌توانید اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید و به سادگی شرایط برای تابعیت این کشور را آماده کنید در نظر داشته باشید که این دو به نسبت سایر روش‌های آسان‌تر است و هزینه و دردسر کمتری دارد. اما ازدواج باید در وضعیت واقعی صورت بگیرد و نیاز است که همه ارزیابی های لازم پیش از ثبت سند فراهم شود.

شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می شود و می تواند شرایط مهاجرت خوبی برای عموم افراد فراهم سازد.

میزان رضایت مهاجران به قبرس شمالی

همانطور که در بخش اول به این نکته اشاره شد جرم و جنایت در کشور قبرس شمالی بسیار کم است، چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می‌شود. کمبود جرم و جنایت یکی از مهم‌ترین دلایل رشد مهاجرت به کشور قبرس شمالی محسوب می‌شود. در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می‌توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند.

دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. مورد بعدی که در کشور قبرس شمالی دیده می‌شود مراقبت‌های بهداشتی بی‌نظیری است که از دیگر گزینه‌های پر رضایت مهاجران محسوب می‌شود در این کشور بیمارستان‌های خصوصی بسیار با صرفه دیده می‌شود، که امکانات عالی در اختیار افراد قرار می‌گیرد. سیستم بیمه در کشور قبرس شمالی رشد بالایی داشته است به طوریکه می‌تواند شرایط مختلف بیماری خاص را پوشش دهد.

زندگی در کشور قبرس شمالی مقرون به صرفه است. زندگی مقرون به صرفه بسیار مهم است و افراد باید آموزش‌های خصوصی داشته باشند. این کشور بسیار زیبا است و مناطق زیبا و دل انگیزی دارد. در نظر داشته باشید که قیمت ملک در کشور قبرس شمالی به نسبت کشورهای دیگر ارزانتر است و این روال سبب شده است که افراد مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق خرید ملک را یک گزینه خوب بدانند.

در نظر داشته باشید که به طور کلی کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه مهاجرپذیری است. دولت این کشور همه تلاش خود را کرده است که بتواند شرایط مهاجرت به کشور قبرس شمالی را ساده‌تر از قبل نماید. از دیگر گزینه‌های مهم برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است. که می‌تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می‌برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در کشور قبرس شمالی به نسبت سال گذشته ۱۸ درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است.

از دیگر روندهای رضایتی کشور قبرس شمالی ورود افراد به دانشگاه‌های این کشور است. کشور قبرس شمالی دارای دانشگاه‌های وسیعی است که سیستم آموزش اروپایی با بهترین امکانات را در اختیار افراد می‌گذارد. به طوریکه پس از تحصیل ورود به کار این افراد آسان‌تر از قبل می‌شود و افراد می‌توانند در رشته مورد نظر وارد کار شوند.

در هر صورت شواهد نشان می‌دهد که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در این زمینه است. پیدا کردن کار در کشور قبرس شمالی چندان سخت نیست.

آمار مهاجران به قبرس شمالی

آمار مهاجران به کشور قبرس شمالی روز به روز بیشتر می‌شود و یکی از دلایل آن وجود روش‌های ساده‌تر برای تابعیت است. در برخی از کشورهای دیگر شما سال‌ها زندگی نمایید باز هم شرایط برای تابعیت به شما داده نمی‌شود و دچار مشکل می‌شوید این در حالی است که کشور قبرس شمالی شرایط تابعیت را آسانتر از قبل کرده است ایرانیان به نسبت سال‌های گذشته بیش از ۶۰ درصد رشد مهاجرت به کشور قبرس شمالی داشته‌اند و شرایط زندگی در این کشور این امر را میسر ساخته است.

در هر صورت قبرس شمالی یک مهاجرت خوب و قابل قبول محسوب می‌شود. افرادی که از نظر تخصص در وضعیت بالاتری باشند شانس بیشتری در مصاحبه خواهند داشت این موضوع در طول این چند سال ثابت شده است پس چه خوب است که شرایط اقامت برای ورود به این کشور را برای خود فراهم سازید.

در نظر داشته باشید که در قبرس شمالی روش‌های مختلفی دیده می‌شود که در نهایت منجر به اقامت دائم و تابعیت می‌شود و این موضوع نیز سبب تحریک افراد مختلف شده است. سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی دسته بندی‌های مختلفی دارد و هر شخص با توجه به بودجه خود می‌تواند به شرایط خوبی دست یابد.

مهاجرپذیری قبرس شمالی

حتما می‌پرسید چرا مهاجرت به کشور قبرس شمالی بیشتر از قبل شده است؟ علت این امر تا حد زیادی مشخص است. زندگی در کشور قبرس شمالی مزایای زیادی دارد و با توجه به شرایط تحصیل نامناسب در برخی از کشورها دیده می‌شود که مهاجرپذیری کشور قبرس شمالی بیشتر از قبل شده است.

این کشور دارای یک محیط بسیار امن برای زندگی است و نرخ جرم و جنایت در آن بسیار کم است. به این ترتیب مهاجران بدون هیچ نگرانی می‌توانند قبرس شمالی را برای زندگی انتخاب نمایند. این کشور سیاست‌های جدیدی در زمینه تحصیل و کسب و کار و البته خرید ملک در نظر گرفته است که سبب شده تعداد مهاجران به قبرس شمالی بیش از پیش باشد به طوریکه آمارها نشان می‌دهد. کشور قبرس شمالی در سال جدید ۳۲ درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.

قبرس شمالی اعلام کرده است که مهاجرپذیر جوانان در این کشور بیشتر از افراد در سنین بالاتر است و کشور قبرس شمالی شدیداً نیاز به نیروی کاری متخصص دارد در آخرین آماری که به دست ما رسیده است در سال ۲۰۱۸ حدود ۴ درصد از جمعیت این کشور ایرانیان هستند این در حالی بود که در سال ۲۰۱۲ این آمار کمتر از ۱ درصد بوده است و این موضوع نشان می‌دهد شرایط زندگی در قبرس شمالی برای ایرانیان مساعدتر است.

شهرهای مهاجر پذیر قبرس شمالی

شهر نیکوزیا یکی از شهرهای بسیار مهم در کشور قبرس شمالی است که پایتخت این کشور نیز محسوب می‌شود. این شهر به طور کلی از سوی ایرانیان برای مهاجرت یک گزینه بسیار عالی است. تمامی ساختمان‌های اداری و دفاتر دولتی در این شهر قرار دارد.

شهر گیرنه از دیگر شهرهای مهاجرپذیر کشور قبرس شمالی محسوب می‌شود که زیبایی بسیار گسترده  دارد. این شهر از نظر باستانی و همینطور آب و هوا نیز بسیار ارزشمند است.

شهر لارکانا از دیگر شهرهای کشور قبرس شمالی محسوب می شود. این شهر به نوبه خود یکی از بهترین شهرهای مهاجرتی است اما ایرانیان آن را کمی گران می‌دانند.

اخذ اقامت قبرس شمالی

برای اقامت دائم کشور قبرس شمالی باید توانسته باشید از پس اقامت موقت این کشور برآیید. به هر صورت شرایط و مدارک شما ارزیابی می‌شود. در نظر داشته باشید که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه اقامت محسوب می شود.

تسلط شما به زبان و همینطور تمکن مالی می‌تواند پروسه اقامت دائم در این کشور را آسانتر نماید. کار در کشور قبرس شمالی در ابتدا به سختی به دست می آید اما به طور کلی کاریابی در کشور قبرس شمالی آسان است.

ثبت شرکت در کشور قبرس شمالی می تواند شرایط اقامت در کشور قبرس شمالی را آسانتر نماید.

اخذ پاسپورت قبرس شمالی

پاسپورت کشور قبرس شمالی دسته بندی های مختلفی دارد. در نظر داشته باشید که پاسپورت این کشور برای کسانی که قصد دارند به سایر کشورها بدون ویزا سفر کنند اعتبار خوبی دارد.

برای اخذ پاسپورت کشور قبرس شمالی در ابتدا باید یک دوره ۱۰ ساله زندگی خوبی در کشور قبرس شمالی داشته باشید. البته باید این رویه را به طور دقیق و صحیح ثابت نمایید. نیاز است که مشخص شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید وضعیت کاری و درآمدزایی شما باید مشخص باشد و بارها ارزیابی می‌شود.

افراد در نهایت باید در یک آزمون زبان شرکت نمایند. اقامت کشور قبرس شمالی کمی ساده تر از قبل  شده است.

مشاوره

برای اطلاع از شرایط مهاجرت به کشور قبرس شمالی و بررسی دقیق شرایط خود می توانید با مشاورین متخصص ما در ارتباط باشید تا بهترین و مناسب ترین روش را برای مهاجرت به این کشور پیش روی شما قرار دهند.

ارزیابی شرایط مهاجرت
برای مهاجرت به قبرس شمالی ، با موسسه ما تماس بگیرید.
از چه راه هایی می توان به قبرس شمالی مهاجرت کرد ؟
راه های قانونی مهاجرت به کشور قبرس شمالی عبارتند از : مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک و ازدواج
هزینه مهاجرت به قبرس شمالی چقدر است ؟
هزینه مهاجرت به کشور قبرس شمالی بستگی به نوع مهاجرت افراد دارد. زیرا هر کدام از روش ها، هزینه های مربوط به خود را دارند.
مزایایی اقامت در کشور قبرس شمالی چیست ؟
از جمله مهمترین مزیت اخذ اقامت قبرس شمالی این است که از این کشور می توان به عنوان یک سکوی پرتاب برای اخذ اقامت سایر کشورهای اروپایی استفاده کرد. یکی دیگر از مزیت برجسته در خصوص اقامت از طریق خرید ملک در این کشور است، که از ابتدا پاسپورت اتحادیه اروپا را می توان به دست آورد و حتی برای والدین خود و والدین همسر نیز درخواست اقامت و پاسپورت داد. پس از آن با پاسئورت این کشور بدون محدودیت در بهترین کشورهای دنیا می توان زندگی کرد.


7 دیدگاه برای “مهاجرت به قبرس شمالی

 1. Avatar
  ناشناس گفته:

  با پاسپورت قبرس شمالی فقط میشه به ۷ تا کشور درخواست ویزا داد، بقیه کشورا چون قبول ندارن حاکمیت قبرس شمالی رو اصلا اجازه ورود با پاسپورت قبرس شمالی رو ندارن به جایی

  • Avatar
   بیگی گفته:

   قبرس شمالی نه از نظر سازمان ملل کشوره نه اتحادیه اروپا و اقامت و مسافرت به اون هم نه تنها اعتباری نداره بلکه بعدا نه میتونید به قبرس اروپایی برید و نه هیچ کشور اروپایی به شما ویزای شینگنمیده یعنی همش باخت

   • Avatar
    امیرعلی مقدم گفته:

    سلام دوست عزیز
    نظر شما قابل احترام است اما این کشور در چند سال اخیر به یکی از مقاصد محبوب مهاجرین تبدیل شده است.
    سپاس از همراهی شما Go2tr

 2. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام عرض ادب و احترام خدمت شما .در زمینه مها جرت کاری و اخذ اقامت از طریق خرید ملک ممنون میشم از راهنماییتون

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  برای مهاجرت کاری بایستی از طرف کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید
  اخذ اقامت از طریق خرید ملک هم این صورته که شما ملکی را خریداری می کنید جهت اخذ اقامت ولی قیمت ملک نباید از حدی که منجر به اقامت میشه کمتر باشه
  برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره
  021 43000 021 تماس بگیرید
  تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند
  قدردان شما
  تیم اعزام GO2TR

 3. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام، پسر من شانزده سالش تمام نشده و متولد 1383 می باشد، درسخوان، و عاشق تحصیلات، نتیجتا تاکنون که در کلاس 10 تحصیل می کند شاگرد ممتاز بوده و هست، آینده ای را برایش در ایران متصور نیستم، نظرم به قبرس شمالی هست، بخاطر هزینه ها و موارد دیگر، نظرتان راهگشاست، راهنمایی بفرمائید. متشکرم

  پاسخ:
  با سلام،
  برای تحصیل در قبرس شمالی، فرزند شما نیاز به شرکت در آزمون SAT و یا YOS دارد. بهترین روش برای آماده سازی شرکت در این آزمون ها شرکت در دوره های مقدماتی برای این آزمون هاست. برای اطلاع از قیمت این دوره ها و شرایط ثبت نام و پذیرش دانشگاه ها با ما تماس بگیرید.
  021-42956
  تیم اعزام GO2TR

 4. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه و مدرک فنی حرفه ای برق خودرو دارم..میتوانم برای مهاجرت به قبرس اقدام کنم؟؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز به خاطر شرایط و قوانین قبرس شما باید دعوتنامه داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 5. Avatar
  حسن گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  بنده ۳۷ ساله هستم .میخواستم بدونم برای راننده لیفتراک امکان دریافت اقامت کاری وجود داره ؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  در صورت داشتن پیشنهاد کاری رسمی از این کشور میتوانید برای ویزای کاری و سپس اقامت اقدام نمایید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی با شماره تلفن 02143000021 تماس حاصل فرمایید.
  قدردان شما،هلدینگ Go2tr.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو مهاجرت
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱