x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت به کشور قبرس شمالی - go2TR

کشور قبرس شمالی یک مرکز مهم در  قلب دریای مدیترانه محسوب می‌شود که در تقاطع اروپا و آفریقا و آسیا قرار دارد. این کشور از فرهنگ بسیار غنی برخوردار است. اقتصاد کشور قبرس شمالی رشد بسیار عالی داشته است و به طور کلی این کشور در زمینه حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توانسته بهبود جدی داشته باشد به این ترتیب دولت کشور قبرس شمالی هنوز هم به فکر بهبود شرایط اقتصادی کشور خود است. قبرس شمالی در سال جدید 32 درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است. شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.  از دیگر گزینه های مهم برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است. جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار کم است، چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می شود و کمبود جرم و جنایت یکی از مهمترین دلایل رشد مهاجرت به قبرس شمالی محسوب می شود و در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند. دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

مهاجرپذیری قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرپذیری قبرس شمالی - go2TR

 قبرس شمالی اعلام کرده است که مهاجرپذیر جوانان در این کشور بیشتر از افراد در سنین بالاتر است و کشور قبرس شمالی شدیداً نیاز به نیروی کاری متخصص دارد در آخرین آماری که به دست ما رسیده است در سال 2018 در حدود 4 درصد از جمعیت این کشور ایرانیان هستند

آمار مهاجران به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - آمار مهاجران به قبرس شمالی - go2TR

 افرادی که از نظر تخصص در وضعیت بالاتری باشند شانس بیشتری در مصاحبه خواهند داشت این موضوع در طول این چند سال ثابت شده است پس چه خوب است که شرایط اقامت برای ورود به این کشور را برای خود فراهم سازید.

میزان رضایت مهاجران به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - میزان رضایت مهاجران به قبرس شمالی - go2TR

 از دیگر گزینه های مهم برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در کشور قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس شمالی - go2TR

مورد بعدی خرید ملک است. اقامت دائم برای کسانی که حداقل هزینه 300 هزار یورویی در بخش املاک کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده اند، فراهم شده است و از این مبلغ به ارزش 200 هزار یورو باید به صورت نقدی ارائه شود و بقیه در وضعیت تسهیلات و وام بانکی ارائه خواهد شد.

روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی - go2TR

مهاجرت از طریق ازدواج از دیگر روش هایی است که نیاز است زن و شوهر هر دو به ازدواج رضایت داشته باشند و هدف اصلی این افراد زندگی مشترک باشد در هر صورت نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه از هر دو شخص است و باید مشخص شود که از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی - go2TR

مزایای ویزای سرمایه گذاری کشور قبرس شمالی است که نیازی نیست فرد اقامت فیزیکی در این کشور داشته باشد پس از گذشت زمان مناسب نیازی به ارائه مدرک زبان برای اخذ اقامت وجود ندارد

مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس شمالی - go2TR

 در این روال افرادی که دو سال پس از ازدواج در این کشور زندگی کرده اند می توانند درخواست لازم برای اقامت را ارائه دهند.

مهاجرت از طریق تولد به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق تولد به قبرس شمالی - go2TR

 در این شرایط به طور کلی فرزندی که از پدر و مادر تبعه قبرس متولد می شود بدون در نظر گرفتن مکان تولد تبعه این کشور خواهد داشت

مهاجرت پناهندگی به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت پناهندگی به قبرس شمالی - go2TR

فردی که به دولت کشور قبرس شمالی درخواست پناهندگی می دهد باید درخواست خود را به صورت دقیق در چهارچوب قوانین کنوانسیون بین المللی وارد نماید این مسیر دشوار است زیبا سخت گیری های زیادی را شامل می شود.

مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس شمالی - go2TR

شما برای این کار نیاز به یک سری مدارک خواهید داشت. افراد باید گذرنامه با اعتبار یک ساله داشته باشند نیاز است که کپی گذرنامه ارائه شود و همینطور فرم درخواست باید به طور دقیق پر شود

مهاجرت کاری قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت کاری قبرس شمالی - go2TR

افرادی که در کشور قبرس شمالی تحصیل می کنند اجاره کار پاره وقت خواهند داشت در نظر داشته باشید که مزایای کار در کشور قبرس شمالی این است که زمان صرف شده برای درخواست اقامت کمتر می شود به کشورهای جهان سوم اعطای اقامت از طریق ثبت شرکت داده می شود. 

مهاجرت از طریق همراه به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق همراه به قبرس شمالی - go2TR

اینطور که مشخص شده است کشور قبرس شمالی یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف کاری و تحصیلی است

مهاجرت توریستی به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت توریستی به قبرس شمالی - go2TR

در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

مهاجرت شرایط خاص به قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت شرایط خاص به قبرس شمالی - go2TR

رزش آپارتمان خریداری شده از 32000 الی 80000 پوند و همینطور ویال از 90000 تا 120000 پوند در نظر گرفته شده است.

شهرهای مهاجر پذیر قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - شهرهای مهاجر پذیر قبرس شمالی - go2TR

شهر لارکانا از دیگر شهرهای کشور قبرس شمالی محسوب می شود. این شهر به نوبه خود یکی از بهترین شهرهای مهاجرتی است اما ایرانیان آن را کمی گران می‌دانند.

اخذ ویزای قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - اخذ ویزای قبرس شمالی - go2TR

توجه نمایید که برای ایرانیان ویزا ندارد و فقط سفارت در آنکارا امکان پذیر است.

اخذ اقامت قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت قبرس شمالی - go2TR

تسلط شما به زبان و همینطور تمکن مالی می تواند پروسه اقامت دائم در این کشور را آسان‌تر نماید

اخذ پاسپورت قبرس شمالی

موسسه اعزام دانشجو - اخذ پاسپورت قبرس شمالی - go2TR

برای اخذ پاسپورت کشور قبرس شمالی در ابتدا باید یک دوره 10 ساله زندگی خوبی در کشور قبرس شمالی داشته باشید و البته باید این رویه را به طور دقیق و صحیح ثابت نمایید نیاز است که مشخص شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید وضعیت کاری و درآمدزایی شما باید مشخص باشد و بارها ارزیابی می شود.