x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

مهاجرت به قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی یک مرکز مهم در  قلب دریای مدیترانه محسوب می‌شود که در تقاطع اروپا و آفریقا و آسیا قرار دارد. این کشور از فرهنگ بسیار غنی برخوردار است. اقتصاد کشور قبرس شمالی رشد بسیار عالی داشته است و به طور کلی این کشور در زمینه حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توانسته بهبود جدی داشته باشد به این ترتیب دولت کشور قبرس شمالی هنوز هم به فکر بهبود شرایط اقتصادی کشور خود است. قبرس شمالی در سال جدید 32 درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است. شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.  از دیگر گزینه های مهم برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است. جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار کم است، چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می شود و کمبود جرم و جنایت یکی از مهمترین دلایل رشد مهاجرت به قبرس شمالی محسوب می شود و در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند. دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

مهاجرت پناهندگی به قبرس شمالی

مهاجرت پناهندگی به قبرس شمالی

از دیگر روش های مهاجرت به کشور قبرس شمالی پناهندگی است که دردسرهای زیادی را در پی دارد در لیست آخرین روش های موجود قرار می گیرد. این کشور به طور کلی دلایل مختلفی را شامل می شود که فرد باید بتواند آن را ثابت نماید. یکی از روش های پناهندگی، مشکلات سیاسی است که عموماً با خطر مرگ برای افراد همراه بوده و دولت کشور قبرس شمالی بررسی می کند که آیا ادعای شما صحیح است یا خیر. از دیگر روش ها می توان به پناهندگی اجتماعی و اقتصادی و نظامی اشاره کرد. پناهندگی به کشور قبرس شمالی از طریق کشور قبرس شمالی روش های مختلفی را در بر می گیرد به این ترتیب که به محض ورود به خاک این کشور باید درخواست خود را اعلام نمایید باید هدف شما از پناهندگی مشخص شود سپس از شما مصاحبه صورت می گیرد تا ادعای شما ثابت شود. مبرهن است که این پروسه زمانبر بوده و در طول این دوره به شما سخت می گیرند.فردی که به دولت کشور قبرس شمالی درخواست پناهندگی می دهد باید درخواست خود را به صورت دقیق در چهارچوب قوانین کنوانسیون بین المللی وارد نماید این مسیر دشوار است زیبا سخت گیری های زیادی را شامل می شود. در نظر داشته باشید که اگر با درخواست افراد موافقت شود شرایط برای تحصیل رایگان و شرایط درمانی رایگان و عالی به طور دقیق فراهم می شود.

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق پناهندگی را یک روش بسیار خطرناک بدانید در این زمینه باید یک وکیل خبره در کنار شما باشد.

اخذ پاسپورت قبرس شمالی

اخذ پاسپورت قبرس شمالی

پاسپورت کشور قبرس شمالی دسته بندی های مختلفی دارد. در نظر داشته باشید که پاسپورت این کشور برای کسانی که قصد دارند به سایر کشورها بدون ویزا سفر کنند اعتبار خوبی دارد. برای اخذ پاسپورت کشور قبرس شمالی در ابتدا باید یک دوره 10 ساله زندگی خوبی در کشور قبرس شمالی داشته باشید و البته باید این رویه را به طور دقیق و صحیح ثابت نمایید نیاز است که مشخص شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید وضعیت کاری و درآمدزایی شما باید مشخص باشد و بارها ارزیابی می شود. افراد در نهایت باید در یک آزمون زبان شرکت نمایند. اقامت کشور قبرس شمالی کمی ساده تر از قبل  شده است. 

 

اخذ اقامت قبرس شمالی

اخذ اقامت قبرس شمالی

برای اقامت دائم کشور قبرس شمالی باید توانسته باشید از پس اقامت موقت این کشور برآیید به هر صورت شرایط و مدارک شما ارزیابی می‌شود. در نظر داشته باشید که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه اقامت محسوب می شود. تسلط شما به زبان و همینطور تمکن مالی می تواند پروسه اقامت دائم در این کشور را آسانتر نماید. کار در کشور قبرس شمالی در ابتدا به سختی به دست می آید اما به طور کلی کاریابی در کشور قبرس شمالی آسان است. ثبت شرکت در کشور قبرس شمالی می تواند شرایط اقامت در کشور قبرس شمالی را آسانتر نماید.

شهرهای مهاجر پذیر قبرس شمالی

شهرهای مهاجر پذیر قبرس شمالی

شهر نیکوزیا یکی از شهرهای بسیار مهم در کشور قبرس شمالی است که پایتخت این کشور نیز محسوب می شود. این شهر به طور کلی از سوی ایرانیان برای مهاجرت یک گزینه بسیار عالی است. تمامی ساختمان های اداری و دفاتر دولتی در این شهر قرار دارد.

شهر گیرنه از دیگر شهرهای مهاجرپذیر کشور قبرس شمالی محسوب می‌شود که زیبایی بسیار گسترده  دارد. این شهر از نظر باستانی و همینطور آب و هوا نیز بسیار ارزشمند است. شهر لارکانا از دیگر شهرهای کشور قبرس شمالی محسوب می شود. این شهر به نوبه خود یکی از بهترین شهرهای مهاجرتی است اما ایرانیان آن را کمی گران می‌دانند.


مهاجرت شرایط خاص به قبرس شمالی

مهاجرت شرایط خاص به قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق خرید ملک یکی از روش های ویژه محسوب می شود که البته به طور رسمی تر زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری است اما با توجه به اینکه ویزایی به نام خرید ماک کشور قبرس شمالی وجود دارد ما این بخش را برای توضیح این مورد لحاظ کرده ایم. در نظر داشته باشید که شما با خرید ملک در کشور قبرس شمالی و اقامت به مدت ده سال در این کشور می توانید اقامت کشور قبرس شمالی را به دست آورید، ویزا به شکل یک ساله به شما داده می شود و باید هر ساله ویزای خود را تمدید نمایید. ارزش آپارتمان خریداری شده از 32000 الی 80000 پوند و همینطور ویال از 90000 تا 120000 پوند در نظر گرفته شده است. برای خرید ملک در این کشور مدارک لازم اصل پاسپورت به همراه کپی از همه صفحات  لازم است. افراد باید شناسنامه ارائه دهند و ترجمه آن به همراه شناسنامه همه اعضای خانواده بسیار مهم است. هر فرد باید 4 قطعه عکس 6 در 4 داشته باشند. نیاز است که افراد ترجمه سند ازدواج با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری ارائه دهند در نظر داشته باشید که این برگه در صورتی که سفر شما خانوادگی است باید برای همه اعضای خانواده باشد. افراد باید برگه عدم سوء پیشینیه از سوی پلیس ارائه دهند و پروسه خرید ملک در این کشور حداقل 3 ماه زمان نیاز است. اقامت دائم پس از ده سال برای شما و همینطور اعضای خانواده فراهم می شود. هزینه اقامت در کشور قبرس شمالی یکی از موضوعاتی است که در روش پناهندگی باید بررسی شود. اداره مهاجرت کشور قبرس شمالی اعلام کرده است که شرایط مهاجرت به کشور قبرس شمالی در سال 2021 تغییر خواهد کرد.

 

مهاجرت توریستی به قبرس شمالی

مهاجرت توریستی به قبرس شمالی

یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد. در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید. مورد بعدی در مهاجرت توریستی این است که افراد باید ثابت نمایند که قصد دارند به کشور خود بازگردند در این روش مشخص است که شرایط برای افراد کمی دشوار است. افرادی که در کشور مبدأ کار کنند و یا مشغول به کار هستند می توانند مدارک لازم را ارائه دهند شایان ذکر است که در روز مصاحبه باید بتوانید از پس سوالاتی که پرسیده می شود برآیید و اثبات کنید قصد شما تنها بازدید از این کشور است و تعلقات مالی، عاطفی و ... در کشور خود دارید که شما را مجاب به بازگشت می کند. به طور کلی کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه گردشگری است و هر ساله تعداد زیادی از افراد را به سمت خود می کشاند اینطور که شواهد نشان می دهد این کشور یکی از بهترین کشورهای ارزشمند در زمینه های گردشگری محسوب می‌شود.اقامت کشور قبرس شمالی برای ایرانیان از طریق ویزای توریستی امکان پذیر نیست.

مهاجرت از طریق همراه به قبرس شمالی

مهاجرت از طریق همراه به قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق همراه از دسته روش‌هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و ارزش بالایی دارد. در این روش شما به عنوان شخص اصلی باید یا در این کشور سرمایه گذاری داشته باشید و یا تحصیل کنید در این دو روش می توانید برای اعضای خانواده خود ویزای همراه اخذ نمایید و پس از مدت زمانی که برای خود اقامت دائم کشور قبرس شمالی را اخذ کرده باشید شرایط فراهم می شود تا اقامت دائم برای همسر و فرزندان شما فراهم شود. در نظر داشته باشید که یک روش دیگر اقامت کشور قبرس شمالی از طریق پیوستن به اعضای خانواده است که البته شامل اعضای خانواده درجه یک می شود.

اینطور که مشخص شده است کشور قبرس شمالی یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف کاری و تحصیلی است. تحصیل در کشور قبرس شمالی دسته بندی های مختلفی دارد و کسانی که در این کشور تحصیل می‌کنند  به طور دقیق بدانند که برای یکی از اعضای خانواده خود می توانند درخواست همراه دهند. شخص همراه اجازه کار در این کشور را ندارد مگر اینکه مجوز لازم از سوی دولت کشور قبرس شمالی به او داده شود.

مهاجرت کاری قبرس شمالی

مهاجرت کاری قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق کار از دیگر روش هایی است که بسیار عالی بوده و می تواند آینده ای شگفت انگیز را برای شما رقم بزند. در نظر داشته باشید که شما باید از تخصص کاری و اجازه اقامت و اجازه اشتغال در این کشور برخوردار باشید تا بتوانید ویزای کاری دریافت نمایید. شرکت هایی که در کشور قبرس شمالی نیاز به نیروی کاری دارند اغلب شرکت های سهامی، شرکت های تابعه و شاخه آنها و شرکت های کسب و کار هستند. هر یک از شرکت ها نیاز به مدیران اجرایی دارند که در هر شرکت حداقل 5 نفر واجد شرایط برای این پست خواهد بود. مورد دوم کارکنان مدیریت میانی هستند که نقش کارکنان اجرایی را به عهده دارند. حداقل دستمزد و حقوق برای این افراد 1936 یورو اعلام شد است این در حالی است که حقوق مدیران اجرایی در کشور قبرس شمالی 3872 یورو است. تعداد کارکنان مدیریت مبانی در کشور قبرس شمالی به طور کلی دو نفر اعلام شده است مگر اینکه شرایط به صورتی باشد که این تعداد افزایش داشته باشد.

افرادی که در کشور قبرس شمالی تحصیل می کنند اجاره کار پاره وقت خواهند داشت در نظر داشته باشید که مزایای کار در کشور قبرس شمالی این است که زمان صرف شده برای درخواست اقامت کمتر می شود به کشورهای جهان سوم اعطای اقامت از طریق ثبت شرکت داده می شود. افراد اجازه کار و اقامت نامحدود برای مدیریت ارشد دارند و به طور کلی اخذ مدارک و شرایط برای تابعیت نیز کمتر خواهد شد. برای ورود به کار باید بتوانید نظر یک کارفرما را جلب نمایید که این کار شاید در نگاه اول ساده نباشد اما در هر صورت باید حسن نیت شما از ورود به کار در این کشور مشخص باشد نیاز است که افراد بتوانند رزومه خوبی داشته باشند افرادی که سابقه کاری بهتری دارند در کشور قبرس شمالی می توانند به رشد خوبی دست یابند. یک اصل بسیار مهم این است که کار در کشور قبرس شمالی می تواند با حقوق کم در ابتدا همراه باشد که کمک به یادگیری مهارت کرده و سبب می شود که افراد به رتبه خوبی برسند. اینطور که شواهد نشان می دهد کشور قبرس شمالی یک کشور با پتانسیل کاری بالا برای افراد تحصیل کرده است که می تواند فضای رشد بهتری را فراهم سازد.

مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس شمالی

مهاجرت تحصیلی‌ به قبرس شمالی

تحصیل در کشور قبرس شمالی رشد بسیار خوبی داشته است. هر دانش‌آموز باید با داشتن مجوز پذیرش از دانشگاه مربوطه اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور قبرس شمالی نماید. در نظر داشته باشید که ویزای تحصیلی تنها برای تحصیل یک دانشگاه یا موسسه مشخص صادر می شود به این معنی که اگر بخواهید دانشگاه خود را عوض کنید نیاز است که ویزای مجدد اخذ نمایید. ارسال درخواست باید به کنسولگری یا سفارت ارسال شود. شما برای این کار نیاز به یک سری مدارک خواهید داشت. افراد باید گذرنامه با اعتبار یک ساله داشته باشند نیاز است که کپی گذرنامه ارائه شود و همینطور فرم درخواست باید به طور دقیق پر شود. افراد باید 4 قطعه عکس مناسب گذرنامه ارائه دهند و همینطور نیاز است که ثابت شود از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند و از پس هزینه های زندگی در این کشور برخواهند آمد. افراد باید گواهی  تحصیلی مقاطع قبلی را ارائه دهند. گواهی عدم سوءپیشینه افراد باید از اداره پلیس در کشور متقاضی در 6 ماه اخیر صادر شود. میزان تمکن مالی باید به صورت کتبی با مهر و امضای بانک باشد.

برای تحصیل در کشور قبرس شمالی حضور دانشجو در دانشگاه و مدرسه اجباری است و شرایط تحصیل غیر حضوری در این کشور فراهم نشده است.

مهاجرپذیری قبرس شمالی

مهاجرپذیری قبرس شمالی

حتما می پرسید چرا مهاجرت به کشور قبرس شمالی بیشتر از قبل شده است؟ علت این امر تا حد زیادی مشخص است. زندگی در کشور قبرس شمالی مزایای زیادی دارد و با توجه به شرایط تحصیل نامناسب در برخی از کشورها دیده می شود که مهاجرپذیری کشور قبرس شمالی بیشتر از قبل شده است. این کشور دارای یک محیط بسیار امن برای زندگی است و نرخ جرم و جنایت در آن بسیار کم است به این ترتیب مهاجران بدون هیچ نگرانی می توانند قبرس شمالی را برای زندگی انتخاب نمایند. این کشور سیاست های جدیدی در زمینه تحصیل و کسب و کار و البته خرید ملک در نظر گرفته است که سبب شده تعداد مهاجران به قبرس شمالی بیش از پیش باشد به طوریکه آمارها نشان می دهد کشور قبرس شمالی در سال جدید 32 درصد بیش از سال قبل فضای مهاجرتی را فراهم ساخته است شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه کیفیت زندگی است و همه این موارد به صورتی است که کیفیت زندگی در این کشور بالا اعلام شده است. قبرس شمالی اعلام کرده است که مهاجرپذیر جوانان در این کشور بیشتر از افراد در سنین بالاتر است و کشور قبرس شمالی شدیداً نیاز به نیروی کاری متخصص دارد در آخرین آماری که به دست ما رسیده است در سال 2018 در حدود 4 درصد از جمعیت این کشور ایرانیان هستند این در حالی بود که در سال 2012 این آمار کمتر از 1 درصد بوده است و این موضوع نشان می دهد شرایط زندگی در قبرس شمالی برای ایرانیان مساعدتر است.

مهاجرت از طریق تولد به قبرس شمالی

مهاجرت از طریق تولد به قبرس شمالی

سیستم تابعیت کشور قبرس شمالی از طریق تولد از سیستم خون پیروی می کند که البته دیده شده است که سیستم خاک نیز در نظر گرفته می‌شود. در این شرایط به طور کلی فرزندی که از پدر و مادر تبعه قبرس متولد می شود بدون در نظر گرفتن مکان تولد تبعه این کشور خواهد داشت و یک سری تبصره های سیستم خاک نیز وجود دارد به طوریکه اگر تابعیت پدر و مادر مشخص نباشد شرایط به صورتی پیش می‌رود که نوزاد در صورتی که 5 سال اول زندگی خود را به صورت پیوسته در این کشور زندگی کرده باشد می تواند با صلاحدید دولت تبعه این کشور شود و در مورد این روش نظر دولت برای افراد با شرایط مختلف متفاوت خواهد بود. شایان ذکر است کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می شود.

مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس شمالی

مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس شمالی

یکی دیگر از روش های بسیار آسان برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق ازدواج است در این کشور شما باید یک کپی از سند ازدواج رسمی خود داشته باشید فرم درخواست می بایست پر شده باشد و همینطور باید گواهی تولد زن و شوهر ارائه شود. زن و مرد باید گواهی سلامت داشته باشند. در این روال افرادی که دو سال پس از ازدواج در این کشور زندگی کرده اند می توانند درخواست لازم برای اقامت را ارائه دهند. شرایط ازدواج در کشور قبرس شمالی به این صورت است که همسر شما باید بیش از 21 سال سن داشته باشد نیاز است که ازدواج حداقل یک سال پیش از ارسال درخواست به ثبت رسیده باشد. باید مشخص شود که ازدواج در یک فضای واقعی شکل می گیرد این موضوع بسیار مهم است و بارها از سوی دولت ارزیابی می شود در نهایت زمانی که برای اقامت دائم اقدام می نمایید باید از نظر زبان در وضعیت خوبی قرار داشته باشید اینطور که شواهد نشان می دهد کشور قبرس شمالی سختگیری های ازدواج خود را کمتر کرده است.

شایان ذکر است که ازدواج در کشور قبرس شمالی باید در شهرداری صورت بگیرد.

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی یک مرکز مهم در قلب دریای مدیترانه محسوب می‌شود که در تقاطع اروپا و آفریقا و آسیا قرار دارد. این کشور از فرهنگ بسیار غنی برخوردار است. اقتصاد کشور قبرس شمالی رشد بسیار عالی داشته است و به طور کلی این کشور در زمینه حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توانسته بهبود جدی داشته باشد به این ترتیب دولت کشور قبرس شمالی هنوز هم به فکر بهبود شرایط اقتصادی کشور خود است و سعی کرده است که شرایطی فراهم سازد تا افرادی که از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند به کشور قبرس شمالی سفر کرده و از پروژه های دولتی این کشور نقش داشته باشند. در این روش شما می‌توانید به طور مستقیم بودجه خود را در اختیار یکی از بانک های این دولت قرار دهید و شرایط به شکلی است که پس از یک سال می‌توانید برای خود و همراه خود اقامت دائم اخذ نمایید دولت این کشور با سرمایه شما کار کرده و شرایط پاسپورت کشور قبرس شمالی را برای شما ساده تر می کند.

در صورتی که از بودجه کافی برخوردار نیستید می توانید به سراغ ثبت شرکت بروید. به طور کلی ثبت شرکت در این کشور در زمینه حقوقی و مالی و خدماتی دیده می شود که شرایط به این صورت است که در ابتدا فرد باید هدف از شرکت را مشخص سازد و بر اساس هدف شرکت برای آن اسم انتخاب نماید اسم انتخاب شده باید ارزش بالایی داشته باشد. سپس نیاز است که سایر روند های اداری به طور دقیق طی شود در نظر داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور در صورتی که به درستی طی شود در عرض یک الی دو سال برای شما اقامت دائم خواهد داشت. مزایای ویزای سرمایه گذاری کشور قبرس شمالی است که نیازی نیست فرد اقامت فیزیکی در این کشور داشته باشد پس از گذشت زمان مناسب نیازی به ارائه مدرک زبان برای اخذ اقامت وجود ندارد. نرخ مالیات در این کشور پایین اعلام شده است و این روال سبب می شود که سوددهی شرکت بیشتر باشد امکان تجارت آزاد در اتحادیه اروپا برای شما وجود دارد. حق زندگی و کار و تحصیل به صورت نامحدود در کشور وجود دارد. کشور قبرس شمالی دارای موقعیت استراتژیکی است به طوریکه در زمینه وارداتی رشد خوبی را شامل می شود.

در این کشور شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک نیز بسیار آسان و ارزان فراهم شده است که در بخش های بعدی حداقل سرمایه مورد نیاز در این زمینه توضیح داده شده است.

روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی نیز همانند سایر کشورها شرایط مهاجرتی مخصوص به خود را دارد و روش های متنوعی برای زندگی در کشور قبرس شمالی پیش روی افراد است. روش اول مهاجرت از طریق ویزای کاری است که نیاز به بررسی شرایط کاری از سوی مدیران اجرایی داشته و باید دعوتنامه کاری برای شما صادر شود.

مورد بعدی مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای تحصیلی است. در این کشور هر دانش آموزش می تواند با داشتن گواهی پذیرش دانشگاه ویزای تحصیلی داشته باشد در نظر داشته باشید که افراد باید مدارک لازم تحصیلی را به طور دقیق ارائه دهند اینطور که شواهد نشان می دهد کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه های تحصیلی است و شرایط تحصیل در این کشور بی نظیر است و هزینه های موجود ارزان و مناسب خواهد بود.

مهاجرت از طریق ازدواج از دیگر روش هایی است که نیاز است زن و شوهر هر دو به ازدواج رضایت داشته باشند و هدف اصلی این افراد زندگی مشترک باشد در هر صورت نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه از هر دو شخص است و باید مشخص شود که از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند. البته این سری از ویزا با عنوان پیوستن به خانواده نیز دیده می شود که شرایط مخصوص به خود را دارد که در بخش مورد نظر ارزیابی می کنیم.

از دیگر روش های بسیار عالی برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری است . مزایای سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی بسیار بالا است به طوریکه در لیست سریع ترین روش های اقامت دائم محسوب می شود یعنی با بودن بودجه مناسب افراد در عرض 3 ماه می‌توانند اقامت دائم در این کشور را اخذ نمایند.

مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق خرید ملک از روش های بسیار راحت و روتین محسوب می شود که ایرانیان بسیار به این روش علاقه دارند. در این روش شرایط زندگی در دسته بندی های مختلفی قرار می‌گیرد اما به طور کلی شما برای خرید ملک در این کشور باید درآمد امن و کافی داشته باشید این تضمین از سوی دولت کشور قبرس شمالی بسیار مهم است.

افراد می توانند برای گشت و گذار در این کشور و بررسی شرایط موجود در ابتدا ویزای گردشگری این کشور را اخذ نمایند. ویزای گردشگری این کشور به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد اما در لیست اقامت موقت قرار دارد و باید طبق زمانی که به شما اعلام می‌شود به کشور خود بازگردید در نظر داشته باشید این روال به طور دوره‌ا‌‌‌ی تغییر می کند و افراد باید از جدیدترین روش های موجود در زمینه مهاجرت به کشور قبرس شمالی اطلاعات لازم را داشته باشند. افرادی که ایده های کاری و سرمایه گذاری بسیار گسترده ای در ذهن خود دارند می توانند به سادگی شرایط برای اخذ ویزای کارآفرینی را برای خود مشخص نمایند در نظر داشته باشید که اتباع خارجی در این کشور به نوبه خود این شرایط را دارند که از زندگی در کشور قبرس شمالی لذت لازم را ببرند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس شمالی

راحت‌ترین روش مهاجرت به قبرس شمالی

به طور کلی در بین دسته بندی های مختلفی که برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی دیده می شود دو گزینه ازدواج و خرید ملک می تواند آسان‌ترین گزینه باشد. در روش ازدواج، شما با ازدواج با یک فرد که اتباع کشور قبرس شمالی است می توانید پس از گذشت سه سال اقامت دائم اخذ نمایید. شرایط خاص در این زمینه باید به طور دقیق رعایت شود. مورد بعدی خرید ملک است. اقامت دائم برای کسانی که حداقل هزینه 300 هزار یورویی در بخش املاک کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده اند، فراهم شده است و از این مبلغ به ارزش 200 هزار یورو باید به صورت نقدی ارائه شود و بقیه در وضعیت تسهیلات و وام بانکی ارائه خواهد شد. این مبلغ می تواند برای خرید یک خانه و یا چندین خانه باشند. در این روش وجود سرمایه 200 هزار یورویی الزامی است که پس از دوره 10 ساله می توانید اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید و به سادگی شرایط برای تابعیت این کشور را آماده کنید در نظر داشته باشید که این دو به نسبت سایر روش های آسانتر است و هزینه و دردسر کمتری دارد. اما ازدواج باید در وضعیت واقعی صورت بگیرد و نیاز است که همه ارزیابی های لازم پیش از ثبت سند فراهم شود.

شایان ذکر است که کشور قبرس شمالی یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می شود و می تواند شرایط مهاجرت خوبی برای عموم افراد فراهم سازد.

 

میزان رضایت مهاجران به قبرس شمالی

میزان رضایت مهاجران به قبرس شمالی

همانطور که در بخش اول به این نکته اشاره شد جرم و جنایت در کشور قبرس شمالی بسیار کم است، چیزی به عنوان کیف قاپی بسیار کم دیده می شود و کمبود جرم و جنایت یکی از مهمترین دلایل رشد مهاجرت به کشور قبرس شمالی محسوب می شود در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند. دولت کشور قبرس شمالی برای وضعیت امنیت این کشور تلاش های جدی کرده است. مورد بعدی که در کشور قبرس شمالی دیده می شود مراقبت های بهداشتی بی نظیری است که از دیگر گزینه های پر رضایت مهاجران محسوب می شود در این کشور بیمارستان های خصوصی بسیار با صرفه دیده می شود که امکانات عالی در اختیار افراد قرار می گیرد سیستم بیمه در کشور قبرس شمالی رشد بالایی داشته است به طوریکه می تواند شرایط مختلف بیماری خاص را پوشش دهد. زندگی در کشور قبرس شمالی مقرون به صرفه است. زندگی مقرون به صرفه بسیار مهم است و افراد باید آموزش های خصوصی داشته باشند. این کشور بسیار زیبا است و مناطق زیبا و دل انگیزی دارد. در نظر داشته باشید که قیمت ملک در کشور قبرس شمالی به نسبت کشورهای دیگر ارزانتر است و این روال سبب شده است که افراد مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق خرید ملک را یک گزینه خوب بدانند. در نظر داشته باشید که به طور کلی کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در زمینه مهاجرپذیری است و دولت این کشور همه تلاش خود را کرده است که بتواند شرایط مهاجرت به کشور قبرس شمالی را ساده تر از قبل نماید. از دیگر گزینه های مهم برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی وجود شرایط آسان برای ورود به کار است که می تواند برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند یک گزینه نجات باشد. رشد کاری در کشور قبرس شمالی به نسبت سال گذشته 18 درصد اعلام شده است که رقم قابل قبولی است.

از دیگر روندهای رضایتی کشور قبرس شمالی ورود افراد به دانشگاه های این کشور است. کشور قبرس شمالی دارای دانشگاه های وسیعی است که سیستم آموزش اروپایی با بهترین امکانات را در اختیار افراد می گذارد به طوریکه پس از تحصیل ورود به کار این افراد آسانتر از قبل می شود و افراد می توانند در رشته مورد نظر وارد کار شوند. در هر صورت شواهد نشان می دهد که کشور قبرس شمالی یک کشور قدرتمند در این زمینه است و پیدا کردن کار در کشور قبرس شمالی چندان سخت نیست.

 

آمار مهاجران به قبرس شمالی

آمار مهاجران به قبرس شمالی

آمار مهاجران به کشور قبرس شمالی روز به روز بیشتر می شود و یکی از دلایل آن وجود روش های ساده تر برای تابعیت است. در برخی از کشورهای دیگر شما سال ها زندگی نمایید باز هم شرایط برای تابعیت به شما داده نمی شود و دچار مشکل می شوید این در حالی است که کشور قبرس شمالی شرایط تابعیت را آسانتر از قبل کرده است ایرانیان به نسبت سال های گذشته بیش از 60 درصد رشد مهاجرت به کشور قبرس شمالی داشته اند و شرایط زندگی در این کشور این امر را میسر ساخته است در هر صورت قبرس شمالی یک مهاجرت خوب و قابل قبول محسوب می شود. افرادی که از نظر تخصص در وضعیت بالاتری باشند شانس بیشتری در مصاحبه خواهند داشت این موضوع در طول این چند سال ثابت شده است پس چه خوب است که شرایط اقامت برای ورود به این کشور را برای خود فراهم سازید. در نظر داشته باشید که در قبرس شمالی روش های مختلفی دیده می شود که در نهایت منجر به اقامت دائم و تابعیت می شود و این موضوع نیز سبب تحریک افراد مختلف شده است. سرمایه گذاری در قبرس شمالی دسته بندی های مختلفی دارد و هر شخص با توجه به بودجه خود می تواند به شرایط خوبی دست یابد.

مشاوره مهاجرت به قبرس شمالی
آخرین ویرایش: ‏5 ماه پیش - 21,166 نمایش

نظرات

سلام، پسر من شانزده سالش تمام نشده و متولد 1383 می باشد، درسخوان، و عاشق تحصیلات، نتیجتا تاکنون که در کلاس 10 تحصیل می کند شاگرد ممتاز بوده و هست، آینده ای را برایش در ایران متصور نیستم، نظرم به قبرس شمالی هست، بخاطر هزینه ها و موارد دیگر، نظرتان راهگشاست، راهنمایی بفرمائید. متشکرم

2020-01-22 17:42:09

با سلام، برای تحصیل در قبرس شمالی، فرزند شما نیاز به شرکت در آزمون SAT و یا YOS دارد. بهترین روش برای آماده سازی شرکت در این آزمون ها شرکت در دوره های مقدماتی برای این آزمون هاست. برای اطلاع از قیمت این دوره ها و شرایط ثبت نام و پذیرش دانشگاه ها با ما تماس بگیرید. 021-42956 تیم اعزام GO2TR

2020-03-14 14:01:56

با سلام، برای تحصیل در قبرس شمالی، فرزند شما نیاز به شرکت در آزمون SAT و یا YOS دارد. بهترین روش برای آماده سازی شرکت در این آزمون ها شرکت در دوره های مقدماتی برای این آزمون هاست. برای اطلاع از قیمت این دوره ها و شرایط ثبت نام و پذیرش دانشگاه ها با ما تماس بگیرید. 021-42956 تیم اعزام GO2TR

2020-03-14 14:01:56

با پاسپورت قبرس شمالی فقط میشه به ۷ تا کشور درخواست ویزا داد، بقیه کشورا چون قبول ندارن حاکمیت قبرس شمالی رو اصلا اجازه ورود با پاسپورت قبرس شمالی رو ندارن به جایی

2019-05-14 21:53:10

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱