x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
توگو

توگو

کشور توگو در بخش غرب آفریقا قرار دارد. این کشور در لیست کوچکترین کشورهای آفریقایی قرار دارد. به طور کلی توگو از سمت غرب با غنا، از سمت شرق با بنین و از سمت شمال با بورکینافاسو همسایه است. مناظر بکر و سواحلی که در این کشور دیده می‌شود بسیار ایده‌آل است. توگو دارای تپه‌های جنگلی زیادی بوده و از نظر گردشگران یک منطقه بسیار زیبا و دیدنی محسوب می‌شود. جمعیت کشور توگو در حدود 8 میلیون نفر ارزیابی شده است و میانگین سنی مردم این کشور 19 سال است یعنی جوانان زیادی در توگو زندگی می‌کنند، وجود جامعه آماری جوان در این کشور سبب شده است که مسیر اقتصادی دقیقی صورت بگیرد و کارآفرینی بخش مهمی از جغرافیای توگو محسوب می‌شود. امید به زندگی برای بانوان در توگو 60 سال اعلام شده و امید به زندگی برای مردان در این کشور نیز 56 سال است. در حدود 29 درصد از مردم توگو مسیحی هستند و به میزان 20 درصد آنها پیرو اسلام هستند. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور توگو به 5.3 میلیارد دلار رسیده است. در این کشور به میزان یک میلیون و 32 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می‌شود. وضعیت اقتصادی کشور توگو رشد زیادی داشته است و مشخص است که دولت در این زمینه دخالت دارد.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Togo عربی: توغو
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: گبه، کوتوکولی، کابیه
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: CFA فرانک غرب آفریقا 0.0017 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00228
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 60
 • پایتخت: لومه
 • زبان های رسمی: فرانسوی
 • جمعیت: بیش از 8.129 میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+0)
 • دامنه اینترنتی: .tg
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 5.30 میلیارد دلار آمریکا

سفر به توگو

کشور توگو دارای آب و هوای گرمسیری است و به طور کلی درجه حرارت در این کشور در بخش سواحل در حدود 27 درجه اعلام شده است و در بخش‌های شمالی دمای هوا به 30 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد مشخص است که وضعیت آب و هوایی در این بخش زیر نظر دولت ارزیابی می‌شود. در بخش‌های جنوبی این کشور فصل بارانی در بین ماه‌های آوریل و جولای و همینطور اکتبر تا نوامبر است و کسانی که علاقه به هوای بارانی دارند این ماه‌ها بهترین گزینه محسوب می‌شود. شما برای اینکه بتوانید از وضعیت آب و هوایی در کشور توگو اطلاعات کافی داشته باشید در ابتدا باید تفکیک درستی در زمینه فضای جنگلی و غیرجنگلی این کشور کنید، فضای جنگلی در کشور توگو اغلب بارانی بوده و این موضوع به دلیل شرایط اقلیمی این منطقه است از طرفی بخش‌های غیر جنگلی در کشور توگو نیز وجود دارد که دارای شرایط خاصی هستند. بازار طلسم در کشور توگو یکی از عجیب‌ترین مناطقی است که گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. این بازار در شهر لومه پایتخت کشور توگو قرار دارد وقتی در این بازار قدم می‌زنید میز‌هایی می‌بینید که سر سگ بر روی آنها قرار گرفته است!

سفر به توگو

زندگی در توگو

کشور توگو در بخش غرب آفریقا قرار دارد و یک کشور کوچک است. این کشور از سمت غرب با غنا و از سمت شرق با بنین و از سوی شمال با بورکینا فاسو  همسایه است. این کشور دارای ساحلی کم برای مسافراتی است اما یک مقصد گردشگری محسوب می‌شود. تپه‌های جنگلی توگو بسیار عالی هستند.

لومه پایتخت کشور توگو است و مشهور به مروارید آفریقای غربی است به طور کلی جذابیت‌های این شهر زیاد است و دارای بازارهای رنگارنگ و بسیار عالی است. مردم این منطقه اغلب بومی هستند و پر از جنب و جوش محسوب می‌شود. در وضعیت ثابت دستمزد 33300.00 ترس برای هر ماه اعلام شده است. مشخص است که رشد هزینه زندگی در کشور توگو برای یک خانواده به میزان 235000.00 ترس در ماه است این رقم نشان می‌دهد که با کار کردن یک شخص در یک خانواده همه هزینه‌ها پوشش داده نمی‌شود و نیاز است که حداقل دو شخص از اعضای خانواده درآمدزایی خوبی داشته باشند. وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور توگو به طور کلی 15.46 درصد ارزیابی شده است البته که وضعیت تولید ناخالص داخلی در این کشور به ارزش 5.30 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است.

زندگی در توگو

مهاجرت به توگو

آمار مهاجران در کشور توگو در زمینه‌های سرمایه‌گذاری بیش از 75 درصد بیشتر از سال‌های گذشته است، فضای صنعتی در توگو بسیار پیشرفته است، پروسه ثبت شرکت در این کشور بسیار آسان است و دولت نیز در این زمینه سعی کرده یک سری اصول مالی مشخص را ارزیابی نماید. ثبت شرکت در توگو به طور کلی دارای شرایطی است که می‌تواند به بهترین شکل ممکن ارزیابی شود. آمار مهاجرتی در توگو در زمینه‌های تحصیلی بسیار عالی دیده شده است، تحصیل در توگو به طور کلی بسیار عالی است. تحصیل در توگو به طور کلی با شرایط خوبی همراه است. وضعیت تحصیل در توگو به طور کلی پیشرفت کرده است. رضایت در بخش بهداشت و بیمارستان‌های توگو به شکلی است که بتوانید هم از نظر اقتصادی شرایط اصولی داشته باشید و هم از نظر بیمه‌های درمانی از پوشش خوبی برخوردار باشید. بیمارستان‌های دولتی این کشور شرایط درمان برای متقاضیان خارجی را به میزان 30 درصد از هزینه‌های موجود ارزیابی می‌کنند. روش‌های مهاجرتی در توگو مختلف است اما روش سرمایه‌ای گزینه خوبی است. ثبت شرکت در توگو آسان است و طراحی برند مخصوص نیز گزینه‌ای قانونی و به روز است.

مهاجرت به توگو

تحصیل در توگو

برای تحصیل دکترا در کشور توگو نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 7 دارید. افراد باید ریزنمرات تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد را ارائه دهند، توصیه‌نامه علمی از اساتید نیاز است. افراد رزومه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد نیاز دارند. انگیزه‌نامه‌های تحصیلی در این کشور به طور کلی بر اساس پروپوزال ارزیابی می‌شوند. افراد نیاز به اعتبارات خاصی دارند و باید بدانند که طول دوره تحصیل دکترا در کشور توگو بین 2 الی 4 سال ارزیابی شده است. شما در این مدت باید پروپوزال خود را نزد یک استاد راهنما مورد ارزیابی قرار دهید. بورسیه تحصیلی کشور توگو در رشته روانشناسی بالینی بسیار رایج است، می‌دانیم که این شاخه از روانشناسی به مطالعه عملکرد ذهن و همینطور پریشانی‌های احساسی منجر می‌شود و شرایط تندرستی را به خوبی شکل می‌دهد. در این شاخه از روانشناسی شما می‌توانید استفاده از دامنه‌ی گسترده از نظریه‌ها را برای بررسی موقعیت‌های افسردگی بررسی نمایید و شناخت مشکلات موجود به طور دقیق فراهم می‌شود. بورسیه تحصیلی در این شاخه تحصیلی به طور کلی به ارزش 69 درصد را پوشش می‌دهد. 

تحصیل در توگو