x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

توگو

کشور توگو در بخش غرب آفریقا قرار دارد. این کشور در لیست کوچکترین کشورهای آفریقایی قرار دارد. به طور کلی توگو از سمت غرب با غنا، از سمت شرق با بنین و از سمت شمال با بورکینافاسو همسایه است. مناظر بکر و سواحلی که در این کشور دیده می‌شود بسیار ایده‌آل است. توگو دارای تپه‌های جنگلی زیادی بوده و از نظر گردشگران یک منطقه بسیار زیبا و دیدنی محسوب می‌شود. جمعیت کشور توگو در حدود 8 میلیون نفر ارزیابی شده است و میانگین سنی مردم این کشور 19 سال است یعنی جوانان زیادی در توگو زندگی می‌کنند، وجود جامعه آماری جوان در این کشور سبب شده است که مسیر اقتصادی دقیقی صورت بگیرد و کارآفرینی بخش مهمی از جغرافیای توگو محسوب می‌شود. امید به زندگی برای بانوان در توگو 60 سال اعلام شده و امید به زندگی برای مردان در این کشور نیز 56 سال است. در حدود 29 درصد از مردم توگو مسیحی هستند و به میزان 20 درصد آنها پیرو اسلام هستند. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور توگو به 5.3 میلیارد دلار رسیده است. در این کشور به میزان یک میلیون و 32 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می‌شود. وضعیت اقتصادی کشور توگو رشد زیادی داشته است و مشخص است که دولت در این زمینه دخالت دارد.

نام انگلیسی: Togo
نام عربی: توغو
پایتخت: لومه
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: فرانسوی
زبان‌های رایج: گبه، کوتوکولی، کابیه
واحد پول: CFA فرانک غرب آفریقا 0.0017 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 60
جمعیت: بیش از 8.129 میلیون در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT+0)
دامنه اینترنتی: (GMT+0)
پیش شماره تلفن: 00228

سفر به توگو

کشور توگو دارای آب و هوای گرمسیری است و به طور کلی درجه حرارت در این کشور در بخش سواحل در حدود 27 درجه اعلام شده است و در بخش‌های شمالی دمای هوا به 30 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد مشخص است که وضعیت آب و هوایی در این بخش زیر نظر دولت ارزیابی می‌شود. در بخش‌های جنوبی این کشور فصل بارانی در بین ماه‌های آوریل و جولای و همینطور اکتبر تا نوامبر است و کسانی که علاقه به هوای بارانی دارند این ماه‌ها بهترین گزینه محسوب می‌شود. شما برای اینکه بتوانید از وضعیت آب و هوایی در کشور توگو اطلاعات کافی داشته باشید در ابتدا باید تفکیک درستی در زمینه فضای جنگلی و غیرجنگلی این کشور کنید، فضای جنگلی در کشور توگو اغلب بارانی بوده و این موضوع به دلیل شرایط اقلیمی این منطقه است از طرفی بخش‌های غیر جنگلی در کشور توگو نیز وجود دارد که دارای شرایط خاصی هستند. بازار طلسم در کشور توگو یکی از عجیب‌ترین مناطقی است که گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. این بازار در شهر لومه پایتخت کشور توگو قرار دارد وقتی در این بازار قدم می‌زنید میز‌هایی می‌بینید که سر سگ بر روی آنها قرار گرفته است!

سفر به توگو

مهاجرت به توگو

آمار مهاجران در کشور توگو در زمینه‌های سرمایه‌گذاری بیش از 75 درصد بیشتر از سال‌های گذشته است، فضای صنعتی در توگو بسیار پیشرفته است، پروسه ثبت شرکت در این کشور بسیار آسان است و دولت نیز در این زمینه سعی کرده یک سری اصول مالی مشخص را ارزیابی نماید. ثبت شرکت در توگو به طور کلی دارای شرایطی است که می‌تواند به بهترین شکل ممکن ارزیابی شود. آمار مهاجرتی در توگو در زمینه‌های تحصیلی بسیار عالی دیده شده است، تحصیل در توگو به طور کلی بسیار عالی است. تحصیل در توگو به طور کلی با شرایط خوبی همراه است. وضعیت تحصیل در توگو به طور کلی پیشرفت کرده است. رضایت در بخش بهداشت و بیمارستان‌های توگو به شکلی است که بتوانید هم از نظر اقتصادی شرایط اصولی داشته باشید و هم از نظر بیمه‌های درمانی از پوشش خوبی برخوردار باشید. بیمارستان‌های دولتی این کشور شرایط درمان برای متقاضیان خارجی را به میزان 30 درصد از هزینه‌های موجود ارزیابی می‌کنند. روش‌های مهاجرتی در توگو مختلف است اما روش سرمایه‌ای گزینه خوبی است. ثبت شرکت در توگو آسان است و طراحی برند مخصوص نیز گزینه‌ای قانونی و به روز است.

مهاجرت به توگو

زندگی در توگو

کشور توگو در بخش غرب آفریقا قرار دارد و یک کشور کوچک است. این کشور از سمت غرب با غنا و از سمت شرق با بنین و از سوی شمال با بورکینا فاسو  همسایه است. این کشور دارای ساحلی کم برای مسافراتی است اما یک مقصد گردشگری محسوب می‌شود. تپه‌های جنگلی توگو بسیار عالی هستند.لومه پایتخت کشور توگو است و مشهور به مروارید آفریقای غربی است به طور کلی جذابیت‌های این شهر زیاد است و دارای بازارهای رنگارنگ و بسیار عالی است. مردم این منطقه اغلب بومی هستند و پر از جنب و جوش محسوب می‌شود. در وضعیت ثابت دستمزد 33300.00 ترس برای هر ماه اعلام شده است. مشخص است که رشد هزینه زندگی در کشور توگو برای یک خانواده به میزان 235000.00 ترس در ماه است این رقم نشان می‌دهد که با کار کردن یک شخص در یک خانواده همه هزینه‌ها پوشش داده نمی‌شود و نیاز است که حداقل دو شخص از اعضای خانواده درآمدزایی خوبی داشته باشند. وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور توگو به طور کلی 15.46 درصد ارزیابی شده است البته که وضعیت تولید ناخالص داخلی در این کشور به ارزش 5.30 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است.

زندگی در توگو

تحصیل در توگو

برای تحصیل دکترا در کشور توگو نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 7 دارید. افراد باید ریزنمرات تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد را ارائه دهند، توصیه‌نامه علمی از اساتید نیاز است. افراد رزومه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد نیاز دارند. انگیزه‌نامه‌های تحصیلی در این کشور به طور کلی بر اساس پروپوزال ارزیابی می‌شوند. افراد نیاز به اعتبارات خاصی دارند و باید بدانند که طول دوره تحصیل دکترا در کشور توگو بین 2 الی 4 سال ارزیابی شده است. شما در این مدت باید پروپوزال خود را نزد یک استاد راهنما مورد ارزیابی قرار دهید. بورسیه تحصیلی کشور توگو در رشته روانشناسی بالینی بسیار رایج است، می‌دانیم که این شاخه از روانشناسی به مطالعه عملکرد ذهن و همینطور پریشانی‌های احساسی منجر می‌شود و شرایط تندرستی را به خوبی شکل می‌دهد. در این شاخه از روانشناسی شما می‌توانید استفاده از دامنه‌ی گسترده از نظریه‌ها را برای بررسی موقعیت‌های افسردگی بررسی نمایید و شناخت مشکلات موجود به طور دقیق فراهم می‌شود. بورسیه تحصیلی در این شاخه تحصیلی به طور کلی به ارزش 69 درصد را پوشش می‌دهد. 

تحصیل در توگو

کشور توگو در بخش غرب آفریقا قرار دارد. این کشور در لیست کوچکترین کشورهای آفریقایی قرار دارد. به طور کلی توگو از سمت غرب با غنا، از سمت شرق با بنین و از سمت شمال با بورکینافاسو همسایه است. مناظر بکر و سواحلی که در این کشور دیده می‌شود بسیار ایده‌آل است. توگو دارای تپه‌های جنگلی زیادی بوده و از نظر گردشگران یک منطقه بسیار زیبا و دیدنی محسوب می‌شود. جمعیت کشور توگو در حدود 8 میلیون نفر ارزیابی شده است و میانگین سنی مردم این کشور 19 سال است یعنی جوانان زیادی در توگو زندگی می‌کنند، وجود جامعه آماری جوان در این کشور سبب شده است که مسیر اقتصادی دقیقی صورت بگیرد و کارآفرینی بخش مهمی از جغرافیای توگو محسوب می‌شود. امید به زندگی برای بانوان در توگو 60 سال اعلام شده و امید به زندگی برای مردان در این کشور نیز 56 سال است. در حدود 29 درصد از مردم توگو مسیحی هستند و به میزان 20 درصد آنها پیرو اسلام هستند. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور توگو به 5.3 میلیارد دلار رسیده است. در این کشور به میزان یک میلیون و 32 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می‌شود. وضعیت اقتصادی کشور توگو رشد زیادی داشته است و مشخص است که دولت در این زمینه دخالت دارد. محصولات صادراتی در این کشور شامل کالاهای ترانزیتی‌‌، پنبه و فسفات و همینطور کاکائو است. 32 درصد از مردم کشور توگو زیر خط فقر هستند. وضعیت نرخ تورم در این کشور 15.83 درصد ارزیابی شده است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور توگو نیز به میزان 15.46 درصد ارزیابی شده است. تولید ناخالص داخلی در این کشور به ارزش 5.3 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور به طور کلی 69 درصد دیده شده است. PPP تولید ناخالص داخلی سرانه 15 درصد ارزیابی شده است. موازنه‌های تجاری در کشور توگو به میزان 21 درصد ارزیابی شده است. حساب جاری در این کشور به رشد 78.70 درصدی رسیده است. وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی به میزان 23.50 درصد ارزیابی می‌شود. صادرات و واردات در کشور توگو به میزان 10 درصد بیشتر شده است. مردم توگو پیرو آیین‌های بومی و سنتی زیادی هستند و در این کشور اغلب مردم سعی می‌کنند دین مخصوص به خود را داشته باشند. توگو دارای مناطق گردشگری خوبی است. در این کشور زبان مردم کمی عجیب است، زبان کشور توگو به صورت فرانسوی با لهجه‌های غلیظ است. وضعیت گردشگری توگو به طور کلی بخش مهمی از اقتصاد را پوشش داده است. سوکوده یکی از شهرهای مهم توگو است که بیش از 85 هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی توگو

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی توگو

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور توگو به 5.3 میلیارد دلار رسیده است. در این کشور به میزان یک میلیون و 32 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می‌شود. وضعیت اقتصادی کشور توگو رشد زیادی داشته است و مشخص است که دولت در این زمینه دخالت دارد. محصولات صادراتی در این کشور شامل کالاهای ترانزیتی‌، پنبه و فسفات و همینطور کاکائو است. 32 درصد از مردم کشور توگو زیر خط فقر هستند. وضعیت نرخ تورم در این کشور 15.83 درصد ارزیابی شده است. محصولات صادراتی از کشور توگو به کشور غنا در حدود 7.16 درصد ارزیابی شده است، صادرات پنبه از کشور توگو به بنین 1.9 درصد است، صادرات این کشور به آلمان در حدود 4.5 درصد است اینطور که مشخص است محصولات وارداتی در کشور توگو به طور کلی شامل موارد زیادی است. صادرات قهوه به هلند به طور کلی 6.4 درصد ارزیابی شده است. محصولات وارداتی کشور توگو شامل ماشین‌آلات و همینطور تجهیزات مختلفی است. محصولات نفتی این کشور به طور کلی به کشورهای چین به میزان 8.29 درصد ارزیابی شده است. محصولات وارداتی این کشور به فرانسه 9.8 درصد ارزیابی شده است. واردات کشور توگو به هلند در حدود 6 درصد بوده و همینطور مواد غذایی که از بلژیک به کشور توگو دیده می‌شود بیش از 6.4 درصد ارزیابی شده است. وضعیت اقتصادی کشور توگو به طور کلی در سال‌های اخیر ارزش های خاصی را مدنظر قرار داده است. جمعیت کشور توگو در سال‌های اخیر بیشتر از 2 درصد رشد داشته است. در این کشور میزان حقوق و مزایای خوبی دیده می‌شود. منابع مالی در کشور توگو نیز در سال‌های اخیر بیش از 23 درصد بهتر شده‌اند. قیمت CFA کشور توگو به صورت تقویم اقتصادی مشخص می‌شود و تقریب نرخ CFA کشور توگو نیز به صورت دوره‌ای مشخص می‌شود. این کشور کالاهای ترانزیتی خود را به کشور هلند با درصد سود زیادی صادر می‌کند. میزان صادرات مشخص از کشور توگو به کشور آلمان نیز ارزیابی شده است. محصولات صادراتی این کشور به طور کلی بر اساس روند‌های اقتصادی مشخص ارزیابی می‌شود. وضعیت ماشین‌آلات این کشور در جنبه‌های دقیق و درستی ارزیابی می‌شود. دولت کشور توگو سعی کرده است که محصولات صادراتی مدرنی را ارزیابی کند. امید به زندگی در کشور توگو بسیار بالا اعلام شده است مردم سعی می‌کنند که زندگی خود را بر روی روندهای اقتصادی درستی در نظر بگیرند و در این زمینه بسیار موفق هستند. منابع مالی کشور توگو به طور کلی بر اساس روتین‌های مشخصی دیده می‌شود. وضعیت اقتصادی در کشور توگو به طور حتم توانسته در چندین مسیر دقیق ارزیابی شود. رویکردهای مالی در زمینه‌های مختلف سبب شده است تا مسیر‌های اقتصادی بهتری مشخص شود.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های توگو

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های توگو

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور توگو نیز به میزان 15.46 درصد ارزیابی شده است. تولید ناخالص داخلی در این کشور به ارزش 5.3 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور به طور کلی 69 درصد دیده شده است. PPP تولید ناخالص داخلی سرانه 15 درصد ارزیابی شده است. موازنه‌های تجاری در کشور توگو به میزان 21 درصد ارزیابی شده است. حساب جاری در این کشور به رشد 78.70 درصدی رسیده است. وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی به میزان 23.50 درصد ارزیابی می‌شود. صادرات و واردات در کشور توگو به میزان 10 درصد بیشتر شده است. شاخص‌های تروریسم در کشور توگو نیز صفر اعلام شده است. سرعت اینترنت در کشور توگو به رشد 14 درصدی رسیده است‌، وضعیت آی پی آدرس‌ها در این منطقه 11 درصد بهتر شده است. تولید صنعتی در کشور توگو رشد 36 درصدی داشته است. وضعیت آسانی کسب و کار در کشور توگو نیز به میزان 166.00 دیده می‌شود. استفاده از ظرفیت در این منطقه 70 درصد دیده می‌شود. شاخص های فساد مالی نیز به میزان 32 امتیاز مشخص شده است. رتبه‌های فساد مالی در کشور توگو به ارزش 143.00 دیده می‌شود. قیمت مصرف کننده CPI در کشور توگو نیز به میزان 10 درصد دیده شده است. وضعیت مسکن آب و برق CPI میزان 13 درصد رشد را دارد. شاخص‌های قیمت مصرف کننده حمل و نقل در کشور توگو به میزان 12 درصد بیشتر شده است. تورم مواد غذایی در این کشور 37 درصد بیشتر شده است. وضعیت نرخ تورم ماهانه در کشور توگو نیز به ارزش 1 درصدی دیده می‌شود که البته بر اساس نوع اقلام اساسی زندگی ارزیابی می‌شود. نرخ بهره سپرده در کشور توگو به میزان 8 درصد است، وضعیت نرخ بهره سالانه در کشور توگو ارزش 4.5 درصدی دارد. تجارت در کشور توگو خود بخش بسیار مهمی از اقتصاد را در بر گرفته است. وضعیت سپرده‌های سالانه در کشور توگو بیش از 11 درصد بهبود داشته است. اصول و شواهدی که در زمینه اقتصادی در کشور توگو دیده می‌شود شاخص‌های دقیقی را مدنظر قرار داده است. وضعیت کار و سرمایه‌گذاری در کشور توگو سبب ارزیابی‌های تجاری منظمی شده است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی توگو

نوع حکومت و ساختار سیاسی توگو

رئیس جمهور در این کشور رئیس حکومت محسوب می‌شود. رئیس جمهور در کشور توگو از طریق رأی مردم برای دوره‌های 5 ساله انتخاب می‌شود. محدودیت برای انتخاب دوره وی دیده نمی‌شود. نخست وزیر به طور کلی رئیس کابینه وزرا محسوب می‌شود. رئیس جمهور و نخست وزیر وزرا را انتخاب می‌کنند. مجلس این کشور 81 کرسی دارد و نمایندگان از سوی مردم برای دوره‌های 5 ساله انتخاب می‌شوند. ارزیابی‌های حکومتی و سیاسی نشان می‌دهد که ساختار سیاسی این کشور رشد زیادی نداشته است. دوره‌های سیاسی در کشور توگو نشان می‌دهد که عملکردهای اقتصادی و سیاسی ارزش درستی دارند. وضعیت پرچم کشور توگو در ارزیابی‌های دقیق رنگ‌بندی مشخصی دارد.

پایتخت و 9 شهر بزرگ توگو

پایتخت و 9 شهر بزرگ توگو

لومه لومه یکی از شهرهای مهم توگو است.بیشترین کسانی که در این شهر زندگی می‌کنند بومیان توگو هستند و به طور کلی مردم رویکرد قبیله‌ای برای زندگی را انتخاب کرده‌اند. سوکوده سوکوده از دیگر شهرهای توگو است، این شهر دارای بخش‌های صنعتی است که روند ثبت شرکت را نیز آسانتر کرده است. سوکوده در لیست شهرهایی قرار دارد که فرد با ویزای کاری ترجیح می‌دهد به این شهر سفر کند این شهر بسیار ماشینی است. پلیم پلیم یکی از شهرهای بزرگ توگو است که برای گردشگری استفاده می‌شود و گردش سرمایه در این شهر بر اساس گردشگری صورت می‌گیرد. رشد جمعیت در این کشور بیش از 11 درصد دیده شده است این شهر زیبا برای زوج‌های جوان بسیار دل‌انگیز است. آنه هو آنه هو یکی از شهرهای بسیار مهم در توگو است. این شهر در ابتدا بافت روستایی دارد و البته که بخش‌های بیرونی آن بازسازی شده است و ساختمان‌سازی در این شهر بسیار زیاد است. کارا کارا یکی از شهرهای سیاسی توگو محسوب می‌شود، این شهر دارای درگیری‌های سیاسی زیادی بوده و در لیست شهرهایی قرار دارد که کمتر مورد سکونت غیر بومیان قرار می‌گیرد. داپونگ داپونگ از دیگر شهرهای توگو است که توانسته زندگی آپارتمان‌نشینی را به طور عجیب رایج نماید در این شهر تا چشم کار می‌کند آپارتمان دیده می‌شود. فضای شهری آنقدر مجهز است که افراد ترجیح می‌دهند بیشتر زمان خود را به کار اختصاص دهند. زندگی در این شهر کمی گران خواهد بود و هزینه زیادی دارد.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در توگو

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در توگو

نرخ مالیات بر فروش در کشور توگو بیش از 18 درصد اعلام شده است که این رقم از ده سال گذشته تا به امروز تغییری نداشته است. وضعیت ارزیابی نرخ مالیاتی در این کشور بر اساس تقویم اقتصادی و نموداری مشخص می‌شود. آمارها نشان دهنده وضعیت مالیاتی کشور توگو هستند. ارزش‌های فعلی در این کشور بر اساس رقم سپرده شما مشخص می‌شود و به طور کلی شرکت هایی که دارای رویکردهای اقتصادی منظمی هستند از نظر نرخ مالیاتی رتبه خوبی دارند. مالیات بر فروش در کشور توگو بر اساس تقویم‌های اقتصادی رشد زیادی داشته است. این کشور شاخص‌های خوبی در زمینه‌های مالیاتی در برگرفته است که خود نشان مشخصی از عملکردهای مالی محسوب می‌شود. برخی از شرکت‌های ایرانی در کشور توگو در زمینه محصولات پلاستیکی فعالیت کرده و میزان درآمد حاصل این افراد بهتر از سایر بخش‌ها است. برخی دیگر از شرکت های ایرانی نیز محصولات بهداشتی را گزینه خوبی برای روند مهاجرتی در کشور توگو می دانند. حقیقت امر این است که نرخ مالیات بر فروش مناسب در کشور توگو سبب شده است که تقویم اقتصادی تغییرات مشخصی داشته باشد. پیش‌بینی‌های آماری وضعیت مالیاتی شرکتی کشور توگو را بهتر از سال‌های گذشته اعلام کرده اند و البته که دولت این موضوع را رسمی دانسته است. سود ثبت شرکت در کشور توگو در زمینه آماری بیش از 85 درصد ارزیابی شده است. وضعیت آمارهای رسانه‌ای اصول درستی در زمینه مالیاتی دارند. سود سپرده‌گذاری در کشور توگو یعنی اصول و شرایط ارزیابی مستمر و ارزشمند که در نهایت اقامت کشور توگو را فراهم سازد. شهرهای کشور توگو برای ثبت شرکت مناسب هستند.

عجایب توگو

عجایب توگو

کوتاماکو Koutammakou کوتاماکو یک مجموعه خاص از خانه‌های گلی در توگو است که به صورت قلعه در کنار هم قرار گرفته و بسیار عجیب هستند. این قلعه‌ها به قرن هفدهم باز می‌گردد و به طور کلی برای دوره‌های برده‌داری است. این منطقه در سال 2004 در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است و از زیباترین نقاط توگو محسوب می‌شود. پارک ملی فازائو Fazao Malfakassa National Park پارک ملی فازائو یک پارک زیبا با مساحت 1920 کیلومتر مربعی است. این پارک بسیار زیبا و غنی طراحی شده است و دارای چشم‌اندازهایی بسیار دل‌انگیز و جنگل و صخره‌های سنگی است. این پارک دارای دشت‌های هموار است و آبشارهایی بسیار زیبا دارد. در این پارک در حدود 203 گونه از پرندگان دیده می‌شود گونه‌هایی از پستانداران در این پارک دیده می‌شود که می‌تواند یک فضای بسیار جالب محسوب شود. پارک ملی کران Keran National Park پارک ملی کران در بخش شمالی توگو قرار دارد و تا چشم کار می‌کند دارای رودخانه است. در بخش‌های غربی این پارک دشت‌های وسیع و باتلاق‌های عمیق دیده می‌شود. این پارک به طور کلی دارای تالاب‌های کوچکی است و به طور کلی پستانداران زیادی در آن دیده می‌شود. گونه‌های زیادی از پستانداران در این پارک دیده می‌شود. به طور کلی فیل‌ها و آهو و گاو‌های زیادی در این پارک دور هم جمع شده‌اند. بهترین زمان برای بازدید در توگو ماه‌های اوت و اوایل سپتامبر است. کوه آگو Mount Agou کوه آگو یکی از بهترین مکان‌های طبیعی محسوب می‌شود. به طور کلی این کوه دارای قله‌های بلندی است و طبیعتی زیبا و دل‌انگیز دارد این مطنقه بسیار وسیع و زیبا است و دارای منظره‌ای بی‌نظیر است. این کوه دارای فضای تفریحی بسیار خوب است دریاچه‌های بخش بیرونی این کوه دارای فضای بسیار عالی قایق‌سواری هستند، به طور کلی در این بخش ورزش‌های آبی زیادی دیده می‌شود. به طور کلی محبوبیت ورزش‌های آبی زیادی در این بخش دیده می‌شود.

خلاصه تاریخ توگو

خلاصه تاریخ توگو

اولین ساکنینی که در توگو زندگی کرده‌اند مردم ولتائی و کوآ بوده‌اند. در قرن 18 میلادی دانمارک ادعای مالکیت این سرزمین را داشت به این ترتیب در سال 1884 این سرزمین تحت عنوان توگولند در اشغال آلمان در‌آمد. بعد از جنگ جهانی او و همینطور شکست آلمان توگو به دو بخش تقسیم شد. در این دوره فرانسه و بریتانیا به نظارت توگو درآمدند. این کشور به طور کلی در سال 1960 استقلال خود را اعلام نمود.

خلاصه ای از جغرافیای توگو

خلاصه ای از جغرافیای توگو

کشور توگو در بخش غرب آفریقا قرار دارد. این کشور در لیست کوچکترین کشورهای آفریقایی قرار دارد. به طور کلی توگو از سمت غرب با غنا، از سمت شرق با بنین و از سمت شمال با بورکینافاسو همسایه است. مناظر بکر و سواحلی که در این کشور دیده می‌شود بسیار ایده‌آل است. توگو دارای تپه‌های جنگلی زیادی بوده و از نظر گردشگران یک منطقه بسیار زیبا و دیدنی محسوب می‌شود. جمعیت کشور توگو در حدود 8 میلیون نفر ارزیابی شده است و میانگین سنی مردم این کشور 19 سال است یعنی جوانان زیادی در توگو زندگی می‌کنند، وجود جامعه آماری جوان در این کشور سبب شده است که مسیر اقتصادی دقیقی صورت بگیرد و کارآفرینی بخش مهمی از جغرافیای توگو محسوب می‌شود. امید به زندگی برای بانوان در توگو 60 سال اعلام شده و امید به زندگی برای مردان در این کشور نیز 56 سال است. در حدود 29 درصد از مردم توگو مسیحی هستند و به میزان 20 درصد آنها پیرو اسلام هستند. مردم کشور توگو اغلب زبان فرانسوی را برای صحبت انتخاب می‌کنند. کشور توگو کوچکترین کشور آفریقایی محسوب می‌شود. کشور توگو دارای آب و هوای گرمسیری است که البته بخش‌هایی از آن دارای آب و هوای استوایی دارد. این کشور بسیار گرم و مرطوب است و دارای بخش‌های نیمه‌خشک و زیبا دارد. پوشش‌های گیاهی توگو بسیار زیبا و خاص هستند و جنگل‌های گرمسیری در این کشور بخش مهمی از پوشش‌های گیاهی را تشکیل می‌دهد. کشور توگو 5 منطقه دارد. در این کشور 30 استان و یک بخشداری دیده می‌شود. یکی از منطقه‌های توگو ساوان است، ساوان به معنی علفزار است و این منطقه پر از علفزارهای طبیعی است. منطقه پلاتو به معنی فلات از بخش‌های مرتفع توگو محسوب می‌شود. ماریتیم نیز به معنای منطقه دریایی توگو است. مردم توگو پیرو آیین‌های بومی و سنتی زیادی هستند و در این کشور اغلب مردم سعی می‌کنند دین مخصوص به خود را داشته باشند. توگو دارای مناطق گردشگری خوبی است. در این کشور زبان مردم کمی عجیب است، زبان کشور توگو به صورت فرانسوی با لهجه‌های غلیظ است. وضعیت گردشگری توگو به طور کلی بخش مهمی از اقتصاد را پوشش داده است. سوکوده یکی از شهرهای مهم توگو است که بیش از 85 هزار نفر در آن زندگی می‌کنند. کارا نیز در لیست شهرهایی قرار دارد که بیشتر مورد توجه معماران قرار گرفته است این شهر دارای بافت‌های ریز و درشتی بوده و از جدیدترین سبک‌ها به همراه سبک‌های تاریخی مهیج در آن استفاده شده است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری توگو

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری توگو

شی امانوئل آدِبایور زاده ۲۶ فوریه ۱۹۸۴ بازیکن فوتبال اهل توگو است. ژنرال گناسینگبی ایادیما سیاستمدار و نظامی اهل توگو است که طی دو کوتای نظامی حکومت دو نفر از روسای جمهور پیشین توگو یعنی سیلوانوس اولیمپیو و نیکولاس گرونیتزکی را به ترتیب در سال‌های ۱۹۶۳ و ۱۹۶۷ سرنگون کرد. کینگ منشاه معروف به «صدای طلایی توگو» از معروف‌ترین خواننده‌های اهل توگو است.

کشورها و مناطق وابسته توگو

کشورها و مناطق وابسته توگو

کشور توگو در طول تاریخ تحت اشغال دانمارک بوده است، این کشور توانست پس از دانمارک به مدت مشخص استقلال داشته باشد و پس از آن کشورهای بریتانیا و فرانسه توگو را تحت نظارت خود درآوردند.

فرهنگ مردم توگو

فرهنگ مردم توگو

در فرهنگ کشور توگو زندگی به چندین شکل دیده می‌شود، برخی از افراد سعی می‌کنند بسیار ساده و سنتی زندگی کنند‌، برخی دیگر سعی می‌کنند فضایی بسیار مدرن برای خود فراهم سازند. زندگی در توگو در فضای شهری رویکردهای دقیقی دارد. در فرهنگ کشور توگو زندگی ماشینی بسیار دیده می‌شود و مردم علاقه زیادی برای کار در صنایع این کشور دارند. در فرهنگ مردم توگو کسانی که هنر‌های خاصی دارند احترام زیادی را شامل می‌شوند. مردم این کشور از نظر عواطف شرایط بسیار خوبی دارند اینطور که مشخص است فرهنگ توگو به طور جدی در زمینه‌های عاطفی و خیریه پیشرفت داشته است به طور کلی موسسه‌های کمک یار در توگو بسیار زیاد دیده می‌شود. حقیقت امر این است که فرهنگ شهرنشینی در توگو بیشتر در بخش‌های جنوبی دیده می‌شود. در فرهنگ سواد در توگو زندگی اصول مشخصی دارد. مردم توگو به طور کلی دارای شرایط زندگی خوبی هستند و زندگی اصول درستی دارد.

پیشرفت در توگو

پیشرفت در توگو

پیشرفت توگو بیشتر در زمینه خرید و فروش محصولات مختلف دیده می‌شود، این کشور جریان‌های اقتصادی درستی را فراهم ساخته تا مسیر تجاری اصولی ایجاد شود. اینطور که مشخص است روند تجاری در توگو به صورت صادرات و واردات پیشرفت 75 درصد داشته است که رشد بسیار خوبی است. پیشرفت توگو در زمینه موسسه‌های آموزشی خصوصی نیز بسیار بیشتر از سایر کشورها است، موسسه‌های خصوصی در توگو سبب می‌شود که میزان باسواد و رشد علمی در توگو بسیار بیشتر شود این موضوع به طور جدی سبب شده است که مردم توگو نیز به تحصیلات حرفه‌ای روی بیاورند. به طور کلی پیشرفت در زمینه آموزش‌های خصوصی در این کشور رویکرد مشخصی دارد. در پیشرفت توگو اصول و شواهد به صورتی است که مردم سعی می‌کنند در بهترین شرایط زندگی حضور داشته باشند. اینطور که وضعیت اقتصادی توگو بهبود داشته است بر روی روند تحصیلی نیز مشخص است. پیشرفت توگو در زمینه بهداشتی صورت می‌گیرد، بهداشت و درمان در توگو به چندین شکل ارزیابی شده است. پیشرفت این کشور در زمینه‌های بهداشتی می‌تواند شامل یک سری محصولات درمانی بوده و البته که اصول بهداشتی در توگو می‌تواند بخش مهمی از خدمات شهری را در بر بگیرد. کشور توگو توانسته رشد خوبی در بخش حمل و نقل با اتوبوس فراهم سازد، اتوبوس و همینطور قطارهای شهری در توگو بسیار رشد داشته است و دولت سعی کرده است که قیمت بلیط توگو را ارزانتر نماید.

قوانین عمومی در توگو

قوانین عمومی در توگو

قوانین کشور توگو بیشتر در زمینه‌های اصولی دیده می شود. قوانین زندگی در توگو به این صورت است که مردم سعی می‌کنند کمتر دروغ بگویند، این بخشی از قوانین محسوب می‌شود و به عنوان یک فرهنگ مهم ارزیابی شده است. در قوانین توگو زندگی به صورت قبیله‌ای بسیار دیده می‌شود و خانواده‌های زیادی در این کشور زندگی قبیله‌ای را ترجیح می‌دهند. در قوانین حجاب کشور توگو مشخص است که مردم بسیار علاقه به پوشش حجاب بیشتری هستند و البته که نوع لباس پوشیدن در این کشور آزاد است. قوانین زندگی در توگو از سوی دولت مشخص می‌شود. یعنی این دولت است که مشخص می‌کند افراد می‌توانند زندگی قبیله‌ای در بخش مشخصی از شهر داشته باشند یا خیر. در قوانین بهداشتی توگو کم و کاستی‌های زیادی دیده می‌شود، مشخص است که روش‌های بهداشتی در این کشور بر اساس میزان بودجه‌های موجود به شکل دقیقی ارزیابی شده است. پیش‌بینی‌های صورت گرفته در زمینه قوانین توگو نشان می‌دهد که به طور حتم مردم این کشور زندگی را به سادگی و با امید زیاد دنبال می‌کنند حقیقت امر نشان می‌دهد که قوانین رانندگی در توگو بسیار ضعیف است و مردم سعی به بهبود آن ندارند. زندگی در توگو به سادگی و با امکانات محدود نیز صورت می‌گیرد و تبدیل به یک اصول ارزشمند شده است.

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021