germany
کشور آلمان

مهاجرت به آلمان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

مهاجرت به آلمان برای کسانی که از نظر سابقه کاری در وضعیت خوبی هستند یک گزینه عالی است. ویزای تخصص کار آلمان یک انتخاب مطمئن محسوب می شود که در نهایت می تواند یک ویزای همراه برای همسر و فرزندان فرد محسوب شود. در مهاجرت به آلمان بهتر است سواد علمی خوب و همینطور مدرک زبان آلمانی داشته باشید. تحصیل در این کشور در وضعیت خوبی قرار دارد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق کار و جستجوی کار دو بخش متفاوت بوده و هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارد. در روش جستجوی کار فرد می تواند به مدت شش ماه در این کشور مشغول به یافتن شغل شود و در صورت توافق با کارفرما ویزای وی به ویزای کار آلمان تغییر خواهد نمود.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از دیگر روشهای مناسب محسوب می‌شود. در این روش افراد می‌توانند در چهار مسیر حرکت نمایند، فرد می‌تواند به شکل خود اشتغالی اقدام به تأسیس فروشگاه و یا رستوران نماید این گزینه برای کسانی که علاقه ای به ثبت شرکت ندارند یک گزینه عالی محسوب می شود. از طرفی روش دیگر مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت است که خود شامل دسته بندی های مختلفی بوده و می تواند به صورت ثبت شرکت با مسئولیت محدود بوده و یا به صورت شعب در نظر گرفته شود.

از دیگر روش های مهاجرت به آلمان مربوط به روش ازدواج است که نیاز به بررسی دقیق صحت ازدواج داشته و پس از سه سال می تواند منجر به تابعیت این کشور شود. اقامت تولد در آلمان تابع سیستم خون بوده و در صورتی که پدر و مادر آلمانی نباشند نیاز است که یکی از پدر و مادر به مدت 8 سال در آلمان زندگی کرده باشند.

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل یکی از بهترین روش های موجود محسوب می شود که نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا آلمانی بوده و افراد می بایست مدارک تحصیلی قبلی خود را نیز ارائه دهند. مهاجرت به آلمان باید با هدف مشخصی صورت پذیرد.

سطح فشار در آلمان کم اعلام شده است و این کشور بسیار موافق با نوآوری است. اقامت آلمان یک انتخاب حرفه ای است.

امنیت شغلی در آلمان حرف اول را می زند و میزان حقوق پرداختی ثابت در این کشور به نسبت سایر کشورها بیشتر است.

نرخ پایین بیکاری در اروپا مربوط به آلمان است. در این کشور نرخ بیکاری کمتر از 7 درصد اعلام شده است در واقع در آلمان همیشه کمبود نیروی کار احساس می شود.

یک گزینه دیگر که در لیست راحت ترین روش های مهاجرت به آلمان دیده می شود مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است.

روش‌های مهاجرت به آلمان بسیار متفاوت است.

در این روش در ابتدا باید مدارک شما ترجمه رسمی شود و مورد تأیید سفارت آلمان قرار بگیرد. نیاز به طرح توجیهی اقتصادی خواهد بود. در نهایت مجوز برای شما صادر می شود.

در مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج محدودیت جنسیتی وجود ندارد و فرقی نمی کند کدام یک از زن و مرد آلمانی باشند.

با داشتن شهروندی آلمان فرد می توانید بدون ویزا به 177 کشور سفر نماید. زندگی و کار و تحصیل ارزان برای وی فراهم است. می‌تواند از خدمات کنسول آلمان بهرمند شود.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم پناهندگی به آلمان را از ذهن خود بیرون نمایید. روش‌های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که می‌تواند بهتر ، کم خطر تر و با آینده ای روشن همراه باشد بنابراین چه خوب است که روش‌های خطرآفرین را کنار بگذارید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم رشته های پزشکی و دندانپزشکی را برای تحصیل در کشور آلمان انتخاب نمایید. این رشته ها از نظر امکانات و درآمدزایی حرف اول را در آلمان می زنند.

می‌دانیم که مهاجرت به آلمان از طریق کار خود شامل دو بخش ویزای تخصص و ویزای جستجوی کار است که در ابتدا ویزای تخصص را مورد بررسی قرار می‌دهیم. رشد جمعیت در آلمان منفی است و دولت این کشور در نظر دارد که امکان اشتغال از طریق تخصص برای اتباع خارجی را فراهم سازد. به این ترتیب کمبود نیروی کاری در این کشور رفع می‌شود.

افرادی که مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را انتخاب نموده اند می توانند به سادگی همسر و فرزندان خود را همراه نمایند در نظر داشته باشید که در این مسیر شرایط اقامت دائم نیز به خوبی فراهم می شود.

دقت کنید که داشتن دعوت نامه می تواند یک شانس عالی محسوب شود اما نبود آن به معنی عدم صدور ویزای توریستی این کشور نخواهد بود. دقت کنید که شما برای اخذ ویزای توریستی باید خود را برای مصاحبه آماده نمایید.

یک نکته بسیار مهم در زمینه مهاجرت به آلمان با شرایط ویژه دیده می‌شود و آن هم به این صورت است که این ویزا کوتاه مدت بوده و نمی‌تواند برای تابعیت این کشور مناسب باشد.

به طور کلی اینکه بخواهیم بررسی کنیم کدام شهر آلمان برای ایرانیان بهتر است کار ساده ای نیست و همه چیز بستگی به شرایط شغلی، روحی و همینطور مالی افراد دارد.

برای اخذ ویزای آلمان حداقل یک ماه و حداکثر یک سال زمان نیاز است.

اقامت به طور کلی به دو شکل موقت و دائم است. شما با داشتن اقامت هر کشور چه به صورت دائم و چه موقت با شهروندان عادی آن کشور فرقی ندارید و این موضوع در مهاجرت به آلمان نیز صدق می کند.

برای اخذ تابعیت آلمان باید حداقل 5 سال اقامت آن کشور را داشته باشید.

مطالب مرتبط

لطفا برای کسانی که در رشته ی کامپیوتر تحصیل می کنند و می خواهند دوران دانشگاهی خود را در آلمان ادامه دهند را راهنمایی کنید و اینکه ممنون میشم که چند دانشگاه فنی که دارای رشته ی کامپیوتر می باشند را به ما معرفی کنید بهترین انان را ❤️ ساییتتون عالیه خیلی دوست داشتنیه و اطلاعات مارا افزایش میده ❤️

2019-02-07 05:21:33

سلام دوست عزیز: اکثر دانشگاه های های آلمان رشته ی IT رو دارا می باشند ولی رشته ای که الان بورس هستش Cyber security است اگر شما میخواهید برای مقطع لیسانس اقدام کنید باید مدرک B2 آلمانی بگیرید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم اعزام GO2TR

2019-07-24 00:21:17

لطفا اطلاعات بیشتری در مورد زندگی در شهر مونیخ و دانشگاه های فنی آن به ما بدهید ممنونن❤️دوسستون دارم

2019-02-07 05:24:00

سلام دوست عزیز. ممنون از لطف شما. اطلاعات در مورد شهرها و غیره به زودی اپدیت خواهند شد و اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.

2019-08-17 03:35:11

وضعیت پذیرش رسته های کامپیوتر در چه حدیه تو آلمان؟

2019-02-14 04:23:35

سلام لطفا در مورد شرایط تحصیل در رشته های پزشکی در آلمان بیشتر تو ضیح بدید

2019-02-14 09:18:01

من ۲۷سالمه دیپلم جوشکاری دارم مدرک دادم بینن المللی کردم. زبان خارجی خوب خواستم بپرسم فقط شامل لیسانس و فوق لیسانس هست یا ما میتوانیم بریم چون پول کافی برای اقامت ندارم فقط در حد پناهندگی میشه با هزینه ۲۰میلیون رفت

2019-04-21 01:54:57