x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

لهستان

کشور لهستان در شمال دریای بالتیک قرار دارد این کشور دارای آثار تاریخی بسیار ارزشمندی است که هنوز هم مورد تأیید تاریخ نویسان بزرگ قرار گرفته است.جمعیت کشور لهستان بیش از 38 میلیون نفر اعلام شده است.طبق آخرین آماری که از این کشور به دسته ما رسیده است افرادی که قصد دارند مهاجرت به کشور لهستان را باید بدانند که این کشور از دسته کشورهای ارزان قیمت با امکانات متوسط است به طوری که رتبه شغل و کسب و کار بالایی را برای خود رقم زده است. کشور لهستان در زمینه پویانمایی به رشد خوبی رسیده است به طوری که در طول ده سال گذشته این حرفه در کشور لهستان دارای رشد 23 درصدی بوده است. طراحی در کشور لهستان در سال های 2015 الی 2018 رشد 29 درصد داشته است و طراحی در زمینه پوسترهای نمایشی نیز از دیگر پیشرفت های مهم لهستان محسوب می شود.در کشور لهستان بزرگترین بخش اقتصادی در بخش خدمات بوده 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Poland عربی: بولندا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: ریاست جمهوری
 • زبان های رایج: روسی ، اسلاوی، انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: زلوتی هر 10 زلوتی معادل سه دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 0048
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 161
 • پایتخت: ورشو
 • زبان های رسمی: لهستانی
 • جمعیت: بیش از 38 میلیون نفر
 • منطقه زمانی: GMT+2 . Utc+1(cet)
 • دامنه اینترنتی: .pl
 • رتبه تولید ناخالص: 581 بیلیون دلار سال 2018

سفر به لهستان

سفر به لهستان، شما را به کشوری پر از فراز و نشیب های تاریخی می­برد. جمهوری لهستان، یک کشور واقع در اروپای مرکزی با حدود ۳۸ میلیون نفر جمعیت، ششمین کشور اروپایی از لحاظ جمعیت است.

سفر به لهستان

زندگی در لهستان

مردم کشور لهستان به معماری های قدیمی بسیار علاقه دارند به طوریکه ساختمان های این کشور دارای طراحی های معماری بسیار زیبا و خاصی هستند.آخرین میزان حقوق در یک ماه در کشور لهستان طبق آمار 2018 در حدود 480.20 یورو اعلام شده است.درآمد متوسط در شهر ورشو پایتخت این کشور با احتساب مالیات 850 دلار در ماه است. در کشور لهستان بیش از 400 موسسه عالی برای تحصیل دیده می شود و هزینه تحصیل در این کشور کمتر از میانگین اروپایی در نظر گرفته شده است.در این کشور هنر های سنتی نیز بسیار شهرت دارد به طوریکه نقش های برجسته بر روی دیوار یک هنر بسیار مهم محسوب می شود. کشور لهستان در زمینه تولید خالص میوه و سبزیجات و همینطور گوشت بسیار قدرتمند ظاهر شده است. این کشور به نوبه خود در زمینه سیب زمینی و چاودار نیز توانسته به خودکفایی برسد کشاورزی در کشور لهستان به میزان سال گذشته رشد 15 درصدی داشته است.

زندگی در لهستان

مهاجرت به لهستان

شما به عنوان یک ایرانی وقتی قصد مهاجرت به لهستان را دارید باید شهری را برای زندگی انتخاب نمایید که از نظر هزینه های اقتصادی، و همینطور درآمد کافی و سیستم مراقبت بهداشتی و ... مناسب باشد، از دیگر فاکتورهای مناسب آب و هوا و شرایط سیاسی و اجتماعی موجود است.مهاجرت به لهستان از طریق پناهندگی با کاهش چشمگیری روبرو بوده است و این کشور عموماً در این زمینه نمی تواند انتخاب خوبی باشد.در سال های 2015 الی 2017 افراد کمتری از ایران به سراغ کشور لهستان می رفتند اما در سال 2018 آمار مهاجرت به لهستان بسیار افزایش داشته است.در مسیر مهاجرت به لهستان ، اجازه اقامت عموماً به کسانی داده می شود که برنامه کار و یا سرمایه گذاری بیش از 12 ماه دارند.کسانی که مهاجرت به لهستان از طریق سرمایه گذاری را انتخاب کرده اند در صورتی که بودجه خوبی داشته باشند می توانند در سریع ترین زمان ممکن وارد خاک کشور لهستان شوند.

مهاجرت به لهستان

تحصیل در لهستان

این مقاله درباره تحصیل در لهستان ارائه شده است. افرادی که قصد دارند برای تحصیل به کشورهای خارجی بروند ترجیح می‌دهند وارد یک کشور اروپایی برای تحصیل شوند.لهستان یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان برای ورود به آن درخواست می‌دهند. رشته‌های مختلف در دانشگاه‌های این کشور به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند.در دانشگاه‌های این کشور تمام مقاطع تحصیلی از لیسانس تا دکترا و دوره‌های پزشکی و رشته‌های مرتبط با آن ارائه می‌شود. تحصیل در لهستان می‌تواند یکی از شیرین‌ترین دوران زندگی شما باشد، چرا که لهستان یک کشور قدیمی با فرهنگ غنی و مردمانی خونگرم هستند که زندگی در کنار آنان می‌تواند برای شما لذت بخش باشد. تحصیل در برخی از کشورهای اروپایی بسیار پر هزینه است و در برخی دیگر این گونه نیست. در ادامه تمام شرایط زندگی و تحصیل در لهستان را به جزئیات بررسی می‌کنیم و در تلاش هستیم تمام جوانب مورد نظر را برای شما بررسی کنیم.

تحصیل در لهستان

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها