x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به عربستان

شما برای مهاجرت کاری به کشور عربستان باید ویزای کاری اجباری داشته باشید. برای اینکه این ویزا برای شما صادر شود نیاز به یک قرارداد کاری یا پیشنهاد شغلی مناسب است که به آن JOB OFFER گفته می شود که حتماً می بایست از طریق یک کارفرمای معتبر صادر شود. در نظر داشته باشید که جاب آفرها زمانی برای شخص خارجی صادر می‌شود که کارفرما به این نتیجه رسیده باشد که در کشور خود نمی‌تواند فرد مورد نظر را پیدا نماید به این ترتیب فاکتورهایی مانند سن و تحصیلات و سابقه کار و دانستن زبان خارجی از موضوعات بسیار مهم است که می تواند برای اخذ جاب آفر شما مورد استفاده قرار بگیرد. خدمات ارائه شده برای کسانی که کشور عربستان را برای مهاجرت انتخاب کرده اند بیشتر از سال های گذشته است. مراکز بهداشتی و درمانی این کشور به نسبت سال های گذشته بهبود داشته و فضای بیمارستان سازی در این کشور بیشتر از قبل است. سازمان و بنیادهای مختلفی نیز در این زمینه در کشور عربستان زندگی می‌کنند. واحد های مراقبت تحصیلی در کشور عربستان به طور کلی بر اساس امتیازهای مشخصی دنبال شده اند و این موضوع کیفیت بهداشتی بالاتر از 75 درصد در کشور عربستان را ایجاد کرده است. در عربستان یک سری قوانین تجاری دیده می شود که نشان می دهد سرمایه گذاران اجازه دارند که تنها 49 درصد از سهام شرکت را در اختیار داشته باشند و 51 درصد از سهام نیز توسط اتباع عربستان ارزیابی می‌شود. حداقل سهامدار در این شرکت ها یک نفر بوده و حداکثر نیز 50 نفر هستند. حداقل میزان سرمایه ای که در این راستا نیاز است بین 150 الی 300 دلار هستند. این سری از شرکت ها دارای شرایط کاری بسیار خوبی هستند از نظر سرمایه نیز قابل قبول هستند. شما می توانید یک نهاد تجاری در مناطق آزاد تجاری عربستان ایجاد نمایید که یک گزینه جذب سرمایه بسیار عالی است. به طور کلی برای راه اندازی این شرکت ها نیاز به سهمیه ملی نخواهد بود. مهاجرت به عربستان از طریق ازدواج در صورتی که حداقل سه سال از زمان ازدواج بگذرد می تواند برای اخذ اقامت دائم اقدام کنید. در نظر داشته باشید که پس از 5 سال فرد خارجی می تواند درخواست برای تابعیت عربستان دهد اما باید در ابتدا از تابعیت قبلی خود خارح شود. در این روش در صورتی که هیچ اقدامی نکنید به صورت خود به خود پس از 10 سال زندگی در خاک عربستان با همسر خود به سادگی تابعیت عربستان به شما داده می شود.

 

مشاوره مهاجرت به عربستان

مهاجرپذیری عربستان

مهاجرپذیری عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور عربستان در سال های اخیر بسیار پیشرفت داشته است این روال سبب شده است که رشد جمعیت در این کشور بیشتر و بیشتر شود. به طور کلی این کشور به دلیل همسایگی با عراق و کویت و اردن یکی از بهترین کشورهای مهاجرپذیر محسوب می شود. این کشور در بین مسلمانان بسیار جایگاه ویژه ای دارد و سفرهای گردشگری به کشور عربستان نیز بیشترین استقبال را به خود اختصاص می دهد به طورکلی این کشور بزرگترین کشور در غرب آسیا محسوب می شود و همینطور دومین کشور بزرگ عرب نشین پس از الجزایر است. رشد کار در این کشور از دیگر دلایل مهاجرپذیری عربستان محسوب می شود و کشور عربستان با کمبود نیرو مواجه شده است کشور عربستان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده نفت در دنیا محسوب شود و بیشترین ذخایر نفت در جهان را دارد. این کشور به طور کلی بسیار ثروتمند است و بهترین گزینه برای سرمایه گذاران محسوب می شود. رشد جمعیت در این کشور روز به روز بیشتر می شود. جده یکی از شهرهای مهاجرپذیر در کشور عربستان است که پایتخت اقتصادی و گردشگری این کشور محسوب می شود به طوریکه افراد برای سرمایه گذاری و همینطور خرید ملک این شهر را گزینه خوبی می دانند و فضای مهاجرتی بسیار قدرتمندی نیز در این بخش دیده می شود.

آمار مهاجران به عربستان

آمار مهاجران به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR آمار مهاجران ایرانی که کشور عربستان را برای زندگی و مهاجرت انتخاب کرده اند بیشتر از سال های گذشته اعلام شده است. این کشور به طور کلی دارای بازارهای آزاد مشخصی است و داد و ستد و روال‌های اقتصادی در سطح کلان در کشور عربستان صورت می گیرد که سبب ایجاد فضای شغلی بیشتری شده است. کسب و کار در کشور عربستان در یک مسیر از پیش تعیین شده ارزیابی شده است. مشخص است که رویکردهای اقتصادی در این کشور بهتر از ده سال گذشته است. رشد فرهنگ اجتماعی در کشور عربستان از دیگر مواردی است که سبب شده است آمار مهاجران این کشور به نسبت سال های گذشته بیشتر باشد در واقع کشور عربستان توانسته مسیر درستی برای حضور بانوان در جامعه فراهم سازد این اصل سبب شده است که مهاجرت بانوان به کشور عربستان بیشتر از سال های گذشته باشد. نقش حرفه ای شغل های مشخصی در کشور عربستان دیده می شود که روند کسب و کار و تخصص را به طور دقیق پیش برده است. شرایط اقامت در کشور عربستان برای بانوان مساوی با آقایان است و پست های مدیریتی زیادی به بانوان داده می شود. آمار جوانانی که به قصد تحصیل وارد کشور عربستان شده اند نیز بیشتر از قبل است این روال نشان می دهد که وضعیت دانشگاهی در کشور عربستان نیز پیشرفت زیادی داشته است. مشخص است که مسیر دانشگاهی در کشور عربستان بر اساس کار و تخصص ارزیابی می شود و دروس به صورت عملی و بر پایه های عملی آموزش داده می شود. شرایط اقامت برای کسانی که به قصد تحصیل وارد کشور عربستان شده اند برای سال های آینده با یک سری تغییرات مشخص همراه است. فضای تحصیلی در کشور عربستان به طور کلی براساس روتین های اقتصادی مشخصی دنبال می شود. این کشور بخش های فعالانه اجتماعی مشخصی دارد و روند آموزشی نیز در کشور عربستان به طور دقیق و اصولی دنبال می شود. نظام آموزشی در این کشور هر ساله توسط دولت بهبود داده می شود رشد جمعیت سرمایه گذار و محصل در کشور عربستان بیشتر از سال های گذشته است.

میزان رضایت مهاجران به عربستان

میزان رضایت مهاجران به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خدمات ارائه شده برای کسانی که کشور عربستان را برای مهاجرت انتخاب کرده اند بیشتر از سال های گذشته است. مراکز بهداشتی و درمانی این کشور به نسبت سال های گذشته بهبود داشته و فضای بیمارستان سازی در این کشور بیشتر از قبل است. سازمان و بنیادهای مختلفی نیز در این زمینه در کشور عربستان زندگی می کنند. واحد‌های مراقبت تحصیلی در کشور عربستان به طور کلی بر اساس امتیازهای مشخصی دنبال شده اند و این موضوع کیفیت بهداشتی بالاتر از 75 درصد در کشور عربستان را ایجاد کرده است. میزان رضایت در بخش سرمایه گذاری در کشور عربستان نیز پیشرفت جدی داشته است، سرمایه گذاران می توانند در پروژه های دولتی ورود داشته باشند و یا در یک وضعیت سرمایه ای توصیفی و تحلیلی بهترین رویکرد را ارزیابی کنند. پوشش دهی صندوق های بین المللی در کشور عربستان به طور کلی بر اساس کیفیت خدمات مشخص می شود. مراکز سرمایه و گردش مالی در کشور عربستان روز به روز در حال توسعه هستند. رضایت از بخش سرمایه گذاری در کشور عربستان بیش از 89 درصد دیده می شود. رضایت در راستای تحصیل و همینطور نظام دانشگاهی این کشور نیز در بین بانوان 91.1 و برای آقایان بیش از 93 است. مشخص است که رضایت در این زمینه می تواند امتیازات مشخصی داشته باشد. یک اصل اقتصادی مهم را مدنظر قرار دهید که کیفیت خدمات در فضای شهری این کشور به صورتی است که افراد می توانند با درصد کمی تعلیل از بهترین حمایت های دولت برخوردار شوند. ورود به کار در کشور عربستان 69 درصد بهتر از ایران است و فضای کارآفرینی زیادی در این کشور دیده می شود که خوشبختانه زیر نظر دولت ارزیابی می شود. مشص است که مسیر های کاری در کشور عربستان می تواند یکی از بهترین مسیرهای مهاجرتی باشد. مهاجرت از طریق ویزای کاری کشور عربستان یک عملکرد مشخص و همیشگی است به طوریکه راندمان های کاری در این کشور بیش از 45 درصد رشد را در بر گرفته است. حقیقت این است که بازار های داخلی در کشور عربستان یک منبع اصلی داد و ستد هستند و رویکردهای اقتصادی کلان از موضوعاتی است که کیفیت خدمات کاری را تغییر خواهد داد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به عربستان

راحت‌ترین روش مهاجرت به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور عربستان سرمایه گذاری است که خود شامل سه بخش مهم است اما شک نداشته باشید که با سرمایه گذاری به آسان ترین شکل ممکن می توانید وارد خاک این کشور شوید. در روش سرمایه گذاری باید بدانید که اصل بودجه ای که در دست دارید چقدر است و بهترین کار با بودجه مورد نظر شما کدام خواهد بود. حقیقت این است که این بودجه در سه دوره زمانی مشخص ارزیابی می شود. ارزیابی نیاز بازار از موضوعات بسیار مهمی است که برای مهاجرت به کشور عربستان باید به آن اهمیت داده شود. یعنی سرمایه شما باید در بخشی مورد استفاده شود که از نظر اقتصادی رتبه بهتری دارد مشخص است که روش های مهاجرتی این کشور در زمینه های سرمایه‌گذاری یک دوره کمتر از 4 ماه زمان نیاز دارد. شما می‌توانید سرمایه خود را به صورت ثبت شرکت استفاده کنید و یا به صورت مستقیم وارد پروژه های سرمایه ای دولت این کشور شوید در هر صورت این شما هستید که باید بتوانید رویکردهای دقیق و اصولی در زمینه سرمایه گذاری در کشور عربستان داشته باشید. رضایت در این بخش به نسبت سایر بخش ها بیشتر دیده می شود و مشخص است که دولت سعی دارد این قضیه را پیگیری نماید.

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور عربستان ورود به دانشگاه‌های کشور عربستان است. دانشگاه های این کشور هر یک دارای امتیازهای مشخصی هستند. این رویه سبب شده است که رشد اقتصادی به طور جدی دنبال شود ، دانشگاه های کشور عربستان سیاست های سختی را برای مهاجرت در نظر نگرفته اند این مسیر سبب می شود که ورود دانشجویان به دانشگاه های کشور عربستان کار چندان دشواری نباشد. مشخص است که در روش های مهاجرتی در کشور عربستان باید سیاست های اقتصادی درستی را پیش روی قرار داد اما به طور کلی در این کشور روش تحصیل و سرمایه گذاری بهترین روش هایی هستند که می تواند برای ایرانیان استفاده شود.شعبه هایی از دانشگاه های آمریکایی در کشور عربستان دیده می شود و زبان تدریس نیز عربی و انگلیسی است این روال سبب شده است که موقعیت تحصیلی در کشور عربستان به نسبت سال های گذشته بهتر باشد. حقیقت این است که کشور عربستان یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته رویکردهای مهاجرتی خوبی را مدنظر قرار دهد. امکان تمدید در مسیر های مهاجرتی در کشور عربستان بسیار محدود دیده می شود و باید سعی شود در ابتدا روش درست مهاجرتی انتخاب شود. رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های کشور عربستان از شهرت زیادی برخوردار است.

 

روش‌ های مهاجرت به عربستان

روش‌ های مهاجرت به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور عربستان از 6 روش مهم صورت می گیرد که به دسته‌های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج و پناهندگی تقسیم شده است. این کشور جاذبه های دیدنی زیادی دارد و این روند سبب شده است که افرادی که به قصد گردشگری وارد خاک این کشور شده اند تصمیم به مهاجرت به کشور عربستان داشته باشند. یکی از روش های مهاجرت به کشور عربستان از طریق کار است که ویزای کاری کشور عربستان دارای شرایط مخصوص به خود است. شما برای مهاجرت کاری به کشور عربستان اولین پارامتری که باید توجه نمایید نرخ بیکاری این کشور که طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده است تنها 1.7 درصد است که رقم مناسبی محسوب می شود و به طور کلی رویکردهای کاری در این کشور به نسبت سایر کشورها بهتر شده است.ویزای کاری کشور عربستان به ویزایی گفته می شود که با هدف کسب و کار صورت می گیرد و در نهایت منجر به تابعیت کشور عربستان می شود. مهاجرت به کشور عربستان از طریق تحصیل از دیگر گزینه های مهمی است که بر اساس موسسات تحقیقاتی آموزشی کاربردی بسیار عالی که در کشور عربستان وجود دارد تبدیل به یکی از روش های مهاجرتی بی‌نظیر شده است. این کشور دارای شرایط تحصیلی بسیار خوبی است و برای ورود به دانشگاه های کشور عربستان نیاز است که در یک آزمون ورودی شرکت نمایید. ویزای تحصیلی کشور عربستان قابل تمدید بوده و از گزینه های مهمی است که در سال های اخیر مورد ارزیابی قرار می گیرد. ویزای سرمایه گذاری عربستان از بهترین روش هایی است که در چند سال اخیر دیده می شود. به طور کلی سرمایه گذاری در این کشور در فعالیت های تجاری و صنعتی و حرفه ای بیشتر دیده می شود. مردم سعی می کنند اشکال مختلف سرمایه گذاری در عربستان را ارزیابی کنند و سپس گزینه مناسب را انتخاب نماید. شما برای ثبت شرکت در عربستان می توانید به مالکیت قطعی بروید و یا ورود به شرکت های عمرانی داشته باشید. شما می توانید ورود به شرکت های سهامی خاص LLC داشته باشید و همینطور شرکت های سهامی خاص و عام نیز از گزینه های بسیار مهم هستند. شاخه ها و نمایندگی ها نیز از دیگر بخش های سرمایه گذاری در عربستان محسوب می شود. ویزای ازدواج عربستان از روش های خوب مهاجرتی محسوب می شود که باید طبق یک سری قوانین و شرایط مناسب دنبال شود اما واقعی بودن ازدواج یک برگ برنده برای سرعت رسیدن به وضعیت اقامتی این کشور است. تولد از دیگر روش های اخذ تابعیت در عربستان است که به طور کلی اصل خون برای آن لحاظ شده است.

مهاجرت سرمایه گذاری به عربستان

مهاجرت سرمایه گذاری به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ثبت شرکت در عربستان نیاز است که در ابتدا نوع شرکت مورد نظر انتخاب شود. فرض کنید شرکت با مسئولیت محدود انتخاب شد: شرکت با مسئولیت محدود شایع ترین نوع ثبت شرکت در عربستان است که مالکیت صد در صد این نوع شرکت ها برای افراد خارجی امکانپذیر نیست. در عربستان یک سری قوانین تجاری دیده می شود که نشان می‌دهد سرمایه گذاران اجازه دارند که تنها 49 درصد از سهام شرکت را در اختیار داشته باشند و 51 درصد از سهام نیز توسط اتباع عربستان ارزیابی می شود. حداقل سهامدار در این شرکت ها یک نفر بوده و حداکثر نیز 50 نفر هستند. حداقل میزان سرمایه ای که در این راستا نیاز است بین 150 الی 300 دلار هستند. این سری از شرکت ها دارای شرایط کاری بسیار خوبی هستند . از نظر سرمایه نیز قابل قبول هستند. شما می توانید یک نهاد تجاری در مناطق آزاد تجاری عربستان ایجاد نمایید که یک گزینه جذب سرمایه بسیار عالی است. به طور کلی برای راه اندازی این شرکت ها نیاز به سهمیه ملی نخواهد بود. می توانید صد در صدر از مالکیت نهاد را به خودتان واگذار کنید. جالب اینجاست که معافیت مالیاتی 100 درصد برای صادرات و واردات به شما تعلق می گیرد و 100 درصد از سرمایه شما برای مدت 15 سال ارزیابی می شود. این امکان به شما داده می شود که شعبه یا نمایندگی داشته باشید، برای اینکه نیاز به تابع شرکت مادر خواهید داشت و بسیار مهم است که رویکردهای نمایندگی و میزان سود و زیان به طور دقیق رعایت شود. برای مهاجرت به عربستان از طریق خرید ملک باید سعی شود یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود. خرید خانه در کشور عربستان و گرفتن اقامت از گزینه های بسیار مهم سرمایه گذاری محسوب می شود.

مهاجرت از طریق ازدواج به عربستان

مهاجرت از طریق ازدواج به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به عربستان از طریق ازدواج در صورتی که حداقل سه سال از زمان ازدواج بگذرد می تواند برای اخذ اقامت دائم اقدام کنید. در نظر داشته باشید که پس از 5 سال فرد خارجی می تواند درخواست برای تابعیت عربستان دهد اما باید در ابتدا از تابعیت قبلی خود خارح شود. در این روش در صورتی که هیچ اقدامی نکنید به صورت خود به خود پس از 10 سال زندگی در خاک عربستان با همسر خود به سادگی تابعیت عربستان به شما داده می شود. حال فرض کنید شما از همسر خود طلاق گرفته باشید و بخواهید با شخص دیگری ازدواج کنید تابعیت امارات شما نامعتبر است و از وی سلب می شود. این شرایط به طورکلی برای ازدواج مرد تبعه عربستان و زن خارجی منجر به صدور تابعیت می شود در صورتی که زن تبعه عربستان بخواهد با یک مرد خارجی ازدواج کند به وی تابعیت این کشور داده نمی شود و تنها می تواند اقامت دائم داشته باشد. ازدواج اسلامی در عربستان در دادگاه شریعت صورت می گیرد و در این روال نیاز است که داماد مسلمان باشد. همینطور پدر عروس و یا در صورت فوت مادر عروس باید حضور داشته باشد. نیاز است که مدارک لازم برای ازدواج در این راستا به طور دقیق ارزیابی شود. در صورتی که ازدواج مسیحی صورت بگیرد نیاز است که مراسم ازدواج در دادگاه، وزارت دادگستری و یا وزارت امور خارجه در نظر گرفته شود. باید سعی شود که حداقل سن 18 سال برای هر دو شخص رعایت شود. سند ازدواج برای احراز هویت می بایست به کنسولگری ارائه شود و می بایست بر اساس احراز هویت مشخص واقعی بودن سند ازدواج نیز ارزیابی شود. رسمی بودن ازدواج در این زمینه اهمیت زیادی دارد و باید ثبت قانونی درستی در این راستا صورت بگیرد. در نظر داشته باشید که شغل فرد از تبعه عربستان بسیار مهم است و باید طبق یک گواهی مکتوب با مهر و امضا صورت بگیرد. نیاز است که رویکردهای ازدواج در عربستان به طور دقیق در چندین بخش مهم ارزیابی شود. نیاز است که اطمینان حاصل شود که حقوق فرد برای حمایت مالی حداقل 4 هزار درهم باشد. نیاز است که مدارک مورد نیاز از گذرنامه خود شخص و همسر وی ارائه شود. نیاز به یک برگ از کپی گذرنامه همسر خواهد بود. سند ازدواج تأیید شده توسط وزارت امور خارجه بسیار مهم است. باید میزان حقوق فرد مشخص باشد. نیاز به معاینه پزشکی همسر در یک بیمارستان و یا درمانگاه مجاز خواهد بود. هزینه فرم الکترونیکی باید ارائه شود و نیاز است که اصل گذرنامه همسر نیز مشخص شود.

مهاجرت از طریق تولد به عربستان

مهاجرت از طریق تولد به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به عربستان و اخذ تابعیت از طریق تولد از طریق سیستم خون صورت می گیرد به این صورت است که فرزندی که در عربستان متولد می‌شود باید از پدر و مادر تبعه عربستان باشند. در این کشور تابعیت دوگانه و دو تابعیتی قبول نمی شود و به طور کلی باید تابعیت های قبلی فرد لغو شود تا وارد تابعیت جدید شوید. در نظر داشته باشید که سیاست های خاک و خون در عربستان به طور جدی دنبال می شود و مشخص است که رویکرد سیستم خاک در این کشور در سال های اخیر بهتر شده است.

مهاجرت پناهندگی به عربستان

مهاجرت پناهندگی به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لطفاً شرایط نامطلوب برای پناهندگی به کشور عربستان از طریق کشور عربستان را جدی بگیرید و سعی در انتخاب روش های مهاجرتی دیگری داشته باشید. بسیاری از افراد با دروغ و خودخواهی روش مهاجرت از طریق Un کشور عربستان ا انتخاب می کنند و مسیر غیر قانونی را در پیش می گیرند این رویه سبب می شود که جان و مالشان به خطر افتاد و به طور کلی درگیر بحران های روحی بیشتر شوند. مشخص است که روش‌های پناهندگی در عربستان به طور کلی نیاز به داشتن دلیل محکمی دارد که می تواند بر اساس کشور مبدأ مشخصی ارزیابی می شود.

مهاجرت تحصیلی‌ به عربستان

مهاجرت تحصیلی‌ به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های عربستان در زمینه توسعه فناوری های نانو، بیوتکنولوژی و همینطور مراکز بزرگ با سوپر کامپیوترها تجهیز شده‌اند این روال سبب می شود که هر ساله افراد زیادی ویزای تحصیلی عربستان را گزینه خوبی بدانند. در این کشور تحصیل برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا دیده می شود و مشخص است که رشته های تحصیلی بسیار متفاوتی نیز برای افراد فراهم شده است. تحصیل برای مقطع لیسانس در عربستان به این صورت است که باید یک دوره زمانی 3 الی 5 سال را در نظر داشته باشید و رشته های هنر، تجارت، مهندسی و حقوق و علوم انسانی و اجتماعی و زیستی و طبیعی از گزینه های بسیار عالی تحصیلی در عربستان محسوب می شود. برای ورود به این مقطع باید مدارک مشخصی داشته باشید. تحصیل در عربستان در مقطع کارشناسی ارشد این است که بتوانید یک تا دو سال زمان را مدنظر قرار دهید در نظر داشته باشید که رشته‌های گفته شده برای بخش لیسانس در این بخش نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد. رشته های تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد در عربستان به طور کلی از نظر رویکردهای اقتصادی تغییرات زیادی داشته است. تحصیل در عربستان در مقطع دکترا به طور کلی پس از تکمیل یک تحقیق گسترده در یک حوزه خاص صورت می گیرد و با تقدیم پایان نامه ای که در حضور هیئت کارشناسان صورت می گیرد از آن دفاع می شود. این دوره معمولاً 4 سال زمان نیاز دارد و برای پذیرش در این مقطع باید یک استاد راهنما داشته باشید. شرایط بورسیه تحصیلی نیز در عربستان دیده می شود که بیشتر مربوط به مقطع دکترا بوده و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کمتر بورسیه دیده می شود. برای ورود به این سری از بورسیه های تحصیلی داشتن مقالات بین المللی ISI و همینطور شرکت در سمینار ها و کنفرانس های بین المللی زیادی دیده می شود و بورس های تحصیلی در این راستا ارزش های مشخصی دارند. مدارکی که برای بورسیه تحصیلی در عربستان نیاز است از قرار زیر است: اسکن دیپلم دبیرستان یا مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای ورود به بورسیه تحصیلی و اخذ ویزا نیاز است. نیاز به رونوشت سابقه دوره های قبلی بوده و باید سعی شود که روال های تحصیلی درستی پیش روی قرار بگیرد. اسکن گذرنامه یا گواهی تولد بسیار مهم است. نیاز است که نمره تست و آزمون قبولی ارائه دهید، باید سعی کنید مدارک مربوط به بورسیه را تهیه کنید. افراد باید نمونه کار و توصیه نامه نیز داشته باشند.

مهاجرت کاری عربستان

مهاجرت کاری عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ بیکاری در سال 2016 در کشور عربستان کمتر از 2018 بوده است اما هنوز هم مسیر کاری در این کشور به طور دقیق دنبال می شود. در نظر داشته باشید که شما برای مهاجرت کاری به کشور عربستان باید ویزای کاری اجباری داشته باشید. برای اینکه این ویزا برای شما صادر شود نیاز به یک قرارداد کاری یا پیشنهاد شغلی مناسب است که به آن JOB OFFER گفته می شود که حتماً می بایست از طریق یک کارفرمای معتبر صادر شود. در نظر داشته باشید که جاب آفرها زمانی برای شخص خارجی صادر می شود که کارفرما به این نتیجه رسیده باشد که در کشور خود نمی تواند فرد مورد نظر را پیدا نماید به این ترتیب فاکتورهایی مانند سن و تحصیلات و سابقه کار و دانستن زبان خارجی از موضوعات بسیار مهم است که می تواند برای اخذ جاب‌آفر شما مورد استفاده قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که زبان عربی از دیگر زبان های مناسب برای اعطای جاب آفر محسوب می‌شود. حمایت از درخواست ویزا و همینطور برای اینکه هزینه های مربوط به سفر از سوی کارفرما تأمین شود باید بر اساس درخواست‌های مشخصی دنبال شود. در نظر داشته باشید که برای اخذ هر شغل جید باید یک اجازه کار از طرف کارفرما برای شما صادر شود. اعتبار هر مجوز کاری تا دو ماه پس از صدور است.

پس از اینکه وارد کشور عربستان شدید کارفرمای شما باید برای تکمیل مراحل مهاجرت به امارات نیاز است که روند های اقامتی کاری مشخصی را مدنظر قرار دهد. مثلاً نیاز است که برای تست پزشکی آماده شوید و یا نیاز به کارت شناسایی خواهد بود. افراد باید مجوز اقامت کاری در طی 60 روز صادر نمایند. در صورتی که یکی از اعضای خانواده شما در کشور عربستان باشد و همینطور درخواست الحاق به طور دقیق صورت بگیرد باید نشان دهید که آنها نیز شما را حمایت مالی خواهند نماید.

مدارک زیر برای صدور ویزای کشور عربستان نیاز است:

فرم درخواست را به طور دقیق پر کنید و چند بار از روی آن مطالعه کنید.

نیاز به چند قطعه عکس گذرنامه خواهید داشت.

نیاز است که پاسپورت شما با یک عدد کپی ارائه شود.

کپی از کارت معتبر شرکت نیاز است.

باید مجوز تجاری معتبر شرکت نیز در پرونده شما لحاظ شود.

نیاز به گواهی سلامت معتبر است و باید مجوز ورود توسط وزارت کار نیز در نظر گرفته شود.

 

 

                                                         

مهاجرت از طریق همراه به عربستان

مهاجرت از طریق همراه به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR به طور حتم مهاجرت از طریق همراه در عربستان می تواند رویکردهای درستی را در پیش بگیرد. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد مهاجرت از طریق همراه در عربستان نیاز است که به سه بخش مهم تقسیم شود. اول اینکه شما باید به عنوان فرد اصلی از نظر مالی در وضعیتی باشید که بتوانید از همسر و فرزند خود حمایت کنید. باید به زبان و فرهنگ عربستان آشنایی داشته باشید. نیاز است که بتوانید از نظر کاری در پست مشخصی باشید. شما باید درخواست اقامت دائم خود را به عربستان ارائه دهید و باید سعی شود در این راستا رویکردهای مشخصی را مدنظر قرار دهید. مشخص است که قوانین بین‌المللی در عربستان به طور دقیق صورت بگیرد و شامل روال های دقیق و صحیحی است. مهاجرت از طریق همراه در عربستان به این صورت که همسر وی برای کار باید مجوز داشته باشد اما شرایط تحصیل خوبی برای آنها فراهم است.

مهاجرت توریستی به عربستان

مهاجرت توریستی به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR ما برای اخذ ویزای توریستی عربستان باید یک سری مدارک را تنظیم کنید. مثلاً باید فرم های درخواست ویزا را تمدید کنید و نیاز به دو قطعه عکس پرسنلی در این راستا است. باید بتوانید گذرنامه با دست کم دو برگ سفید داشته باشید و اعتبار آن نیز حداقل 6 ماه باشد. نیاز است که هزینه صدور ویزا پرداخت شود. در صورتی که یکی از آشنایان شما می تواند برایتان دعوتنامه ارسال نماید آن را ضمیمه مدارک خود کنید. سعی کنید کارت دانشجویی و یا برگه ای که نشان دهنده وضعیت کاری شما در عربستان را لحاظ کنید این روال سبب می شود که بتوانید در اخذ ویزای کاری این کشور تعجیل داشته باشید. این ویزا 3 ماه اعتبار دارد.

مهاجرت شرایط خاص به عربستان

مهاجرت شرایط خاص به عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت شرایط خاص در عربستان به طور کلی در سال های اخیر دو تغییر مهم داشته است. اول اینکه اگر به منظور شرکت در یک فضای هنری و ورزشی عربستان را انتخاب می کنید باید مدرک تحصیلی مرتبط داشته باشید و مورد بعدی اینکه باید نامه تمکن مالی معتبر ارائه دهید.

شهرهای مهاجر پذیر عربستان

شهرهای مهاجر پذیر عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پایتخت کشور عربستان شهر زیبای ریاض است که به معنی گلزار است و در آن در همه بخش ها بوی گل به مشام می رسد. مهاجرت زیادی به این شهر صورت می گیرد و به طور کلی ریاض مرکز سیاسی عربستان نیز محسوب شده است. در نظر داشته باشید که موقعیت اقتصادی روتینی که این شهر دارد سبب رشد مهاجر پذیری آن شده است. از دیگر شهرهایی که این روزها با رشد جمعیت مهاجر همراه است شهر مکه است، سفرهای زیارتی بسیار زیادی به مکه صورت می گیرد و این روال سبب شده است که یکی از بهترین شهرهای مذهبی محسوب شود این شهر به طور کلی در بین دره ای از کوه ها قرار دارد و رشد اقتصادی زیادی را نیز اعلام کرده است سرمایه گذاری زیادی نیز در شهر مکه صورت می گیرد. این شهر بسیار بزرگ و دیدنی است. جد مرکز سیاسی و اقتصادی و گردشگری کشور عربستان است که مشهور به عروس دریای سرخ است. این شهر به طور کلی پایتخت اقتصادی و گردشگری کشور عربستان است. جد کمی از ریاض کوچکتر است و از نظر مهاجرپذیری بسیار عالی خواهد بود. در مجموع سه شهر نامبرده از شهرهای مهاجرپذیر و بسیار ارزشمند در کشور عربستان هستند که در چند سال اخیر رشد جمعیت در آن بیشتر شده است و مشخص است که برای سال های پیش روی نیز روند گردشگری زیادی را در بر می گیرد. شهر مدینه از مرکز اصلی حکومت اسلامی در کشور عربستان است اما به طور کلی از نظر مهاجرپذیری رتبه کمتری به نسبت سایر شهرها دارد. این شهر دارای مکان های زیارتی مقدسی است.

اخذ ویزای عربستان

اخذ ویزای عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اخذ ویزای عربستان به طور کلی رویکردهای مشخصی خواهد داشت، مثلاً شما برای اخذ ویزای این کشور باید بتوانید دو مورد مهم را مدنظر قرار دهید. اول اینکه ویزای عربستان برای فضای سرمایه ای و کاری زودتر از سایر موارد صادر می شود. برای اقامت کشور عربستان با اجاره خانه نیاز است که در ابتدا با ویزای سرمایه گذاری وارد خاک این کشور شده باشید. بهتر است از جدیدترین شرایط اقامت در کشور عربستان اطمینان حاصل کنید سعی کنید چند مورد مهم را مدنظر قرار دهید که وضعیت اقامتی در این کشور به طور کلی بر اساس رویکردهای مشخصی دنبال می شود. شرایط مهاجرت به کشور عربستان برای کسانی که به قصد ثبت شرکت در کشور عربستان ورود کرده اند بسیار آسانتر است.

اخذ اقامت عربستان

اخذ اقامت عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کار در کشور عربستان یکی از گزینه های اقامتی بسیار عالی است در واقع شما می توانید طبق آخرین اخباری که از سوی اداره مهاجرت کشور عربستان به دستمان رسیده است با کاریابی در کشور عربستان وضعیت اقامت دائم پس از سه سال اسکان در خاک این کشور فراهم سازید.

 

اخذ پاسپورت عربستان

اخذ پاسپورت عربستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت و تابعیت کشور عربستان در صورتی صادر می شود که فرد از تابعیت قبلی خود خارج شده باشد و بتواند از پس هزینه اقامت در کشور عربستان به درستی بر آید. مشخص است که اقامت در این کشور در سال های اخیر تغییراتی داشته است.