sweden
کشور سوئد

سفر به سوئد

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - سفر به کشور سوئد - gotooTR

سفر به سوئد، سفر به یک کشور اسکاندیناوی با هزاران جزیره ساحلی و دریاچه‌های درون مرزی، همراه با جنگل‌های بزرگ و کوه‌های یخ زده است. شهرهای اصلی آن، در شرق کشور، پایتخت آن استکهلم و در جنوب غربی گوتنبرگ و مالمو، که همه از شهرهای ساحلی هستند. استکهلم از 14 جزیره ساخته شده است. جاهای دیدنی استکهلم بیش از 50 پل، و همچنین شهر قدیمی قرون وسطایی گملااستن Gamla Stan، کاخ های سلطنتی و موزه‌هایی در فضای باز مانند اسکنسنSkansen است.
 تاریخ غنی و مناظر متنوع سوئد، بهشتی برای مسافرین است. اگر شما عاشق مسافرت­های هیجانی هستید، قطعا سفر به سوئد، با آب و هوای پاک و تمیز، هزاران هکتار از جنگل‌های سبز و دریاچه های باشکوه، و مجمع الجزیره‌های گسترده­ای که در امتداد سواحل آن وجود دارد، منتظر شماست تا آنها را کشف کنید. جاده‌ها و وسایل حمل و نقل عمومی عالی هستند، شهروندان سوئد، همگی رفتاری دوستانه دارند و اهل کمک کردن هستند. در سال‌های اخیر غذاهای سوئدی با یک دگرگونی توصیف ناپذیر، بسیار مشهور شده‌­اند. کرون سوئد از سال 1873 به عنوان پول اصلی رسمی کشور استفاده شده است. طبق کدهای استاندارد
ISO کرون سوئدی SEK است، در حالی که از علامت ارز ی"kr" هم برای نشان دادن کرون استفاده می‌شود. یک دلار معادل 12/0کرون است.
 

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری سفر به سوئد، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی رایگان برای دیدن سایت‌های محبوب شهر است.

در سفر به سوئد از مراقبت­‌های بهداشتی سوئدی در مراکز چشمه‌های آب گرم درمانی و مراکز ماساژ آن می‌­توانید بهره­مند شوید.

 مسجد زید بن سلطان، که معمولا به عنوان مسجد استکهلم یا مسجد بزرگ استکهلم شناخته می‌شود، بزرگترین مسجد سوئد است.

مجمع الجزایر استکهلم
 در سفر به سوئد با تور قایقرانی استروما یا Stromma می‌توانید از مجمع الجزایر استکهلم که اغلب به عنوان ونیز شمالی شناخته می‌شود، بازدید کنید. حدود 14 جزیره در این مجمع الجزایر شگفت انگیز پر از آب استکهلم وجود دارد.

شهر قدیمی استکهلم
  این ناحیه به عنوان Gamla Stan شناخته می‌شود، یک منطقه متمرکز کوچک که در آن شهر در اواسط قرن سیزدهم آغاز شد.

جشنواره فرهنگ گوتنبرگ
 این جشنواره فرهنگی هر ماه در ماه اوت در خیابان‌های گوتنبرگ برگزار می‌شود.

کنفرانس بین المللی نوآوری‌های اخیر در مهندسی و تکنولوژی از 5 تا 6  ژوئن 2019

در سفر به سوئد، این یک سفر کوتاه به مرز دانمارک است. اگر شما به هر یک از موارد طبیعت و فرهنگ علاقه‌مند هستید، این سفر برای شما مناسب است. شما می‌توانید در این تور، طبیعت، جنگل و ساحل دریا را تجربه کنید.

کسانی که در سفر به سوئد علاقمند به مسافرت‌های ماجراجویانه هستند و یا دوست دارند از رانندگی طولانی و مناظر زیبای جاده‌ای لذت ببرند، برای سفر به سوئد می­توانند سفر زمینی به سوئد را در پیش بگیرند.

 شما می‌توانید کشور را در تمام طول سال ببینید، اما در طول زمستان باید لباس گرم و مناسب بپوشید و از خود در برابر سرما مراقبت کنید. 

هتل هیلتون استکهلم یا HILTON STOCKHOLM SLUSSEN
 هتل 4 ستاره نزدیک به مرکز شهر استکهلم، دارای رستوران  و دسترسی رایگان به اینترنت، اتاق جلسات، باشگاه و سونا، پیاده روی کوتاه تا مرکز شهر

متقاضی سفر به سوئد می­ تواند بعد از گرفتن دعوتنامه از افراد آشنا در سوئد، اقدام به دریافت ویزای توریستی کند

خطوط هوایی که این پروازها را انجام می‌دهند شرکت‌های هوایی ایران ایر (IR) لوفتانزا (LH) هواپیمایی اتریشی (OS) پگاسوس ایرلاینز (PC) اوکراین اینترنشنال ایرلاینز (PS) قطر ایرویز (QR) ایرفلوت (SU) ترکیش ایرلاینز (TK) هستند.

حتی در استکهلم (که تنها حدود یک سوم  از این کشور وسیع است)، در طول تابستان تنها چند ساعت نیمه تاریکی وجود دارد.

دارو‌های مصرفی
 قبل از سفر حتما با مشاوران مهاجرتی مشورت کنید و دارو‌های ضروری خود را به همراه ببرید.

در نظر داشته باشید که اکثر بانک‌ها نیاز به یک شماره شناسایی شخصی سوئدی هنگام باز کردن یک حساب کاربری دارند.

اگر شخص مسافر، شهروندی از هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا / آمریكا یا سوئیس باشد، قبل از آمدن به سوئد باید برای بیمه‌نامه بهداشتی اروپا (EHIC) در كشور خود ثبت نام كند.

- کارت شناسایی عکس دار معتبر
 - داشتن گواهینامه  بین‌المللی
 - گواهینامه رانندگی باید حداقل یک سال از زمان اعتبارش باقی مانده باشد.

سوئد به طور کلی بسیار امن است، با میزان جرم کم، هر چند در برخی از شهرستان‌ها و برخی از مناطق جرم­های کوچکی وجود دارد که توریست‌ها باید از آنجا اجتناب کنند.

استفاده از غذا یا آب ناسالم در سفر می‌تواند باعث انتشار بیماری‌هایی مانند هپاتیت A شود. این بیماری باعث التهابات کبد شده و در بعضی از کشورها دیده می­‌شود.

مطالب مرتبط