x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
زندگی در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زندگی در لیختن اشتاین

لیختن اشتاین یک کشور کوچک در قلب اروپا محسوب می‌شود. بالاترین سطح زندگی در این کشور دیده می‌شود و منابع و مناظر طبیعی نیز به طور کلی دارای شرایط ویژه‌ای است.کشور لیختن اشتاین از سمت شرق و شمال با اتریش همسایه است. آب و هوای لیختن اشتاین به طور کلی معتدل اعلام شده است اما زمستان‌های آن سرد و خشک است. شان بزرگترین شهر در لیختن اشتاین محسوب می‌شود و بیش از 5 هزار نفر در آن سکونت دارند. سن بازنشستگی در بین زنان و مردان 64 سال اعلام شده است، حقیقت امر این است که به طور کلی امید به زندگی در کشور لیختن اشتاین بالا است این امر به دلیل کم بودن سختی کار در کشور لیختن اشتاین محسوب می‌شود. در واقع کارها رده‌بندی‌های مشخص دارند و بسیاری از کارها مناسب و منطقی به نظر می‌رسند این پروسه سبب می‌شود که روند فرسایشی در کشور لیختن اشتاین بسیار کمتر از سایر کشورها باشد و و اصول و شرایطی که در زمینه حقوق و دستمزد در این کشور ارزیابی می‌شود به صورت جدی دنبال شده است.

نرخ بیکاری در کشور لیختن اشتاین در ابتدا 1.90 درصد بوده است. در تقویم اقتصادی این کشور مشخص شده است که ورود بانوان به عرصه درآمدزایی خود یک بخش مهم اقتصادی محسوب می‌شود. بانوان سعی داشته‌اند ورود به بخش هنری در کشور لیختن اشتاین داشته باشند و نرخ بیکاری در این گروه کمتر و دستمزد با رشد 2 درصدی همراه بوده است. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که اقتصاد کشور لیختن اشتاین بسیار ارزشمند است. برای کار در کشور لیختن اشتاین در وهله اول نیاز است که تابعیت و ملیت شخص جستجوکننده کار مشخص شود. به طور کلی کشور لیختن اشتاین در یک منطقه اقتصادی اروپا قرار دارد این کشور با اتریش و سوئیس هم مرز است. از یاد نبرید که شما به عنوان یک فرد خارجی برای کار در کشور لیختن اشتاین تنها با داشتن پیشنهاد کاری مجاز به کار نیستید و نیاز است که اجازه اقامت نیز دریافت نمایید. کشور لیختن اشتاین در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر دنیا سفارت دارد به این ترتیب درخواست ویزای کاری شما باید از طریق سفارت‌های حافظ منافع صورت بگیرد. با داشتن پاسپورت لیختن اشتاین می توانید به 159 کشور بدون داشتن ویزا ورود کنید. در مسیر پاسپورت لیختن اشتاین بسیار مهم است که اثر انگشت شما ارزیابی شود البته که پاسپورت لیختن اشتاین می‌تواند به صورت الکترونیکی صادر شود. پاسپورت لیختن اشتاین سبب می‌شود که تابعیت قبلی شما از بین برود. برای اخذ پاسپورت بین 4 الی 6 هفته نیاز دارید. امضای الکترونیکی شما نیاز است. شرایطی که برای اخذ پاسپورت در لیختن اشتاین نیاز است دانش زبان آلمانی B1 است. مشخص است که شغل مناسب برای تأمین زندگی در این کشور بسیار مهم است.

 

 

 

مشاوره زندگی در لیختن اشتاین
فهرست

حداقل حقوق در لیختن اشتاین

حداقل حقوق در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جمعیت کشور لیختن اشتاین به طور کلی در رده بندی 38 هزار نفر اعلام شده است این موضوع نشان می‌دهد که با کشوری کم‌جمعیت روبرو هستیم، کشوری که وضعیت جمعیتی در آن بسیار کم رشد می‌کند و دولت سعی کرده است که طرح‌های تشویقی در زمینه رشد جمعیت این کشور در نظر داشته باشد البته که مردم کشور لیختن اشتاین علاقه زیادی به زاد و ولد دارند اما چون جمعیت پایه در کشور لیختن اشتاین کم است رشد زاد و ولد نیز به نسبت کمتری دیده می‌شود. در دوره‌های زمانی گذشته وضعیت جمعیتی در این کشور به صورت جدی دنبال شده است. 

سن بازنشستگی در بین زنان و مردان 64 سال اعلام شده است، حقیقت امر این است که به طور کلی امید به زندگی در کشور لیختن اشتاین بالا است این امر به دلیل کم بودن سختی کار در کشور لیختن اشتاین محسوب می‌شود. در واقع کارها رده‌بندی‌های مشخص دارند و بسیاری از کارها مناسب و منطقی به نظر می‌رسند این پروسه سبب می‌شود که روند فرسایشی در کشور لیختن اشتاین بسیار کمتر از سایر کشورها باشد و و اصول و شرایطی که در زمینه حقوق و دستمزد در این کشور ارزیابی می‌شود به صورت جدی دنبال شده است.

نرخ بیکاری در کشور لیختن اشتاین در ابتدا 1.90 درصد بوده است پس از دوره ده ساله این نرخ به مرز 2.30 درصد رسیده و امروزه در وضعیت 3.20 درصد دیده می‌شود. شغل در کشور لیختن اشتاین موضوع مهمی است و وضعیت کاری در این کشور مرز خوبی را طی کرده است البته که روند درآمدزایی در کشور لیختن اشتاین می‌واند در یک بستر درست پیش برود، حقوق و دستمزد در کشور لیختن اشتاین رشد 12 درصدی داشته است و ارزش‌های فعلی و تقویم اقتصادی نیز این موضوع را تأیید کرده است. در سیستم بیمه تأمین اجتماعی در کشور لیختن اشتاین وضعیت مزایا و پاداش از حقوق بهتر است و این اصول به طور کلی وضعیت بیکاری را در کشور لیختن اشتاین تنظیم کرده است. ارزش‌های فعلی در کشور لیختن اشتاین نیز به شکل خوبی دنبال می‌شود. در تقویم اقتصادی این کشور مشخص شده است که ورود بانوان به عرصه درآمدزایی خود یک بخش مهم اقتصادی محسوب می‌شود. بانوان سعی داشته‌اند ورود به بخش هنری در کشور لیختن اشتاین داشته باشند و نرخ بیکاری در این گروه کمتر و دستمزد با رشد 2 درصدی همراه بوده است. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که اقتصاد کشور لیختن اشتاین بسیار ارزشمند است. کار در کشور لیختن اشتاین وضعیت خوبی دارد.

میانگین درآمد در لیختن اشتاین

میانگین درآمد در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یافتن کار در کشور لیختن اشتاین با حقوق بالا شاید در ابتدا سخت به نظر برسد و خارجیان معتقد هستند که به طور کلی رتبه‌های شغلی در این کشور در سال‌های اول با حقوق کمی همراه هستند. افرادی که در کشور لیختن اشتاین مشغول به کار هستند وضعیت حداقل حقوق خود را از سوی قانون مشخص می‌کنند البته که توافق‌نامه‌های جمعی در این زمینه بسیار مهم است. در صورتی که شخص در کشور لیختن اشتاین استخدام شود حداقل دستمزد وی در منطقه‌ای که در آن فعالیت می‌کند مشخص می‌شود. درآمد در کشور لیختن اشتاین تنها به معنی دستمزد پایه نبوده و دستمزد برای سختی کار، میزان پاداش و خسارت نیز دیده می‌شود. وضعیت بیکاری در کشور لیختن اشتاین به طور کلی شکل درستی گرفته است. حقوق کارمندان در کشور لیختن اشتاین اغلب در دو بخش میان دوره و آخر ماه ارزیابی می‌شود یعنی در تاریخ 15 و 30 هر ماه شخص حقوق دریافت می‌کند این رویه در اتریش نیز وجود دارد. کارگران این کشور اغلب حقوق آخر ماهی دارند. به طور کلی توافق‌نامه‌های جمعی بر اساس تاریخ مشخصی دنبال می‌شوند. دستمزد پایه برای کارگران به صورت ساعتی ارزیابی می‌شود و با میزان اضافه حقوق همراه است. کشور لیختن اشتاین یک کشور قدرتمند اقتصادی است این موضوع سبب شده است که جذب مهاجر در این کشور بیشتر از قبل شود. میانگین درآمد در کشور لیختن اشتاین به طور دوره‌ای 31 درصد از حقوق یک کارگر بیشتر است و وضعیت کارمندی در کشور لیختن اشتاین اصول و شواهد خوبی دارد البته که فرصت‌های شغلی در این کشور روز به روز بهتر شده است و دولت نیز در این زمینه بسیار حمایتگر است. هزینه زندگی در کشور لیختن اشتاین بیش از 7 درصد از ایران بیشتر است و درآمدهای کسب شده وضعیت خوبی دارند. میانگین حقوق در کشور لیختن اشتاین نیز به میزان 5353 یورو است این حقوق پس از مالیات مشخص شده است. وضعیت کاریابی در کشور لیختن اشتاین به طور کلی به صورت حضوری یا اینترنتی مشخص می‌شود البته که درآمدزایی در این کشور ساختار اصولی دارد. هزینه‌ها در کشور لیختن اشتاین باید اصول خوبی داشته باشد البته که وضعیت کارگران در این کشور مشخص نبوده و شاید بهتر باشد که برای کارگران شرایط بهتری صورت بگیرد.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در لیختن اشتاین

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای کار در کشور لیختن اشتاین در وهله اول نیاز است که تابعیت و ملیت شخص جستجوکننده کار مشخص شود. به طور کلی کشور لیختن اشتاین در یک منطقه اقتصادی اروپا قرار دارد این کشور با اتریش و سوئیس هم مرز است. از یاد نبرید که شما به عنوان یک فرد خارجی برای کار در کشور لیختن اشتاین تنها با داشتن پیشنهاد کاری مجاز به کار نیستید و نیاز است که اجازه اقامت نیز دریافت نمایید. کشور لیختن اشتاین در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر دنیا سفارت دارد به این ترتیب درخواست ویزای کاری شما باید از طریق سفارت‌های حافظ منافع صورت بگیرد. سفارت کشورهای فنلاند و سوئیس گزینه‌های خوبی برای ایرانیان هستند. 

برای اخذ پیشنهاد کاری از یک کارفرما در کشور لیختن اشتاین نیاز به یک سری مدارک تحصیلی و همینطور رزومه کاری دارید که باید با چند سال سابقه کار همراه باشد. برای اخذ پیشنهاد کاری در کشور لیختن اشتاین باید به صورت مستقیم با کارفرما وارد صحبت شوید البته که نیاز است اطلاعات تحصیلی و کاری شما در وب‌سایت‌های کاریابی کشور لیختن اشتاین به ثبت برسد. 

در صورتی که قصد شما مذاکره با یک شرکت خاص به صورت مستقیم است باید همه پیش‌شرط‌های لازمی که از سوی شرکت اعلام شده است را داشته باشید و سپس برای کار اقدام کنید. در صورتی که پیش‌شرط‌های لازم مهیا بوده و همینطور در مصاحبه شرکتی به نتیجه خوبی رسیده باشید می‌توانید شانس دریافت‌نامه کاری از کشور لیختن اشتاین را داشته باشید. 

شما می‌توانید اطلاعات تحصیلی خود را در سایت‌های کاریابی وارد کنید و به این ترتیب دنبال کار باشید. به طور کلی امکان انتخاب یک شرکت در بین طیف وسیعی از شرکت‌های موجود می‌تواند شانس بالاتری برای شما رقم بزند. پس از انتخاب شرکت و همینطور ارسال اطلاعات خواسته شده ممکن است که برای مصاحبه از شما تقاضا شود، همینطور شاید مدارک دیگر به صورت تکمیلی از شما درخواست شود. در صورتی که همه مراحل به خوبی پیش رفته باشد نامه کاری دریافت می‌کنید. تجربه نشان داده است که اگر شخص دارای مدرک زبان آلمانی باشد شانس اخذ کار برای وی بیشتر خواهد بود. در زمینه دریافت اجازه کار در کشور لیختن اشتاین یک سری اصول دیده می‌شود، یعنی شما بعد از دریافت پیشنهاد کاری نیاز به دریافت اقامت از دولت این کشور دارید. برای انجام این کار نیاز است که پیشنهادهای کاری شما به طور درست ارزیابی شود. عموماً نیاز به مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی بوده و همینطور باید مدارک مالی خوبی داشته باشید. مدرک زبان آلمانی الزامی نیست!

وضعیت کاریابی در کشور لیختن اشتاین متوسط است یعنی اگر از مهارت نسبتاً خوبی برخوردار باشید به طور کلی وضعیت کاری در کشور لیختن اشتاین در سال‌های مشخص بهتر می‌شود البته که بهتر است مهارت‌های لازم در زمینه کاریابی در کشور لیختن اشتاین به شکل ویژه‌ای دنبال می‌شود در رویکردهای کاری این کشور مردم می‌توانند شرایط کاری درستی را فراهم سازند و البته که یافتن شغل حداقل 3 ماه زمان نیاز دارد. کاریابی در کشور لیختن اشتاین می‌تواند به صورت غیر حضوری نیز صورت بگیرد و نیاز به حضور شما در داخل کشور لیختن اشتاین نخواهد بود. وضعیت کاری در این کشور بهتر از قبل است. 

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در لیختن اشتاین

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زندگی استاندارد در یک کشور نیاز به رعایت اصول و شواهد مشخصی دارد. شما برای استفاده از یک وعده غذای رستورانی ارزان قیمت در کشور لیختن اشتاین نیاز است که 20.96 یورو هزینه در نظر گرفته باشید، حال اگر بخواهی که وعده غذای خود را دو برابر کنید و یک رستوران متوسط را انتخاب کنید باید در حدود 70.64 یورو هزینه در نظر داشته باشید مشخص است که وضعیت هزینه و صرفه جویی در هزینه‌ها به صورت دوره‌ای مشخص می‌شود.

در صورتی که قصد دارید بلیط ماهانه دریافت کنید نیاز است که وضعیت معمولی در نظر بگیرید، این رویه نیاز به 45.63 هزینه دارد، هزینه تاکسی در این کشور بیشتر در وضعیت 2.00 یورویی دیده می‌شود. هزینه‌های عمومی برقی در این کشور به علاوه هزینه‌های آب و زباله برای یک آپارتمان 85 متر مربعی در حدود 191.65 یورو مشخص شده است افراد برای یک دقیقه مکالمه در این کشور در حدود 0.27 یورو هزینه باید در نظر داشته باشند در صورتی که به میزان 60 مگابایت اینترنت درخواست کنید باید 91.26 یورو هزینه کنید. اینطور که مشخص است اگر شخص علاقه به ورزش داشته باشید باید از باشگاه‌های ورزشی کشور لیختن اشتاین استفاده نماید و هزینه‌های ماهانه در این راستا به میزان 82.13 یورو است. به طور کلی هزینه‌ای که برای سینما در نظر گرفته می شود 19.16 یورو است. در صورتی که بخواهید یک زمین تنیس اجاره کنید نیز باید 18.00 یورو هزینه کنید. مهد کودک ماهانه هزینه 228.15 یورویی دارد به طوری که شما برای خرید یک جفت جین در این کشور باید 89.04 یورو هزینه کنید. لباس تابستانی به طور کلی 38.02 یورو است، برای خرید یک جفت کفش در این کشور باید 93.04 یورو هزینه کنید. در هر صورت خرید در کشور لیختن اشتاین کمی پر هزینه است. 

وسایل حمل و نقل عمومی در کشور لیختن اشتاین به طور کلی با بلیط‌های عمومی همراه است. شما می توانید از غذاهای سنتی استفاده کنید و هزینه‌های رستورانی خود را به حداقل برسانید. هزینه زندگی در این کشور متوسط ارزیابی شده است. نرخی که برای سیاست‌های حمل و نقلی در کشور لیختن اشتاین دیده می‌شود به طور جدی بیش از 11 درصد است. شرایط اقامت در کشور لیختن اشتاین مشخص است و هزینه زندگی در کشور لیختن اشتاین نیز مناسب

قیمت برخی کالاهای اساسی در لیختن اشتاین

قیمت برخی کالاهای اساسی در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور لیختن اشتاین به شرح زیر است:

 

شیر به میزان یک لیتر 1.3 یورو

نان سفید تازه به میزان 500 گرم 3.29 یورو

برنج سفید یک کیلوگرم 1.83 یورو

تخم مرغ 12 عدد 4.28 یورو

پنیر محلی یک کیلوگرم 13.85 یورو

سینه مرغ یک کیلوگرم 10.54 یورو

گوشت گاو یک کیلوگرم 29.20 یورو

سیب یک کیلوگرم 2.6 یورو

موز یک کیلوگرم 3.38 یورو

گوجه فرنگی یک کیلوگرم 4.11 یورو

پیاز یک کیلوگرم 1.83 یورو

آب یک بطری 1 و نیم لیتری 0.35 یورو

اقتصاد در لیختن اشتاین

اقتصاد در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت اقتصادی کشور لیختن اشتاین نیز ارزیابی شده است. این کشور از سطح زندگی بالایی برخوردار است، استانداردهای جاده‌ای، شهری و ملی در این کشور به شکل چشمگیری ارزیابی می‌شود. به طور کلی در کشور لیختن اشتاین صنعت گردشگری و بانکداری و همینطور وضعیت تولیدات در بخش‌های ابزار دقیق به صورت مشخص دنبال شده است. صادرات از کشور لیختن اشتاین بیشتر در زمینه ماشین‌آلات است البته که فرآورده‌های دندانپزشکی در این کشور نیز به صورت حرفه‌ای دنبال می‌شود. کشور لیختن اشتاین در محصولات فناوری پیشرفته شده است و ابزارهای ساختمانی و کالاهای صنعتی در این کشور نیز رشد خوبی داشته است. کشور لیختن اشتاین از نظر تجاری با فنلاند و سوئیس در ارتباط است. در این کشور هتل‌های زیادی دیده می‌شود بخش مهمی از درآمدزایی در بخش هتلداری رویت شده است از طرفی در کشور لیختن اشتاین وضعیت پناهگاه‌های اسکی نیز بسیار زیاد دیده می‌شود و این موضوع خود سبب شده است که اقتصادی این کشور بسیار رشد داشته باشد. شما می‌توانید در کشور لیختن اشتاین در فروش تمبر نیز دقت نمایید. در واقع فروش تمبر پستی در این کشور یک منبع درآمد خوب محسوب می‌شود و البته که تمبرهای پستی در این کشور هر یک دارای مشخصه دقیقی هستند و روند اقتصادی درستی را در پیش گرفته‌اند. اقتصاد کشور لیختن اشتاین اهمیت زیادی دارد دولت سعی کرده است که ورود به بخش ساختمانی داشته باشد و ساخت و ساز در کشور لیختن اشتاین امتیازات درستی دارد. محصولات اقتصادی و همینطور روند سرمایه‌ای در این کشور بر بهترین شرایط استوار است. در این کشور ابزارهای دقیق صنعتی دیده می‌شود البته که دولت سعی کرده است در تولید این محصولات نشانه‌های خوبی را مد نظر قرار دهد اقتصاد کشور لیختن اشتاین می‌تواند هم‌مسیر با شرایط ارز باشد به طوری که نرخ ارز در این کشور بر مبنای دقیقی ارزیابی شده است. مناطق دیدنی زیادی در کشور لیختن اشتاین وجود دارد که خود در بخش گردشگری امتیاز بالایی دارد، گردشگری در این کشور بر اساس میزان بودجه دولت مشخص می‌شود و خدمات گردشگری نیز مشخص و قابل درک است در این کشور سیاست‌های اقتصادی جنبه‌های خوبی دارد البته که دولت این موضوع را جدی گرفته است و سعی به بهبود آن دارد. کسانی که به زبان آلمانی تسلط داشته باشند در کشور لیختن اشتاین از نظر درآمدزایی در شرایط خوبی هستند به طور کلی دو سوم از مردم کشور لیختن اشتاین به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. 65 درصد از مردم این کشور، لیختن اشتاینی هستند. 

امنیت مالی و اقتصادی در لیختن اشتاین

امنیت مالی و اقتصادی در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور لیختن اشتاین به میزان 10.41 درصد است این نرخ در سال‌های گذشته تنها 1.50 درصد بوده است و رشد 9 درصدی در این راستا اهمیت زیادی دارد. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور لیختن اشتاین نیز به 6.66 میلیارد دلار آمریکا می‌رسد از یاد نبرید که اصول و شرایط در زمینه‌های اقتصادی در کشور لیختن اشتاین به شکل چشمگیری تغییر کرده است یعنی وضعیت تولید در بخش تجارت بهتر از قبل اعلام شده است.

وضعیت موازنه‌های تجاری در کشور لیختن اشتاین نیز به میزان مشخصی دنبال می‌شود رشد موازنه‌های تجاری در کشور لیختن اشتاین در ابتدا 36 درصد بوده اما امروزه این رشد به 44 درصد رسیده است. وضعیت واردات به کشور لیختن اشتاین نیز 9 درصد بیشتر از قبل است اما در بخش صادرات رشد 14 درصدی از سوی صنعت و دولت این کشور گزارش شده است. سیاست‌های اقتصادی کشور لیختن اشتاین نشان می‌دهد که ارزش‌های فعلی به شکل اصولی هستند.

سرعت اینترنت در کشور لیختن اشتاین به میزان مشخص 12 درصد رشد داشته و یکی از بهترین شرایط امنیت اقتصادی در این کشور رشد تکنولوژی به صورت بنیادی است. البته که در کشور لیختن اشتاین وضعیت آی پی آدرس‌ها بیشتر از 16 درصد رشد کرده است. مشخص است که سیستم ثبت خودرو با امتیاز 2138.00 در کشور لیختن اشتاین خود یک بهره‌برداری مهم محسوب می‌شود. ارزش‌های فعلی و سیاست‌های اقتصادی بخش مهمی از امنیت مالی را شکل داده‌اند. اهمیت این امر بسیار زیاد است که افراد بتوانند تجارت را به شکل بنیادی دنبال کنند. تقویم اقتصادی در کشور لیختن اشتاین بر اساس نمودارها مشخص شده است. البته که کشور لیختن اشتاین دارای شرایط خوب اقتصادی است.

امنیت اقتصادی در زمینه نرخ مالیات شرکتی نیز دیده می‌شود، رشد امنیت اقتصادی در شرکت ها به مرز 11 درصد رسیده بود که دولت سعی به کاهش آن داشته است. وضعیت نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور لیختن اشتاین محدود است و البته که دولت بر روی این بخش سرمایه‌گذاری نکرده است. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در کشور لیختن اشتاین بیشترین حد را طی کرده است و خود یکی از رویه‌های امنیت اقتصادی محسوب می‌شود. قیمت‌گذاری‌ها در این کشور به شکل اصولی دیده می‌شود. روند قیمت‌گذاری‌ها به صورت پیشرفته بوده و البته که اقتصاد این کشور وابسته به بخش‌های مالیاتی است. سیاست دولت در زمینه‌های اقتصادی بهبود داشته است. 

امنیت اقتصادی کشور لیختن اشتاین وابسته به بخش کشاورزی و تولیدات کشاورزی نیز دیده می‌شود البته که دولت سعی کرده است وضعیت امنیت اقتصادی این کشور را بر اساس سه ساختار مهم پیش ببرد. این کشور به صورت مشخصی ارزیابی شده است و کشاورزی در کشور لیختن اشتاین شامل موارد اصولی هستند. 

قیمت‌گذاری‌ها در کشور لیختن اشتاین تجارت را در بر گرفته‌اند وضعیت تجاری و مالی در کشور لیختن اشتاین از سوی دولت نیز بررسی می‌شود. 

امنیت در لیختن اشتاین

امنیت در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور لیختن اشتاین بسیار امن است و در لیست کشورهای امن دنیا طبق آمار OECD قرار دارد. در این کشور میزان حمله و جرم و جنایت بسیار کمتر از سایر کشورها دیده می‌شود و به طور کلی کشور لیختن اشتاین در لیست کشورهای توسعه یافته قرار دارد و جرم و جنایت در این کشور کنترل شده است. مرکز استان در این کشور امنیت زیادی دارد به طور کلی در کشور لیختن اشتاین بیش از 20 شهر امن دیگر نیز برای زندگی دیده می‌شود مشخص است که مشکلی توریست‌های کشور لیختن اشتاین را تهدید نمی‌کند. وضعیت کنترل امنیتی در این کشور از سوی دولت و توسط پلیس‌های محلی مشخص شده است. شهرهای کوچک در کشور لیختن اشتاین به صورت ساعتی از نظر امنیتی کنترل می‌شوند البته که امنیت کشور لیختن اشتاین به صورتی دنبال می‌شود که اشخاص بتوانند از آن برخوردار شوند.

 

دزدی‌های کوچک در کشور لیختن اشتاین همانند سایر کشورهای دنیا دیده می‌شود و ریشه‌کن کردن سرقت‌های جزیی خیابانی کاری بسی دشوار و پرهزینه است. به این ترتیب خارجیان در کشور لیختن اشتاین بهتر است که بیشتر مواظب کیف پول و جیب خود باشند. دزدی در این کشور در رده‌بندی‌های مختلف ارزیابی شده است. دزدی کیف پول در کشور لیختن اشتاین یکی از شایع‌ترین مواردی است که دولت سعی کرده تا حد زیادی جلوی آن را بگیرد و البته که در این زمینه موفق نیز بوده است. اگر تازه وارد هستید و کشور لیختن اشتاین را برای گردشگری یا حتی زندگی انتخاب کرده‌اید بهتر است پول نقد کمتری با خود داشته باشید و دقت ویژه در زمینه کیف و جیب خود داشته باشید.

در این کشور مردم تا حدی نژادپرست هستند و شاید روزهای اول میانه خوبی با شما نداشته باشند اما مشکل امنیتی نیز ایجاد نمی‌شود نگران نباشید. 

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در لیختن اشتاین

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نوبت به بررسی شرایط اقامت در کشور لیختن اشتاین رسید، موضوعی که با پرسش و پاسخ و روال‌های مختلفی همراه است البته که اجازه کار در کشور لیختن اشتاین به طور کلی جدی دنباله‌های زیادی دارد. از نظر بودجه شما باید در وضعیت خوبی قرار داشته باشید تا شرایط اقامت برای شما مناسب به نظر برسد در واقع نامه تمکن مالی از موارد بسیار مهم و پر اهمیت محسوب می‌شود. هدف اخذ ویزا در کشور لیختن اشتاین موضوع مهمی است و باید سعی کنید در ابتدا در مشخص کردن هدف سفر خود دقت ویژه داشته باشید از یاد نبرید که سرمایه‌گذاری در کشور لیختن اشتاین دارای مجوز و ویزای مخصوص به خود بوده و این روال برای بخش کاری و تحصیلی و مدارک لازم در این راستا نیز دیده می‌شود. داشتن درآمد کافی در کشور لیختن اشتاین به طور کلی بسیار عالی است. قدرت اقتصادی در کشور لیختن اشتاین امتیازات زیادی دارد. تمکن مالی در وضعیت سرمایه‌گذاری اهمیت بیشتری دارد و سابقه کاری در بخش ویزای کاری می‌تواند بسیار ارزشمند باشد همینطور امتیاز رزومه تحصیلی برای اخذ ویزای تحصیلی کشور لیختن اشتاین بسیار پر اهمیت است شرایط اخذ اقامت در کشور لیختن اشتاین در رده‌بندی‌های مشخص دیده می‌شود البته که ساختار اقتصادی در این کشور بر اساس پرداخت مالیاتی شکل می‌گیرد. اقامت در کشور لیختن اشتاین به صورت غیر قانونی اصلاً پیشنهاد خوبی نخواهد بود. مادامی که اقامت دائم کشور لیختن اشتاین را اخذ نکرده‌اید همسر شما اجازه کار در خاک این کشور را ندارد و البته که اصول اقامتی در این زمینه بسیار مهم است. در هر صورت امکانات زندگی در کشور لیختن اشتاین بالا است و اقامت در این کشور به هیچ عنوان موضوع غیر منطقی نخواهد بود.

پس از دوره دو ساله می‌توانید درخواست اقامت دائم خود را اعلام کنید و البته که باید درخواست شما در ابتدا به شکل کاملاً حرفه‌ای ارزیابی شده باشد یک موضوع مهم دیگر اینکه شما برای اقامت دائم در کشور لیختن اشتاین باید گواهی عدم سوءپیشینه داشته باشید و باید سعی کنید اصول غیر قانونی در این زمینه را بررسی کنید. در مسیر سرمایه‌گذاری در کشور لیختن اشتاین ارزیابی‌های مالیاتی بسیار مهم است و رده‌بندی‌های اقتصادی توانسته در اخذ ویزا نتیجه خوبی داشته باشید.

ازدواج خارجی ها در لیختن اشتاین

ازدواج خارجی ها در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد دارید با یک فرد از تبعه کشور لیختن اشتاین ازدواج کنید نیاز است که در ابتدا وارد خاک این کشور شوید و همینطور باید مدارک لازم را همراه خود ببرید. بسیار مهم است که همسر شما در کشور لیختن اشتاین از تابعیت این کشور برخوردار باشد. اولین شرط این است که 18 سال سن داشته باشید این سن برای هر شخص لحاظ می‌شود. نیاز است که مدارک شناسایی یا هویتی داشته باشید و باید ثابت شود که ازدواج در وضعیت واقعی صورت می‌گیرد. پس از گذشته 6 سال می‌توانید درخواست برای اقامت دائم دهید، شما در صورتی می‌توانید به تابعیت کشور لیختن اشتاین برسید که اقامت دائم این کشور را داشته باشید و نیاز است که حتماً 5 سال پیوسته با همسر خود زندگی کرده باشید. برای تابعیت کشور لیختن اشتاین نیاز است که درخواست دهید و به طور کلی درخواست شما عملکردهای مشخصی دارد. در طول 6 سال زوج باید حداقل 4 سال را در یک خانه با آدرس مشترک زندگی کرده باشند. زندگی در این کشور در وضعیت مستمر قرار می‌گیرد. ازدواج در کشور لیختن اشتاین با یک فرد اتریشی بسیار پر اهمیت است و می‌توانید از کارت اقامت موقت پلاس استفاده کنید این کار از رنگ قرمز برخوردار است. تابعیت اغلب پس از ده سال زندگی مشترک صورت می‌گیرد. برای اخذ پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق ازدواج باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشید باید بتوانید تاریخ کشور لیختن اشتاین را تا حد زیادی یاد بگیرید و از قوانین زندگی در این کشور اطلاعات کافی داشته باشید. 

قوانین طلاق در کشور لیختن اشتاین به طور کلی شامل سه دسته است، در قوانین طلاق در کشور لیختن اشتاین باید رضایت هر دو شخص برای طلاق باشد و در صورتی که یک شخص بخواهد طلاق بگیرد باید مدارکی ارائه دهد که مشخص نماید حق با وی بوده و ادامه زندگی بسیار دشوار و مشکل‌ساز خواهد بود. هدف از ازدواج و طلاق دو موضوع مهم در دولت کشور لیختن اشتاین است.

اجاره خانه در لیختن اشتاین

اجاره خانه در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد شما اجازه خانه در کشور لیختن اشتاین است در ابتدا نیاز است که به موقعیت منطقه‌ای که انتخاب می‌کنید دقت کنید و بدانید که اجاره خانه در شهر شان کشور لیختن اشتاین به نسبت سایر شهرها گرانتر است و علت آن قضای صنعتی و توریستی و تجاری بسیار قدرتمند خواهد بود. آپارتمان‌های یک خوابه در کشور لیختن اشتاین اغلب در مرکز شهر در حدود 1368.91 یورو هزینه دارند این آپارتمان‌ها با امکانات کامل اجاره داده می‌شود. در صورتی که امکانات متوسطه و حاشیه شهر برای شما مناسب باشد باید 1232.02 یورو در نظر داشته باشید که رقم به نسبت ارزانی خواهد بود به طور کلی برخی از مناطق کشور لیختن اشتاین به نسبت سایر بخش‌ها ارزانتر است.

در صورتی که فرد بخواهد آپارتمانی بزرگ با سه خواب داشته باشد باید سعی کند هزینه 2737.82 یورویی در نظر بگیرد البته که همان آپارتمان در خارج از مرکز شهر به طور کلی هزینه 2509.67 یورویی دارد. موضوع دیگر اینکه هزینه برای آپارتمان‌های سه خوابه در کشور لیختن اشتاین اغلب معقول‌تر است و آپارتمان‌های یک خوابه در لیست گران قیمت قرار دارد. اتاق‌هایی که در بخش‌های اشتراکی سوئیت کشور لیختن اشتاین اجاره داده می‌شود هزینه بسیار کمتری به نسبت موارد بالا دارد و به طور کلی هزینه برای آپارتمان‌ها معقولانه‌تر خواهد بود. هزینه اجاره خانه‌ها در کشور لیختن اشتاین به نصف رسیده است و بودجه‌بندی‌ها در این زمینه اهمیت زیادی دارد. به طور کلی دولت سعی کرده است که در سال 2019 وضعیت هزینه‌های اجاره خانه را کمتر نماید. اجاره خانه در این کشور ارزان و مناسب بوده و معقولانه ارزیابی شده است.

خرید ملک در لیختن اشتاین

خرید ملک در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای خرید خانه در کشور لیختن اشتاین در انتخاب شهر دقت کنید، قیمت‌هایی که برای ملک در نظر گرفته می‌شود در شهرهای مختلف ارزیابی شده است، البته که خانه‌ها در شهرهای مختلف از نظر هزینه با هم فرق دارند. قیمتی که برای هر متر مربع آپارتمان در کشور لیختن اشتاین در نظر گرفته می‌شود به ارزش 4197.99 یورو است این خانه‌ها از نظر معماری در وضعیت خوبی نیستند. مورد بعدی اینکه اگر شما خارج از شهر را انتخاب کنید به طور کلی نرخ تعیین شده برای شما ارزانتر هستند. خرید آپارتمان در این کشور به طور کلی خارج از مرکز شهر ارزیابی شده است. وضعیت نرخ تعیین شده در این کشور برای هر متر مربع ارزیابی می‌شود. و برای بیرون از شهر هزینه 3376.65 یورویی است. این نرخ در برخی از زمان‌ها ارزانتر است. تعرفه خانه‌ها در این کشور به نسبت سایر کشورها مناسب‌تر است اما به طور کلی دولت سعی کرده است که ساخت و ساز را بهبود دهد و روند ثروت درست را فراهم سازند. مشخص است که ثروت ملی در این کشور به طور کلی اصولی ارزیابی می‌شود. قیمت‌هایی که برای ملک در کشور لیختن اشتاین دیده می‌شود از سوی دولت تأیید شده است .

ثبت شرکت در لیختن اشتاین

ثبت شرکت در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین در سه دسته مهم ارزیابی شده است. اولین گروه شرکت با مسئولیت محدود است که شرایط ویژه‌ای دارد، مورد بعدی شرکت سهامی خاص بوده و همینطور روند تشکیلاتی مطابق با اتحادیه اروپا نیز مشخص شده است. 

در صورتی که بخواهید روند ثبت شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب کنید نیاز به یک سهامدار دارید به طور کلی سرمایه‌گذاری در این زمینه حداقل 30 هزار یورو هزینه در بر دارد. در هر صورت وضعیت شرکت‌های دولتی که با نام اختصاری AG شناخته شده است نیاز الزامی به یک سهامدار دارد. کمترین میزان سرمایه برای شرکت با مسئولیت محدود در کشور لیختن اشتاین به ارزش 30 هزار یورو ارزیابی می‌شود. به طور کلی سهام شرکت می‌توانید وارد اوراق بهادار شود. 

در صورتی که قصد ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین را دارید باید گذرنامه و شناسه مربوطه را دریافت کنید که بر اساس ملیت شهروندی شما مشخص می‌شود شما نیاز به ارائه آدرس محلی دارید و همینطور باید اطلاعات کامل در زمینه مدیران شرکتی و همینطور گذرنامه و کپی از آنها مشخص شود. اطلاعات در مورد سهامدار در کشور لیختن اشتاین به شکل جدی تعیین می‌شود.

وضعیت نرخ مالیاتی برای شرکت ها بیش از 12 درصد ارزیابی شده است. کشور لیختن اشتاین از طریق مسئولیت محدود ارزیابی شده است. 

شما می‌توانید به سراغ ثبت شرکت با مسئولیت محدود بروید این شرکت‌ها اغلب دارای درصد سهام مشخصی هستند و بسیار پر اهمیت است که وضعیت سهام‌گذاری آن‌ها مشخص شود. در هر صورت ثبت شرکت در این کشور عملکردهای مشخصی دارد. البته که مسیر ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین در دوره‌های زمانی مختلف مشخص شده است. اقامت این کشور و گزینه‌های ارزشمندی که ارزیابی می‌شود بر اساس روند اقامتی شامل موارد مختلفی است. یک اصل اقتصادی در زمینه ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین این است که اولاً باید سرمایه خود را وارد یک حساب بانکی در کشور لیختن اشتاین کنید و همینطور نیاز است که میزان سرمایه اولیه خود را نیز به دولت این کشور ثابت نمایید.

دو نکته مهم اینکه اصول سرمایه‌گذاری در این کشور را به شاخصه‌های دقیق بررسی می‌شود. در روند سرمایه‌گذاری کشور لیختن اشتاین نیاز اقتصادی بسیار مهم است و طرح شرکتی نیز اهمیت مخصوص به خود را دارد یعنی طرح توجیه اقتصادی در کشور لیختن اشتاین مشخص می‌کند که قصد سرمایه‌گذاری بر چه اساسی است. اقامت کشور لیختن اشتاین بر اساس سرمایه‌گذاری مشخص می‌شود. وضعیت اقتصادی و سرمایه‌ای در این کشور روال اقامتی دارد. وضعیت اقتصادی در کشور لیختن اشتاین به طور کلی می‌تواند عملکرد خوبی را ایجاد کند و در مدت 5 سال سبب اقامت دائم کشور لیختن اشتاین شود. وضعیت اقامتی در این کشور امتیاز خوبی دارد. به طور دقیق رشد اقتصادی مهمترین هدف اقتصادی محسوب می‌شود.

انواع ویزا و انواع اقامت در لیختن اشتاین

انواع ویزا و انواع اقامت در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت به کشور لیختن اشتاین باید در ابتدا سرمایه خود را در اختیار پروژه‌های دولتی قرار دهید البته که سرمایه‌گذاری به این صورت می‌تواند در دوره‌های زمانی مختلف تأثیرگذار باشد مورد بعد این است که بتوانید سرمایه‌گذاری را به صورت پیش ببرید رشد شما برای دولت کشور لیختن اشتاین نیز امتیاز محسوب شود در ارزیابی‌ها نشان داده می‌شود که اقامت لیختن اشتاین بسیار پر اهمیت است. 

تخصص ویژه در لیختن اشتاین در زمینه ویزای کار نیز دیده می‌شود شرایطی که برای ویزای کار لیختن اشتاین دیده می‌شود اقامت خوبی دارد. مثلاً اگر شما بتوانید ارزش اقتصادی درستی در زمینه کاری در لیختن اشتاین داشته باشید می‌توانید با سابقه کار خود ورود سرمایه نیز کنید و یک طرح کاری درست را در پیش بگیرید ویزای کاری ارتباط مستقیم با روند اقامتی در لیختن اشتاین دارد البته که ویزای کاری شما در لیختن اشتاین باید با شرایط درستی ارزیابی شود.

در صورتی  که قصد شما ازدواج با یک شخص از تبعه لیختن اشتاین در نظر داشته باشید که پس از 5 الی 8 سال اقامت دائم این کشور برای شما فراهم می‌شود. وضعیت ازدواج در لیختن اشتاین بسیار درست مشخص شده است و دولت در این زمینه نیازهای مشخصی را مدنظر قرار می دهد. اقامت از طریق ازدواج می‌تواند رویکردهای خوبی داشته باشد البته که واقعی بودن ازدواج مهم است.

کسانی که شرایط ادامه تحصیل در لیختن اشتاین را دارند می‌توانند ویزای تحصیلی لیختن اشتاین را دریافت کنند در هر صورت  ویزای تحصیلی این کشور به طور کلی امتیازات درستی دارد در ویزای تحصیلی لیختن اشتاین باید سعی کنید رزومه عملی درستی داشته باشید البته که مسیر که کارآفرینی که در این کشور بر اساس روند تحصیلی نیز شکل می‌گیرد و کسانی که کارآفرین هستند از نظر اقتصادی شرایط درستی دارند و می‌توانند ایده کاری خود را به دولت لیختن اشتاین ارائه دهد

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم لیختن اشتاین

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بیمه در لیختن اشتاین در حال افزایش است، سیستم‌های بهداشتی در این کشور رشد خوبی داشته است به طوری که نظام پزشکی اعلام کرده است که وضعیت بیمه دولتی در لیختن اشتاین به رشد خوبی خواهد رسید. سرمایه‌گذاری در این کشور در زمینه بیمه و بهداشت خوب بوده است. بانوان باردار در لیختن اشتاین از نظر بیمه در شرایط خوبی هستند به طوری که بیمه‌های تکمیلی در این زمینه بسیار عالی است. هزینه‌ای که برای نسخه و هزینه‌های غیر استاندارد در لیختن اشتاین دیده می‌شود شرایط مشخصی دارند و البته که تسهیلات درمانی در این کشور عملکرد‌های مشخصی دارد البته که وضعیت بهداشتی در این کشور از سوی دولت ارزیابی می‌شود.

در بیمارستان‌های لیختن اشتاین از جدیدترین فناوری‌های مجهز استفاده شده است. سیستم‌هایی که برای بخش مراقبت‌های ویژه در لیختن اشتاین دیده می‌شود همگی دارای شرایط اقتصادی مشخصی هستند. افرادی که بیمه درمانی لیختن اشتاین ندارند باید 30 درصد بیش از دارندگان بیمه هزینه پرداخت نمایند. 

خدمات بانکی و مالی در لیختن اشتاین

خدمات بانکی و مالی در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بانک‌های لیختن اشتاین سیاست‌های مشتری مداری به صورت یک قانون ارزیابی شده است. شرکت‌های بیمه‌ در این کشور توانستند به طور کلی از بهترین مسیر بانکداری استفاده کنند. بانک‌های لیختن اشتاین به طور کلی دارای سیستم‌های دیجیتال‌سازی هستند و تمرکز در این بخش بسیار زیاد است. بیمه‌های مسافرتی در لیختن اشتاین به طور کلی از نظر اقتصادی مشخص شده است. دیدگاه بانکداری در لیختن اشتاین بسیار جدید و اصولی است. کمپانی‌های بیمه و بانک در لیختن اشتاین روز به روز در حال پیشرفت هستند. دریافت سپرده به طور کلی بر اساس رویکردهای دقیق ارزیابی شده است. فعالیت‌های اساسی و مهم در این کشور مشخص شده است. به طور کلی سیاست بانکداری در این راستا مشخص شده است. وضعیت امنیت اجتماعی در این کشور به طور کلی فاکتورهای مشخص دارد. البته که سیاست ارزهای دیجیتال در این کشور پیشرفت خوبی داشته است. جریان‌های فناوری دیجیتال در این کشور به شکل درستی توزیع شده است. 

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در لیختن اشتاین

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیختن اشتاین در کشورهای معتبر دنیا قرار دارد این کشور از نظر ویزای شنگن ارزش درستی دارد. بدون داشتن ویزای مجدد می‌توانید به این کشور سفر داشته باشید. افراد نیاز به دو قطعه عکس دارند و باید گواهی اشتغال به کار و یا سند مالکیت ارائه دهند. شما باید پرینت حساب بانکی به ازای هر نفر 40 میلیون تومان است این حساب بانکی در رده‌های مختلف با مهر و تأیید بانک همراه است. پاسپورت معتبر با اعتبار مشخص از مواردی است که می‌تواند برای شما با ارزش زیادی همراه باشد. 

پاسپورت معتبر با دو برگ سفید بسیار مهم است و افراد باید بیمه مسافرتی به مبلغ 30 هزار یورویی ارزیابی شود. گزینه‌هایی که در زمینه ویزای شینگن ارزیابی شود. لیختن اشتاین برای مهاجرت بسیار عالی است. 

تشابهات فرهنگی لیختن اشتاین با ایران

تشابهات فرهنگی لیختن اشتاین با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم لیختن اشتاین به طور کلی از نظر ارتباطی شخصیت بسیار میانه‌رو دارند نه خیلی رسمی هستند و نه خیلی خشک و بی‌احساس. در این کشور قانون اهمیت زیادی دارد و روند محافظه‌کاران در مسیر کاری و شرکت‌ها دیده می‌شود ساختار اجتماعی در لیختن اشتاین رشد خوبی کرده است و سنت‌ها در این کشور هنوز دیده می‌شود. مردم لیختن اشتاین علاقه زیادی دارند که وعده ناهار خود را با خانواده بگذرانند. دورهمی‌های خانوادگی در لیختن اشتاین بسیار دیده می‌شود.

مردم به آسایش و آرامش اهمیت زیادی می‌دهند و علاقه به مهمانی‌های فامیلی دارند به طوری که درصد شباهت فرهنگی ایران با لیختن اشتاین در حدود 27 درصد است. 

اعیاد و تعطیلات رسمی در لیختن اشتاین

اعیاد و تعطیلات رسمی در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سال رسمی در این کشور میلادی اعلام شده است . این کشور در لیست کشور های اروپایی قرار دارد. به طور کلی تعطیلات مذهبی در این کشور امتیازات مشخصی دارد. اول ژانویه در لیختن اشتاین سال نو میلادی محسوب می‌شود. این روز کل شهر تعطیل است. اقوام و خانواده‌ها دور هم جمع می شوند و شادی و تفریح بخش‌های مهم زندگی در این شهر محسوب می‌شود. 6 ژانویه در لیختن اشتاین مشهور به سه پادشاه مقدس است و همینطور 26 اکتبر در این کشور روز ملی محسوب می‌شود و مردم 25 دسامبر را برای کریسمس جشن می‌گیرند.

دین در لیختن اشتاین

دین در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دین اصلی در لیختن اشتاین مسیحیت است به طوری که 76 درصد از مردم این کشور پیروی مسیحیت کاتولیک رومی هستند. 7 درصد از مردم پروتستان هستند. دین در لیختن اشتاین آزاد است و حجاب کشور لیختن اشتاین به طور کلی بسیار مدرن است. 

تفریح در لیختن اشتاین

تفریح در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قلعه گوتنبرگ

قلعه گوتنبرگ یکی جاذبه‌های دیدنی لیختن اشتاین است، به طور کلی این قلعه ارتفاعات زیادی دارد، ارتفاعات روستای بالزرس است. به طور کلی این قلعه دارای سبک‌های باروک بوده و نمای آجری دارد، سقف‌های شیروانی قرمز رنگ به طور کلی در این قلعه بسیار زیبا هستند. کلیساها و باغ گل رز در لیختن اشتاین بسیار دیدنی و جذاب هستند. رویدادهای فرهنگی سرگرم‌کننده‌ای هستند و کنسرت‌ها و نمایش‌های خوبی در آن دیده می‌شود.

شهر فادوتس

شهر فادوتس یکی از بهترین شهرهای لیختن اشتاین است، این شهر به طور کلی با معماری بی‌نظیری که دارد بسیار دیدنی است. این شهر دارای رودخان‌های طبیعی زیادی بوده است و سطح زندگی این شهر بسیار بالا است. این شهر مملو از ساختمان‌های مجلل است.

مرکز هنری

مرکز هنری در این کشور دارای دیدنی‌های خوب است، به طور کلی آثار هنری در این مرکز هنری بسیار عالی است و گالری‌های پیشرفته زیادی نیز دیده می‌شود آثار گرانبها در این مرکز بسیار دیدنی و جذاب است و مجموعه‌های دائمی و دیدنی زیادی را در بر می‌گیرد به طور کلی این منطقه برای جوانان بسیار دیدنی است.

 

موزه ملی لیختن اشتاین

موزه ملی لیختن اشتاین در فادوتس قرار دارد و به طور کلی یکی از مهمترین آثار تاریخی و باستانی در دنیا محسوب می‌شود. این موزه دارای جواهراتی دیدنی است و زیبایی‌های زیادی دارد به طور کلی این موزه دارای شرایط دیدنی و خاص بوده و در این موزه زندگی جریان دارد.

بخش های ییلاقی امپراتوری

بخش های ییلاقی امپراتوری در لیختن اشتاین در شهر نندلن و اشن قرار دارد و هنوز بافت بیزانسی خود را حفظ کرده است این منطقه رومی بوده و بسیار دیدنی است.

قلعه فادوتس و کلیسای فادوتس

قلعه فادوتس یک قلعه عجیب و غریب در لیختن اشتاین است به طوری که در سال 1920 بازسازی شده است. این قلعه به طور کلی محل اصلی سلطنتی لیختن اشتاین محسوب می‌شود این قلعه به طور کلی به روز عموم باز نمی‌شود و خانواده‌های زیادی در این قلعه دیده می‌شوند. در کنار این قلعه کلیسای فادوتس دیده می‌شود و ساخت و ساز آن به سال 1874 باز می‌گردد، معماری این کلیس بسیار جالب است و یکی از دیدنی‌های بسیار عجیب در لیختن اشتاین محسوب می‌شود این قلعه به طور کلی به سبک معماری گوتیک طراحی شده است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در لیختن اشتاین

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای حمل و نقل از یک شهر به شهر دیگر نیاز به مترو دارید و البته که مترو در این کشور دارای هزینه‌های مشخصی است. برای بلیط‌های یک طرفه نیاز است که  4.11 یورو هزینه کنید و البته که اگر فرد بخواهد بلیط‌های ماهانه خریداری کند باید در حدود 45.00 یورو هزینه در نظر داشته باشد البته که به طور کلی وضعیت شروع تاکسی‌ها در این کشور از 1.46 یورو است. تاکسی‌ها دارای کیلومتر شمار هستند و بنزین در این کشور از لیتری 1.00 یورو آغاز می‌شود. هزینه‌های حمل و نقلی در لیختن اشتاین نیز به صورت دوره‌ای تعیین می‌شود و به طور کلی افزایش تعرفه در حمل و نقل مشخص شده است. این روال حمل و نقلی در لیختن اشتاین به طور کلی تابعیت مشخصی دارد. حمل و نقل درون شهری در این کشور بر اساس میزان هزینه‌های مشخص ارزیابی می‌شود. البته که حمل و نقل در این کشور بر اساس تعرفه‌های مشخص ارزیابی می‌شود. وضعیت حمل و نقل شهری در لیختن اشتاین به طور کلی دوره‌های مختلفی داشته است البته که مسیر حمل و نقل شهری در این کشور در سال‌های قبل تغییراتی داشته است. 

فرهنگ لیختن اشتاین

فرهنگ لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت فرهنگ در لیختن اشتاین به طور کلی به صورت فدرالی ارزیابی می‌شود به این صورت است که مردم این کشور از فرهنگ مختلفی برخوردار هستند و البته که از سنت‌های پسندیده‌ای در این کشور در بخش فرهنگی استفاده می‌شود. مردم لیختن اشتاین محافظه کار هستند و سعی می‌کنند که به صورت رسمی رفتار کنند از طرفی ساختار اجتماعی در این کشور بر مبنای خانواده است به طوری که خانواده‌های اتریشی در لیختن اشتاین جمعیت کمی دارند. بین روستاهای این کشور ارتباطات نزدیکی دیده می‌شود مردم علاقه زیادی به طبیعت دارند و البته که جنبه‌های خودنمایی در این کشور به نسبت سال‌های گذشته بسیار کمتر شده است.

مردم از روبوسی در لیختن اشتاین چندان خوششان نمی‌آید و تا زمانی که فرد اجازه ندهد نباید از اسم کوچک برای صدا زدن وی استفاده کنند.

هنر لیختن اشتاین

هنر لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم لیختن اشتاین هنر زندگی کردن را به طور جدی بلد هستند به طوری که قطب نوآوری در این کشور دیده می‌شود، موسیقی در بین مردم لیختن اشتاین بسیار رونق دارد و مردم سعی می‌کنند این هنر را در همه وجود خود زنده نگه دارند از طرفی مردم لیختن اشتاین بسیار علاقه به الگوهای موسیقی خاص دارند و هنرهای موسیقی در این کشور جنبه‌های درستی دارد.

سالن‌های موسیقی در لیختن اشتاین بسیار رشد کرده‌اند و سه سالن برتر نیز دیده می‌شود. ادبیات بخش‌های مهم هنری این کشور است و در بخش شعر و رمان‌نویسی ارزیابی می‌شود. 

معماری در لیختن اشتاین به طور کلی بسته به تاریخ رونق خوبی داشته است در این کشور قلعه‌ها و کلیساهای زیادی دیده می‌شود و البته که افراد از نظر معماری بسیار عالی عمل کرده‌اند. لیختن اشتاین در تولید فیلم یکی از بهترین پیشتازان قدرتمند محسوب می‌شود به طور کلی کارگردانان در این کشور سمت بالایی دارند.

ورزش در لیختن اشتاین

ورزش در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اسکی یکی از ورزش‌های بسیار مهم در لیختن اشتاین محسوب می‌شود و به طور کلی ورزش اسکی در این کشور امتیازات زیادی دارد. ورزش اسکی در لیختن اشتاین به طور کلی در موقعیت‌های مختلف دیده می‌شود. ورزش‌های آبی و زمستانی در این کشور نیز به صورت رقابتی دیده می‌شود. رتبه‌های ورزشی به طور کلی شامل موارد خوبی است. 

خرافات در لیختن اشتاین

خرافات در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور لیختن اشتاین خرافات عجیبی دارند. به طور کلی در صورتی که یک پسر به همراه خانواده خود برای خواستگاری اقدام نماید اگر در صبح روز خواستگاری خبر بدی بشنوید و یا یک زن بیوه را در راه منزل یا سرکار خود ببیند از ازدواج خود صرفه نظر می‌کند و سعی می‌کند کل روز را به دعا مشغول شود. 

در صورتی که همان شخص با صدای پرنده از خواب بیدار شود و یا کبوتری برای او آواز بخواند به طور کلی نماد خوش‌شانسی خواهد بود البته که جنبه‌های خرافات در این زمینه بسیار کمتر از دوره‌های گذشته شده است. 

شایعات در مورد لیختن اشتاین

شایعات در مورد لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در لیختن اشتاین شایعاتی در زمینه بهداشت دیده می‌شود، رشد خوبی که در زمینه بهداشت دیده می‌شود به طور کلی از سوی دولت تأیید شده است و هر نوع شایعه در زمینه شرایط نامناسب بهداشتی در این کشور مشکل‌ساز خواهد بود مشخص است که لیختن اشتاین به طور کلی دارای شرایطی است که در سال‌های اخیر مشخص شده است رفتارهای مهاجرتی در این کشور تغییراتی داشته است و روند نژادپرستی به طور کلی بر اساس اصول مشخص دنبال می‌شود. 

عدم اهمیت به کودکان در لیختن اشتاین یک شایعه بزرگ است و مردم در این کشور به کودکان خود ارزش می‌دهند. 

موارد ممنوعه در لیختن اشتاین

موارد ممنوعه در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این کشور به هیچ عنوان اجازه ندارید کسی را با صدای بلند صدا کنید.

اجازه آدامس جویدن در شرکت و کنفرانس‌ها به شما داده نمی‌شود.خطرات احتمالی برای افراد مقیم لیختن اشتاین

خطرات احتمالی برای افراد مقیم لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خطرات احتمالی در این زمینه بیشتر شامل آب و هوا و دزدی‌های کوچک است. 

تشابهات قوانین لیختن اشتاین با ایران

تشابهات قوانین لیختن اشتاین با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هوشیار نبودن در زمان رانندگی به طور کلی با جریمه‌های نقدی همراه است.

به طور کلی قوانین جداسازی زباله‌ها در لیختن اشتاین مشابه با ایران است.

گواهینامه و خرید ماشین در لیختن اشتاین

گواهینامه و خرید ماشین در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اخذ گواهینامه در لیختن اشتاین به طور کلی اصول مشخصی دارد. قوانین مختلف در زمینه گواهینامه به طور کلی در زمینه ترجمه ارزیابی می‌شود. هزینه‌های 65 یورویی در این زمینه به طور کلی دیده می‌شود. 

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در لیختن اشتاین

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیختن اشتاین در ایران سفارت ندارد

نوع پوشش مردم لیختن اشتاین

نوع پوشش مردم لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم لیختن اشتاین در زمینه لباس اصول سفت و سختی دارند به طوری که نوع پوشش در این کشور وابسته به موقعیت‌های اجتماعی است. افراد سعی می‌کنند از تئاتر و کنسرت‌ها از لباس‌های رسمی استفاده کنند اما در رستوران‌ها لباس راحت بیشتر دیده می‌شود. جشن‌ها با لباس‌های مجلسی و گاهاً سنتی همراه است و در زمان کاری نیز از کت و شلوار و کت و دامن استفاده می‌شود.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی لیختن اشتاین

جغرافیا و شرایط آب و هوایی لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیختن اشتاین یک کشور کوچک در قلب اروپا محسوب می‌شود. بالاترین سطح زندگی در این کشور دیده می‌شود و منابع و مناظر طبیعی نیز به طور کلی دارای شرایط ویژه‌ای است. لیختن اشتاین از سمت شرق و شمال را اتریش همسایه است. آب و هوای لیختن اشتاین به طور کلی معتدل اعلام شده است اما زمستان‌های آن سرد و خشک است شان بزرگترین شهر در لیختن اشتاین محسوب می‌شود و بیش از 5 هزار نفر در آن سکونت دارند. مردم این کشور به زبان آلمانی صحبت می‌کند و واحد پول این کشور فرانک است. به طور کلی قیمت فرانک لیختن اشتاین به طور کلی مشخص شده است. غذاهای لیختن اشتاین

غذاهای لیختن اشتاین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سفر به یک کشور در بخش شکم گردی مردم علاقه زیادی به غذاهای سنتی دارند. 

شنیسل گوشت

شنیسل گوشت در لیختن اشتاین از مواردی است که می‌تواند بسیار مشهور به نظر برسد، برای این غذا به طور کلی از سالاد سیب زمینی و همینطور ژله انگور استفاده می‌شود.

کوفته سیب زمینی

کوفته سیب زمینی از دیگر غذاهایی است که مردم لیختن اشتاین علاقه زیادی به آن دارند. به طور کلی ژله انگور قرمز در کنار این غذا بسیار عالی خواهد بود. 

گوشت‌های کباب شده

گوشت‌های کباب شده در لیختن اشتاین اغلب طعم و مزه خوبی دارند و از میوه‌هایی مانند آلو و زردآلو تهیه شده‌اند. این کوفته‌ها به طور کلی به صورت کمی ترش تهیه می‌شود و طعم دل‌انگیزی دارد. 

تافه اشپیتز

تافه اشپیتز یکی از غذاهای بسیار خوش طعم در لیختن اشتاین است که در آن از سبزیجات استفاده می‌شود این کوفته‌ها دارای خمیرهای نانی هستند که به صورت رول شده تهیه می‌شوند.

پاستا

پاستا در لیختن اشتاین از دسته غذاهایی است که در کنار کوفته استفاده می شود و با تخم مرغ پیچیده می شود البته که نیاز است طعم خوش غذا به صورت گیاهی ارزیابی شود. 

دونر کباب

دونر کباب از دسته غذاهای رستورانی در لیختن اشتاین است که در مغازه های کوچک سرو می شود. دونر کباب به طور کلی می تواند ترش هم تهیه شود.

سوسیس پنیری و کالباس جیگر

سوسیس پنیری و کالباس جیگر از دیگر غذاهای خوش طعم در لیختن اشتاین محسوب می شود این سوسیس ها در اغذیه فروش های خیابانی دیده می شود و با پنیر زیاد سرو می شود. 

(این غذاها توسط ویرایشگر یافت نشد.)

کِزکِنوپفِله

بر خلاف نام عجیب این غذا تنها از پاستا و پیاز شیرین در سس پنیر تهیه شده است.