x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به لوکزامبورگ

تعداد مهاجران به‌واسطه‌ی سرمایه گذاری به کشور لوکزامبورگ در 10 سال اخیر، بیش از 70 درصد رشد داشته است و این رشد بی سابقه سبب شده است که رفاه اجتماعی در این کشور رشد 23 درصدی داشته باشد که رقم بسیار خوبی است. کشور لوکزامبورگ یک کشور مطمئن در زمینه سرمایه گذاری محسوب می‌شود. دولت کشور لوکزامبورگ سعی در رشد اقتصادی خود دارد و در این زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی را بیشتر کرده است. با ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور لوکزامبورگ، میزان سرمایه گذاری های کلاندر این کشور رشد زیادی داشته است. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در این کشور به طور کلیدر قالب ثبت شرکت دیده می‌شود. قوانینی که در زمینه اخذ ویزای ازدواج این کشور به چشم می‌خورد به این صورت است داماد می‌بایست حداقل 18 سال و عروس 16 سال سن داشته باشد؛ عروس همچنین نیاز به رضایت پدر و مادر خود دارد. از نظر قانونی پس از 7 سال زندگی در کشور لوکزامبورگ، می‌توانید برای پاسپورت این کشور اقدام نمایید؛ در این زمینه شما باید حداقل 18 سال سن تمام داشته باشید و به زبان این کشور مسلط باشید. شرایط پناهندگی به کشور لوکزامبورگ، به این صورت است که شما به محض ورود به این کشور درخواست خود را ارائه می‌دهید و در صف انتظار قرار می‌گیرید، پس از بررسی دقیق درخواست شما، از شما سوالاتی پرسیده می‌شود که باید بتوانید پاسخ بدهید. 

 

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به لوکزامبورگ

مهاجرپذیری لوکزامبورگ

مهاجرپذیری لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور لوکزامبورگ یکی از کشورهای کوچک در اروپا است که در با کشور های آلمان، بلژیک و فرانسه همسایه است. زبان در این کشور آلمانی، فرانسوی و لوکزامبورگی است. یکی از دلایلی که سبب شده است مهاجرپذیری کشور لوکزامبورگ بیشتر شود، افزایش رفاه اجتماعی است. حال این موضوع چه ارتباطی به رشد مهاجرپذیری دارد؟ در نظر داشته باشید که برای رشد رفاه اجتماعی، آن‌چه بسیار اهمیت دارد وجود سرمایه؛ بنابراین دولت کشور لوکزامبورگ سعی به رشد اقتصادی خود دارد و در این زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی را نیز بیشتر کرده است. کشور لوکزامبورگ یک کشور مطمئن در زمینه اقتصادی محسوب می‌شود. با ورود سرمایه‌گذاران خارجی به کشور لوکزامبورگ، میزان سرمایه‌گذاری‌های کلان در این کشور رشد زیادی داشته است. در نظر داشته باشید که نرخ بیکاری در این کشور بسیار کم اعلام شده است و تورم نیز وضعیت نرمالی دارد. دولت کشور لوکزامبورگ در جدیدترین تصمیم خود در زمینه ورود مهاجران سعی دارد که نیروی متخصص کاری نیز جذب نماید. این کشور در زمینه تحصیلی آن‌طور که باید رشد نداشته است و این موضوع بارها مورد توجه دولت کشور لوکزامبورگ قرار گرفته است؛ بنابراین تحصیل در کشور لوکزامبورگ شاید کم‌تر به گوشتان خورده باشد اما دولت کشور لوکزامبورگ سعی دارد سیستم های تحصیلی این کشور را بهبود بخشد؛ میزان رشد مهاجران تحصیلی نیز به کشور لوکزامبورگ بیشتر از قبل گزارش شده است.

آمار مهاجران به لوکزامبورگ

آمار مهاجران به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


آمار مهاجرانی که برای تحصیل به کشور لوکزامبورگسفرکرده‌اند به میزان 45 درصد رشد داشته است؛این رشد نشان می‌دهد که درکشور لوکزامبورگ همه چیز برای تحصیل بهتر فراهم شده است.

میزان رشد مهاجران کاری به کشور لوکزامبورگ نیز 26 درصد بوده است؛ البته کار در کشور لوکزامبورگ ساده نیست اما این بستگی به مهارت شما دارد. اینطور که مشخص شده است جوانانی که در رشته های برق و علوم آزمایشگاهی تحصیل کرده‌اند، در کشور لوکزامبورگ مشکل کار ندارند.

تعداد مهاجران از طریق زمینه سرمایه‌گذاری به کشور لوکزامبورگ در 10 سال اخیر بیش از 70 درصد رشد داشته است و این رشد بی‌سابقه، سبب شده است که رفاه اجتماعی در این کشور رشد 23 درصدی داشته باشد که رقم بسیار خوبی است. 

رشد مهاجران به کشور لوکزامبورگ از طریق کارآفرینی حدود 4 درصد بوده است که نسبت به سایر کشورها بالاتر است؛ در کل میانگین میزان مهاجران به کشور لوکزامبورگ در زمینه های مختلف، حدود 16 درصد اعلام شده است.

میزان رضایت مهاجران به لوکزامبورگ

میزان رضایت مهاجران به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از دلایل رضایت مهاجران از کشور لوکزامبورگ، اقتصاد قوی این کشور است؛ کشور لوکزامبورگ در سال های اخیر نزول اقتصادی نداشته است و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. حقوق و مزایای بالا در کار از دیگر دلایل رضایت مهاجران از کشور لوکزامبورگ است، میزان درآمد در کشور لوکزامبورگ، بر اساس مهارت و ساعت کاری تعیین می‌شود.

در این کشور امنیت بالایی حاکم است؛ امنیت در کشور لوکزامبورگ برای مهاجران نیز فراهم بوده و تنها شامل شهروندان این کشور نمی‌شود؛ به طور کلی مردم کشور لوکزامبورگ از هر نظر اعم است خطرات شهری و ... در امان هستند.

از دیگر دلایل رضایت در کشور لوکزامبورگ نرخ بیکاری پایین است. نرخ بیکاری کم در کشور لوکزامبورگ سبب شده است که شانس ورود به کار در این کشور بیشتر باشد. تورم کم در کشور لوکزامبورگ سبب شده است که رضایت بیش از 78 درصدی برای زندگی در این کشور اعلام شود، نرخ اجناس در کشور لوکزامبورگ ثابت است و شاهد افزایش قیمت غیر قانونی اجناس اصلی زندگی نخواهیم بود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به لوکزامبورگ

راحت‌ترین روش مهاجرت به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور لوکزامبورگ از طریق سرمایه‌گذاری است. سرمایه‌گذاری در این کشور به طور کلی در سه حال به صورت ثبت شرکت دیده می‌شود که هر یک شرایط مربوط به خود را دارد؛ این سه مورد عبارت است از SARL ، SA ، SCA که بهترین گزینه SARL است.

مورد دیگر ازدواج در کشور لوکزامبورگ است؛ازدواج در کشور لوکزامبورگ، یکی از روش های راحت محسوب می‌شود. 

در این روش داماد می‌بایست حداقل 18 سال و عروس 16 سال سن داشته باشد؛ عروس همچنین نیاز به رضایت پدر و مادر خود دارد.

از دیگر روش های راحت برای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ، می‌توان به تحصیل اشاره کرد؛ امکانات تحصیلی در این کشور بالا است و می‌تواند یکی از بهترین شرایط کاری را برای شما فراهم سازد؛ در نظر داشته باشید که این روش، ارزان و مطمئن است.

روش‌ های مهاجرت به لوکزامبورگ

روش‌ های مهاجرت به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های اقامت کشور لوکزامبورگ، سرمایه گذاری است؛ در این روش شرط سنی و تحصیلی کمتر دیده می‌شود اما نیاز به بودجه های زیادی است.

روش دیگر ازدواج با یک فرد از کشور لوکزامبورگ است، ازدواج در این کشور قوانین مشخصی دارد در این روش داماد می‌بایست حداقل 18 سال و عروس 16 سال سن داشته باشد؛ عروس همچنین نیاز به رضایت پدر و مادر خود دارد.

امکان تحصیل در کشور لوکزامبورگ،درصورت پذیرش شما در دانشگاه‌ این کشور مطرح می‌شود و در صورتی می‌تواند منجر به پاسپورت این کشور شود که بتوانید پس از تحصیل، ورود به کار داشته باشید و ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کار کنید.

ویزای کار در کشور لوکزامبورگ کمی سخت ارائه می‌شود اماافرادی که مهارت بالایی دارند، می‌‌توانند راحت‌تر این ویزا را دریافت کرده و به رشد خوبی برسند.

اخذ ویزای کارآفرینی کشور لوکزامبورگ برای همه افراد دشوار است و تنها برای افراد خاصی که از نظر مالی تامین بوده و ایده کاری جدید دارند می‌تواند مناسب باشد.

مهاجرت سرمایه گذاری به لوکزامبورگ

مهاجرت سرمایه گذاری به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این روش شما به سادگی می‌توانید اقامت دائم RESIDENCY کشور لوکزامبورگ را اخذ نمایید. ثبت شرکت در کشور لوکزامبورگ عموماً بین دو الی چهار هفته می‌کشد. در نظر داشته باشید که شرکت با مسئولیت محدود در کشور لوکزامبورگ یکی از انواع مهم سرمایه‌گذاری و بهترین روش آن نیز محسوب می‌شود. در این روش در اکثر کسب و کارها، اجازه دارید که بین 2 الی 40 شریک داشته باشید.هزینه‌ای که برای شروع کار در کشور لوکزامبورگ در نظر گرفته می‌شود، 12400 یورو تعیین شده است که البته گاهاً از این میزان بیشتر است.

شرکت با مسئولیت عمومی SA اغلب برای کسب و کارهای بزرگ است؛ این گزینه نیاز به دسترسی های کنترل شده دارد و حداقل حقوق 31000 هزار یورویی را در نظر می‌گیرد.

کشور لوکزامبورگ دارای سه ایالت است که شما اجازه دارید در هر سه ایالت کارآفرینی کنید. سرمایه گذاری شما باید به همراه بیزینس پلن باشد؛ به طورکلی در ابتدا باید طرح کاری و سرمایه شما توسط دولت کشور لوکزامبورگ ارزیابی شود.

در صورتی که قصد اقامت دائم در کشور لوکزامبورگ دارید باید سه سال از ثبت شرکت (و یا هر روش دیگر سرمایه گذاری دیگر) شما گذشته باشد تا به شما اقامت دائم این کشور داده شود. شما با اخذ اقامت دائم این کشور، اجازه سرمایه گذاری بدون پرداخت مالیات در لوکزامبورگ را دارید و می‌توانید با گذشت 5 سال به سادگی پاسپورت این کشور را اخذ نمایید. سرمایه‌گذاری در لوکزامبورگ رویکرد مثبتی دارد دولت این کشور شرایط خوبی در این زمینه فراهم کرده و سخت‌گیری ‌های خود را کاهش داده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به لوکزامبورگ

مهاجرت از طریق ازدواج به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق ازدواج به طور کلی قوانین مشخصی دارد. ازدواج در کلیساهای این کشور برای عموم افراد آزاد است و شما به عنوان یک خارجی اگر بخواهید با یک فرد از تبعه لوکزامبورگ ازدواج کنید، باید در ابتدا در مراسم مدنی شرکت داشته باشید و سپس ازدواج باید در کلیسا به ثبت برسد. قوانینی که در زمینه اخذ ویزای ازدواج این کشور دیده می‌شود، به این صورت است که داماد می‌بایست حداقل 18 سال و عروس 16 سال سن داشته باشد. عروس همچنین نیاز به رضایت پدر و مادر خود دارد. ازدواج قبلی هر دو شخص باید منحل شده و به طلاق ختم شود. در صورتی که کودکی از ازدواج قبل وجود داشته باشد، نیاز است که تکلیف نگهداری از وی مشخص شود. حداقل یکی از افراد باید اقامت دائم لوکزامبورگ را داشته باشد و زن و شوهر باید آدرس یکسانی داشته باشند. در نظر داشته باشید که پس از 3 سال می‌توانید درخواست اقامت دائم لوکزامبورگ را بدهید و پس از 5 سال در این کشور اجازه دارید که پاسپورت دائم داشته باشید. ارائه‌ی نامه تمکن مالی فرد از تبعه لوکزامبورگ و همینطور میزان درآمد و وضعیت مالی شما در این زمینه بسیار مهم است. در صورتی که به ازدواج شما شک کنند و یا مشخص شودکه با همسر خود در یک آدرس زندگی نمی‌کنید، ازدواج شما زیر سوال می‌رود؛ در صورتی که صاحب فرزند شده باشید، می‌توانید سریعتر به نتیجه برسید و اقامت دائم این کشور را اخذ کنید. از یاد نبرید که دولت لوکزامبورگ ازدواج مردم کشور خود با کل دنیا آزاد دانسته است.

مهاجرت از طریق تولد به لوکزامبورگ

مهاجرت از طریق تولد به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تولد امکان پذیر نیست! در واقع شما در این روش تنها می‌توانید از طریق شهروندان درجه یک خود و یا افرادی که از نظر خونی به شما نزدیک هستند و تابعیت اصلی این کشور را دارند، به تابعیت این کشور برسید. در این روش افراد باید حداقل 18 سال سن داشته باشند، باید اثبات نمایند که در لوکزامبورگ برای مدت 7 سال زندگی کرده‌اند، باید به یکی از سه زبان رسمی کشور لوکزامبورگ تسلط داشته باشند و همینطور باید ادوار شهروندی را بگذرانند. نیاز است که ضمانت نامه های بانکی برای نشان دادن تمکن مالی یک‌ساله افراد ارائه شود. افراد باید گواهی عدم سوپیشینه نیز برای دولت لوکزامبورگ ارائه دهند و این مدرک باید توسط دادسرای عمومی لوکزامبورگ تأیید شود.

یک قانون جدید در لوکزامبورگ در این روش دیده می‌شود به این صورت که افرادی که می‌توانند مالیات و بیمه خود را پرداخت کنند، صلاحیت خود را به کشور احراز کنند و با فرهنگ و آداب و رسوم شهروندی این کشور آشنا باشند و به طوری کلی وابستگی خود به لوکزامبورگ را ثابت نمایند، اجازه دارند که از تابعیت مضاعف استفاده نمایند.

مهاجرت پناهندگی به لوکزامبورگ

مهاجرت پناهندگی به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت پناهندگی لوکزامبورگ نسبت به سایر کشورها کمی امیدوارکننده تر است اما در هر شرایط پناهندگی از دسته روش های پرخطر محسوب می‌شود. دولت این کشور، دستور پیدا کردن کار و مسکن برای پناهجویان را صادر کرده است و افراد پناهجو، می‌توانند برای تابعیت خود پس از 5 سال اقدام نمایند. شرایط پناهندگی به کشور لوکزامبورگ به این صورت است که شما به محض ورود به این کشور درخواست خود را ارائه می‌دهید و در صف انتظار قرار می‌گیرید، پس از بررسی دقیق درخواست شما، از شما سوالاتی می‌شود و باید بتوانید جواب بدهید. پس از آن‌که که پذیرفته شدید، به شما اقامت دائم داده می‌شود، حق کار دارید و می‌توانید به رفاه اجتماعی دست یابید. در صورتی که درخواست شما رد شد، می‌توانید تا دو بار اعتراض داشته باشید. بیشترین دلیل پذیرش پناهندگی در لوکزامبورگ در زمینه خطر مرگ بر اساس رویکردهای مذهبی و سیاسی است و در زمینه مالی کمتر دیده شده است که نتیجه خوبی حاصل شود..

مهاجرت تحصیلی‌ به لوکزامبورگ

مهاجرت تحصیلی‌ به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افراد برای اخذ ویزای تحصیلی لوکزامبورگ باید از ویزای بلند مدت این کشور استفاده نمایند؛ این ویزا برای آموزش و پژوهش صادر می‌شود و افرادی که از این طریق به لوکزامبورگ وارد می‌شوند، از مالیات معاف هستند. 

تحصیل در لوکزامبورگ در مقطع لیسانس معمولاً 3 تا 4 سال است و وضعیت تحصیل به صورت تمام وقت است. دانشجو می‌بایست شهریه تحصیلی را برای ابتدای ترم پرداخت کند، گذراندن یک ترم تحصیلی در خارج از کشور برای دانشجویان اجباری است.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های لوکزامبورگ بین یک الی 2 سال طول می‌کشد. تحصیل در مقطع دکترا در لوکزامبورگ،3 سال طول می‌کشد و شامل دوره های تحقیقی و شرکت در کلاس درسی در این کشور بیشتر در بخش های تحقیقاتی دیده می‌شود.

این کشور دارای 78 دانشگاه معتبر است. مدارک لازم در این زمینه عبارتند از آخرین مدرک تحصیل به همراه ریزنمرات، کپی و اصل شناسنامه و پاسپورت و گواهی عدم سوء پیشینه، افراد باید مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند.

شما برای اخذ ویزای تحصیلی لوکزامبورگ باید سعی کنید از نظر علمی وضعیت خوبی داشته باشید و فکری به حال مسکن کنید زیرا وضعیت خوابگاه های لوکزامبورگ کمی نامناسب است.

مهاجرت کاری لوکزامبورگ

مهاجرت کاری لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


یکی از روش های مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار است، شرایط به این صورت است که یک کارفرما در این کشور برای شما نامه ای صادر می‌کند که در آن شرایط کاری و پذیرش شما اعلام شده است. شما باید سعی کنید مهارت خود در زمینه کاری خود در کشور لوکزامبورگ را افزایش دهید. موقعیت و سابقه کاری قبلی شما نیز بسیار مهم است. کار در لوکزامبورگ، 40 ساعت در هفته و گاهاً با اضافه حقوق همراه است. اسناد و مدارک لازمدر این روش بستگی به نوع درخواست شما دارد.

نسخه گواهی شده از گذرنامه معتبر متقاضی نیاز است؛

فرد باید رزومه کاری خوبی داشته باشد و باید نسخه گواهی دیپلم و مدارک حرفه‌ای نیز ارائه دهد

قرارداد کار با تاریخ و امضا شده توسط متقاضی و کارفرما باید ارائه شود و میزان حقوق نیز باید برآورد شده باشد.

در نظر داشته باشید که مهاجرت کاری لوکزامبورگ از دسته روش های دشوار است اما اگر مهارت بالایی دارید برای شما آسان خواهد بود.

مهاجرت از طریق همراه به لوکزامبورگ

مهاجرت از طریق همراه به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی دیگر از روش های مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق خویشاوند است که ویزای همراه محسوب می‌شود. ویزای همراه به این معنی است که یکی از اقوام درجه یک شما در این کشور زندگی می‌کند و برای شما دعوت‌نامه ارسال می‌کند اما شما باید از نظر مالی وضعیت خوبی داشته باشید. این روش به این صورت است که فرد در لوکزامبورگ اقامت دائم دارد و شما قرار است از طریق او به لوکزامبورگ وارد شوید.

مهاجرت توریستی به لوکزامبورگ

مهاجرت توریستی به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ به این صورت است:


1- کارت ملی و شناسنامه با کپی آن‌ها

2- دریافت ویزای شینگن از کشورهای دیگر و کپی از آن‌ها

3- گواهی اشتغال به کار در کشور، مقدار حقوق و سمت کاری شما را تعیین می‌کند

4- افراد شاغل کارت بازرگانی و یا پروانه کسب و ثبت شرکت باید ارائه دهند

5- افراد باید گواهی بازنشستگی در صورت وجود داشته باشد

6- افراد باید سند مالکیت در صورتی که ملکی وجود دارد ارائه دهند

7- نیاز است که مدارک اثبات رزرو بلیط هواپیما نیز ارائه شود


ویزای توریستی لوکزامبورگ به طور کلی 90 روزه است و به شما اجازه می‌دهد که در این کشور گشت و گذار داشته باشید و از دیدنی های زیبای لوکزامبورگ بازدید کنید. شما با ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ اجازه ندارید وارد فضای کار این کشور شوید.

مهاجرت شرایط خاص به لوکزامبورگ

مهاجرت شرایط خاص به لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از راه‌های های مهاجرت به لوکزامبورگ، از طریق کارآفرینی است. شما در این روش باید در ابتدا یک بیزینس پلن به دولت لوکزامبورگ ارائه دهید و نیاز است که طرح بیزینسی شما دقیق و با توجیه اقتصادی باشد. میزان سرمایه لازم در این زمینه ارزیابی می‌شود و پس از یک سال از پیاده‌سازی طرح های کاری شما، مشخص می‌شود که آیا شرایط لازم برای کار در لوکزامبورگ را دارید یا خیر و درصورت پذیرش طرح شما، شرایط برای اقامت دائم شما فراهم می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر لوکزامبورگ

شهرهای مهاجر پذیر لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پایتخت لوکزامبورگ شهری به همین نام است که مهم‌ترین بانک های سرمایه گذاری در آن دیده می‌شوند. این شهر دارای فضای حسابرسی دقیقی بوده و دارای سیستم های خوبی برای کار است. این شهر مقر چندین نهاد اداری است و یکی از ثروتمندترین شهرهای دنیا محسوب می‌شود. این شهر زیبا دارای جاذبه های تاریخی، پارک های شهری و جاذبه های دیدنی ساحلی زیادی است. ساختمان های این شهر اغلب قدیمی اما با معماری بی نظیری هستند.

اشترناخ یکی از شهرهای ساحلی لوکزامبورگ است که کمتر برای مهاجرت انتخاب می‌شود اما اگر زیبایی های این شه را بشناسید، قطعاً این شهر را گزینه خوبی برای مهاجرت می‌دانید. این شهر دارای جنگل های سرسبز و ساختمان های باشکوه و بی نظیری است و برج و قلعه های زیبایی دارد. این شهر زیبا دارای دانشگاه‌های مشهوری است که برای دانشجویان تاریخ و هنر گزینه خوبی به شمار می‌رود اما از نظر هزینه کمی‌گران قیمت است.

اخذ ویزای لوکزامبورگ

اخذ ویزای لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ ویزای لوکزامبورگ در ابتدا باید مشاوره های لازم را بگیرید و بهترین روش را برای خود انتخاب نمایید.

اخذ اقامت لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


افرادی که اجازه اقامت کشور لوکزامبورگ را دارند، می‌توانند از سیستم های مالیاتی مطلوب استفاده نمایند. این افراد اجازه دارند که از سیستم های بانکی بی نظیر و زندگی با کیفیت بالا در این کشور برخوردار شوند. هزینه زندگی در این کشور معقول است، در کشور لوکزامبورگ، سیستم آموزشی با کیفیت بالا دیده می‌شود و همه کودکان در این کشور قادر هستند که به زبان آلمانی و فرانسوی صحبت کنند. نرخ جرم جنایت در کشور لوکزامبورگ بسیار کم بوده و محیط زیستی بی‌عیب و نقص دارد. به طور کلی، مدت زمان صدور اقامت دائم این کشور، به نحوه‌ی ورود شما به این کشور بستگی دارد.اخذ پاسپورت لوکزامبورگ

اخذ پاسپورت لوکزامبورگ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 از نظر قانونی پش از 7 سال اقامت دائم در کشور لوکزامبورگ،می‌توانید برای پاسپورت این کشور اقدام نمایید؛ در این زمینه شما باید حداقل 18 سال سن تمام داشته باشید و به یکی از زبان‌های رسمی این کشور مسلط باشید. شما باید در سه جلسه آموزش مدنی پایه و در مصاحبه عمومی این کشور شرکت کنید. پاسپورت کشور لوکزامبورگ سبب می‌شود که از رفاه اجتماعی در این کشور برخوردار شده به طور کلی به عنوان یک شهروند در این کشور محسوب ‌شوید و رفاه بیمه و تسهیلات نیز به شما تعلق می‌گیرد.

آخرین ویرایش: 2019-06-01 13:54:01 4,203