x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مجارستان

کشور مجارستان دارای مساحتی حدود 93030 کیلومتر مربع است ، این کشور در اروپای مرکزی و از محدود کشور های اروپایی که با دریای آزاد احاطه نشده است. مجارستان از بخش شمالی با اسلواکی و از بخش شمال شرقی با اوکراین هم مرز است، این کشور از سمت شرق و جنوب شرقی نیز با رومانی مرز مشترک دارد، مجارستان از بخش جنوبی با صربستان و از سمت غرب نیز با اسلوونی مرز مشترک دارد. شهر بوداپست قدیمی ترین شهر مجارستان و پایتخت این کشور محسوب می‌شود و گردشگران زیادی به این شهر سفر می‌کنند. این شهر در لیست 14 شهر برتر دنیا است. دیدنی های این شهر کسل هیل، موزه های هنر زیبا و موزه های ملی مجارستان است. سیستم های آموزشی در کشور مجارستان یکی از مهمترین اهداف دولت بوده به طوری‌که از جدیدترین متدهای روز دنیا در زمینه آموزش های عملی استفاده می‌شود. این کشور توانسته گام های مهمی در زمینه آموزشی ایجاد نماید که به نوبه‌ی خود بسیار ارزشمند بوده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Hungary عربی: هنغاريا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری چند حزبی
 • زبان های رایج: رومانی, آلمانی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: فورینت مجارستان هر فورینت مجارستان 0.0035 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: ۰۰۳۶
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 163
 • پایتخت: بوداپست
 • زبان های رسمی: مجاری
 • جمعیت: بیش از 9 میلیون در سال 2017
 • منطقه زمانی: GMT+2 . UTC+1(CET)
 • دامنه اینترنتی: .hu
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 325 میلیارد دلار

سفر به مجارستان

کشور مجارستان Hungary، سفر به مجارستان، سفر به یکی از زیباترین کشورهای اروپایی با معماری منحصر به فرد است. کشور مجارستان Hungary، یک کشور محصور در خشکی واقع در اروپای مرکزی است. همسایگان این کشور اتریش، اسلوونی، کرواسی، صربستان، رومانی و اوکراین هستند.یک کشور محصور در خشکی واقع در اروپای مرکزی است و در حال حاضر از اعضای اتحادیه اروپا می باشد. جاذبه های دیدنی این کشور از جاذبه های طبیعی گرفته تا مکان¬های تاریخی و استفاده از آبگرم معدنی، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می¬نماید. در سال 2017 مجارستان در رتبه یازدهمین کشور محبوب اروپایی برای گردشگران بوده است. زبان رسمی این کشور مجارستانی و واحد پول آن فورینت است. اساس آمار صندوق بین‌المللی پول بر اساس تولید ناخالص داخلی، از بین ۱۹۱ کشور، مجارستان در رتبه 58 مین قدرت اقتصادی جهان قلمداد می‌شود.آب و هوای ملایم و مردم صمیمی این کشور به همراه دیدنی های بوداپست و جاذبه های فراوان طبیعی و تاریخی این کشور، می‌تواند هر گردشگری را علاقه‌مند به سفر به مجارستان کند.

سفر به مجارستان

زندگی در مجارستان

کشور مجارستان در شرق اروپا قرار دارد و به طور دقیق در شمال شبه جزیره بالکان واقع شده است. وسعت این کشور حدود 93033 کیلومتر مربع اعلام شده است که تنها یک درصد از مساحت اروپا را تشکیل می‌دهد. کشور مجارستان در شمال با یوگسلاوی سابق و از سمت شرق با اتریش همسایه است. هزینه اصلی زندگی در کشور مجارستان که شامل برق و وسیله گرمایشی و آب و ... است برای یک آپارتمان 85 متر مربعی 46401.86 فورینت تعیین شده است.برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر کشور مجارستان باید 94788.90 فورینت هزینه در نظر بگیرید. این کشور نرخ بیکاری جوانان نیز در بیشترین وضعیت خود 30 درصد اعلام شده بود که در حال حاضر حدود 9 درصد است. نرخ بیکاری بلند مدت در این کشور نیز 1 درصد است. کسانی که مکانیک هستند و یا تخصص تعمیر دارند در کشور مجارستان در زمینه درامدزایی به رشد خوبی دست می‌یابند.

زندگی در مجارستان

مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به کشور مجارستان با توجه به شرایط مالیاتی ارزان و مناسب، هزینه زندگی متوسط، امکانات تحصیلی بی نظیر، شرایط خود تحصیلی به صورت چند بخشی و همین‌طور خرید ملک می‌تواند بسیار سودمند باشد. در کشور مجارستان دسترسی به بازارهای اروپایی به سادگی فراهم شده است و کسانی که ورود به بخش های تجاری دارند نیز می‌توانند در شرایطی کم و صحیح بهترین شرایط را برای خود فراهم سازند. شرایط مهاجرت به مجارستان برای هر شخص متفاوت است. برای تحصیل در مقطع کارشناسی این کشور نیاز به مدرک آیلتس با نمره 5.5 و برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید مدرک زبان شما آیلتس 6 باشد. ویزای توریستی کشور مجارستان یک ویزای کوتاه مدت است که به شما اجازه می‌دهد در طی زمان تعیین شده در این کشور اقامت داشته باشید. در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد. 

مهاجرت به مجارستان

تحصیل در مجارستان

کشور مجارستان به عنوان یکی از کشورهای اروپایی، مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان خارجی است. شهرهای مهم این کشور به ویژه شهر بوداپست و دانشگاه های آن مورد توجه دانشجویان بین‌المللی قرار دارد. این که کدام کشور برای مهاجرت تحصیلی گزینه‌ مناسبی  است باید  اعتبار مدرک، سطح کیفی دانشگاه‌ها، شرایط زندگی و... بررسی شوند تا شما بتوانید تصمیم صحیحی در این باره اتخاذ کنید. بسیاری از موسسه های آموزش عالی در سطح جهان در حوزه اعزام دانشجو به کشور مجارستان فعالیت می‌کنند.

آیا مجارستان گزینه مناسبی برای مهاجرت تحصیلی است؟

کشور مجارستان یکی از کشورهای رو به پیشرفت است. جمعیتی حدود 10 میلیون نفر داشته و با کشورهای اوکراین، اتریش، اسلواکی و صربستان همسایه است. پایتخت این کشور بوداپست است. این کشور کمی از نظر اقتصادی ضعیف است و ما تحصیل در مجارستان را به کسانی معرفی می‌کنیم که قصد دارند از طریق مجارستان به کشور‌های اروپایی نظیر آلمان، اسکاندیناوی و ... مهاجرت کنند.

 

تحصیل در مجارستان

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها