x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به اوکراین

کشور اوکراین بر اساس قوانین مشخصی که از سوی سازمان ملل تعیین شده پناهنده می‌پذیرد. در نظر داشته باشید که در این روش افراد باید درخواست پناهندگی خود را به طور دقیق و رسمی اعلام نمایند. شخص پناهنده باید دلایل بسیار محکم و قانع کننده‌ای برای پناهندگی داشته باشد یعنی باید ثابت شود که جان و مال او در کشور خودش در خطر است و از نظر جسمی و یا روحی در امنیت درستی قرار ندارد. آمار مهاجرانی که از کشور روسیه به کشور اوکراین سفر کرده اند به نوعی بیشتر از سایر افراد است به این ترتیب مشخص می شود که بخش زیادی از فرهنگ و زندگی در کشور اوکراین مشابه با کشور روسیه است. این کشور سعی کرده است آمار مهاجران را افزایش دهد. در سال 2015 درصد مهاجران ایرانی در کشور اوکراین کم بود اما از اوایل سال 2016 دیده می‌شود که این کشور به طور کلی یکی از مقصدهای گردشگری و مهاجرتی ایرانیان محسوب می‌شود. مهاجرت به کشور اوکراین از طریق تحصیل یکی از روش های بسیار آسان محسوب می‌شود با توجه به اینکه هزینه تحصیلی در این کشور ارزان است افراد می‌توانند این روش را یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی خود بدانند. پذیرش در دانشگاه‌های کشور اوکراین آسان است بسیاری از دانشگاه‌های این کشور از شما مدرک زبان نمی‌خواهند و برای شما کلاس‌های زبان‌آموزی برگزار می‌کنند. مهاجرت به کشور اوکراین از طریق ویزای سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های بسیار سریع برای رسیدن به اقامت دائم است مبرهن است که فرض اول در این روش داشتن سرمایه کافی است به طوریکه به شکل کتبی از بانک مهر و امضا صورت گرفته باشد. شایان ذکر است که روش‌های سرمایه‌گذاری مختلفی پیش روی افراد قرار دارد. مهاجرت کاری به کشور اوکراین از دیگر روش‌هایی است که بین کارمند و کارفرما دیده می‌شود در این روش در ابتدا کارفرما آگهی خود را اعلام می‌کند، آگهی او در کشور اوکراین به اندازه سه ماه در صف انتظار نیرو قرار می‌گیرد در صورتی که به نتیجه نرسید سه ماه باید در اتحادیه اروپا قرار بگیرد پس از این دوره در صورتی که فرد مورد نظر پیدا نشد شرایط به صورتی پیش می‌رود تا افراد بتوانند برای جذب نیروی خارجی اقدام نمایند.

مشاوره مهاجرت به اوکراین

مهاجرپذیری اوکراین

مهاجرپذیری اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که از کشور روسیه به کشور اوکراین سفر کرده اند به نوعی بیشتر از سایر افراد است به این ترتیب مشخص می شود که بخش زیادی از فرهنگ و زندگی در کشور اوکراین مشابه با کشور روسیه است. این کشور سعی کرده است آمار مهاجران را افزایش دهد. در سال 2015 درصد مهاجران ایرانی در کشور اوکراین کم بود اما از اوایل سال 2016 دیده می شود که این کشور به طور کلی یکی از مقصدهای گردشگری و مهاجرتی ایرانیان محسوب می شود. کشور اوکراین یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه گردشگری است و این روال سبب می شود که این کشور بتواند انتخاب خوبی باشد. یکی از دلایلی که رشد مهاجرت در این کشور را افزایش داده است کم بودن هزینه زندگی است. در این کشور هزینه ای که بابت اجاره خانه از شما اخذ می شود به مراتب کمتر از سایر کشورها است و این روال نشان می دهد که زندگی در کشور اوکراین کار ساده ای است. در نظر داشته باشید کشور اوکراین به نوبه خود توانسته شرایط زندگی را به طور دقیق برای افراد فراهم سازد. این کشور در زمینه بیمه و خدمات شهروندی نیز توانسته رشد بسیار خوبی داشته باشد. آمار مهاجران به کشور اوکراین در سال 2020 از سال گذشته بیشتر شده است و ایرانیانی که به این کشور مهاجرت کرده اند اغلب در رده های سنی 22 الی 38 سال هستند به طور یکه اغلب با هدف کار یا تحصیل وارد خاک این کشور می شوند. کشور اوکراین در بخش شرقی قاره اروپا قرار دارد و بعد از روسیه از نظر وسعت دومین کشور بزرگ اروپایی محسوب می شود. زبان رسمی مردم کشور اوکراین اوکراینی است و اغلب ایرانیانی که به این کشور مهاجرت می کنند تا یک سال اول زندگی خود را در کی‌یف پایتخت این کشور می گذارنند. در کشور اوکراین ذخایر ارزشمند فلز دیده می شود و این روال سبب شده است که اقتصاد کشور اوکراین رشد بسیار عالی داشته باشد.

آمار مهاجران به اوکراین

آمار مهاجران به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که از کشور روسیه به کشور اوکراین سفر کرده اند به نوعی بیشتر از سایر افراد است به این ترتیب مشخص می شود که بخش زیادی از فرهنگ و زندگی در کشور اوکراین مشابه با کشور روسیه است. این کشور سعی کرده است آمار مهاجران را افزایش دهد. در سال 2015 درصد مهاجران ایرانی در کشور اوکراین کم بود اما از اوایل سال 2016 دیده می شود که این کشور به طور کلی یکی از مقصدهای گردشگری و مهاجرتی ایرانیان محسوب می شود. کشور اوکراین یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه گردشگری است و این روال سبب می شود که این کشور بتواند انتخاب خوبی باشد. یکی از دلایلی که رشد مهاجرت در این کشور را افزایش داده است کم بودن هزینه زندگی است. در این کشور هزینه ای که بابت اجاره خانه از شما اخذ می شود به مراتب کمتر از سایر کشورها است و این روال نشان می دهد که زندگی در کشور اوکراین کار ساده ای است. در نظر داشته باشید کشور اوکراین به نوبه خود توانسته شرایط زندگی را به طور دقیق برای افراد فراهم سازد. این کشور در زمینه بیمه و خدمات شهروندی نیز توانسته رشد بسیار خوبی داشته است. آمار مهاجران به کشور اوکراین در سال 2020 از سال گذشته بیشتر شده است و ایرانیانی که به این کشور مهاجرت کرده اند اغلب در رده های سنی 22 الی 38 سال هستند به طور یکه اغلب با هدف کار یا تحصیل وارد خاک این کشور می شوند. کشور اوکراین در بخش شرقی قاره اروپا قرار دارد و بعد از روسیه از نظر وسعت دومین کشور بزرگ اروپایی محسوب می شود. زبان رسمی مردم کشور اوکراین اوکراینی است و اغلب ایرانیانی که به این کشور مهاجرت می کنند تا یک سال اول زندگی خود را در کی‌یف پایتخت این کشور می گذارنند. در کشور اوکراین ذخایر ارزشمند فلز دیده می شود و این روال سبب شده است که اقتصاد کشور اوکراین رشد بسیار عالی داشته باشد.

میزان رضایت مهاجران به اوکراین

میزان رضایت مهاجران به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به اینکه کشور اوکراین دارای خاک بسیار حاصلخیزی است روال کشاورزی در این کشور بسیار عالی بوده و یکی از ارکان سرمایه کشوری محسوب می شود افرادی که در کشور اوکراین در رشته کشاورزی تحصیل کرده اند در کشور اوکراین به درآمدزایی خوبی می رسند و رضایت کامل از مهاجرت خود دارند.

کشور اوکراین در زمینه تأمین سوخت نیز رتبه خوبی دارد به طوریکه اکثر خطوط لوله گاز کشور روسیه به کشور اوکراین دیده می شود. این روال سبب شده است که فضای درآمدزایی در این کشور بیشتر شود و جوانان بیشتری ورود به بازار کار داشته باشند.

مردمی که مهاجرت به کشور اوکراین را انتخاب کرده اند از شرایط آب و هوایی این کشور بسیار راضی هستند این کشور دارای آب و هوای محلی است و بیشترین میزان بارش در بخش شمال و غرب این کشور دیده می شود. جمعیت کشور اوکراین در حدود 46 میلیون نفر اعلام شده است به طوریکه اغلب افراد در مناطق شرق و همینطور جنوب شرقی این کشور زندگی می کنند.

مردم کشور اوکراین مسیحی هستند و جاذبه های گردشگری زیادی در این کشور دیده می شود که جایگاه هشتم در جذب توریست را دارد این کشور در زمینه امکانات رفاهی رتبه بسیار عالی دارد. روش های مختلفی برای مهاجرت به کشور اوکراین دیده می شود که هر یک می‌تواند به اندازه خود مهم باشد. در نظر داشته باشید که این کشور شرایط تحصیل بسیار عالی فراهم ساخته است به طوریکه افرادی که تحصیل در کشور اوکراین را انتخاب کرده اند با رضایت 89 درصد همراه هستند. کار در کشور اوکراین برای نیروهای متخصص فراهم بوده و در این گروه نیز رضایت 78 درصدی اعلام شده است. خرید خانه در کشور اوکراین و گرفتن اقامت یکی از روش هایی است که با رضایت بسیار بالایی همراه است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به اوکراین

راحت‌ترین روش مهاجرت به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به بررسی که از سوی ما انجام شد متوجه شدیم که مهاجرت به کشور اوکراین از طریق تحصیل یکی از روش های بسیار آسان محسوب می شود. با توجه به اینکه هزینه تحصیلی در این کشور ارزان است افراد می توانند این روش را یکی از بهترین گزینه های پیش روی خود بدانند. پذیرش در دانشگاه های کشور اوکراین آسان است بسیاری از دانشگاه های این کشور از شما مدرک زبان نمی خواهند و برای شما کلاس های زبان آموزی برگزار می کنند با توجه به این اینکه می‌توانید به همراه تحصیل مشغول به کار شوید نیز مشخص شده است که این روش می تواند هم ورود به کار را برای شما ساده تر نماید و هم شرایطی ایجاد شود که بتوانید به درآمدزایی خوبی برسید و در نهایت نیز اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید. ویزای دانشجویی کشور اوکراین به تنهایی برای شما اقامت دائم به همراه ندارد اما شرایط ایجاد شده می تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد و ورود به اقامت دائم را بسیار هموارتر می نمایند ما شرایط لازم برای این روش را در بخش مربوطه به طور دقیق توضیح داده ایم.


روش‌ های مهاجرت به اوکراین

روش‌ های مهاجرت به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


یکی از روش های مهاجرت به کشور اوکراین از طریق کار است که شما باید ویزای کاری این کشور را اخذ نمایید. این ویزا به کسانی ارائه می شود که دعوتنامه کاری اخذ کرده اند اگر سوال شما این است که چطور می توان به دعوتنامه کاری این کشور دسترسی داشت بخش های بعد این موضوع را به طور دقیق در اختیار شما قرار می دهند.

ویزای تحصیلی کشور اوکراین برای دانشجویان ایرانی صادر می شود و به طوریکه این روش در بین ایرانیان یکی از بهترین روش های ورود به خاک این کشور محسوب می شود. افرادی می توانند از این ویزا استفاده نمایند که دارای مدارک تحصیلی از سال های گذشته هستند و همینطور در یکی از دانشگاه های کشور اوکراین پذیرفته شده اند در صورتی که نمی دانید کدام دانشگاه برای شما بهتر است می توانید از طریق ویزای توریستی وارد خاک کشور اوکراین شوید و اطلاعات خود در زمینه دانشگاه های مختلف این کشور را افزایش دهید در نظر داشته باشید که ویزای توریستی یکی از روش های اقامت موقت در این کشور است که به اندازه 90 روز به شما اجازه اقامت در کشور اوکراین را فراهم می سازد و در این روش شما اجازه کار و تحصیل در کشور اوکراین ندارید اما افرادی که به قصد شرکت در مسابقات هنری و یا ورزشی وارد خاک این کشور می شوند این گزینه می تواند برایشان مناسب باشد.

مهاجرت به کشور اوکراین از طریق ویزای سرمایه گذاری یکی از روش های بسیار سریع برای رسیدن به اقامت دائم است مبرهن است که فرض اول در این روش داشتن سرمایه کافی است به طوریکه به شکل کتبی از بانک مهر و امضا صورت گرفته باشد. شایان ذکر است که روش های سرمایه گذاری مختلفی پیش روی افراد قرار دارد.

افرادی که با یک تبعه اوکراینی ازدواج رسمی می کنند نیز در اقامت دائم این کشور پروسه آسانتری را در پیش دارند و سرعت اخذ اقامت دائم برای این افراد بیشتر است در این روش باید بتوانید ثابت کنید که خودتان علاقه به ازدواج در این کشور را دارید و همه چیز به رضایت خودتان پیش می رود.

مورد بعدی در زمینه مهاجرت به کشور اوکراین روش های کارآفرینی است، در روش های کارآفرینی شما باید ایده ای با توجیه اقتصادی داشته باشید تا بتوانید نتیجه خوبی به همراه داشته باشید. روش های کارآفرینی در این کشور در ابتدا باید از سوی دولت مورد تأیید قرار بگیرد. شایان ذکر است که پناهندگی به کشور اوکراین از طریق کشور اوکراین آخرین روش موجود است که ما به شما پیشنهاد نمی کنیم!


مهاجرت سرمایه گذاری به اوکراین

مهاجرت سرمایه گذاری به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

یکی از روش های مهاجرت به کشور اوکراین از طریق سرمایه گذاری است که به طور کلی در بین سه روش موجود افراد سعی می کنند ثبت شرکت را انتخاب نمایند. دو روش دیگر خرید ملک و همینطور اوراق است.

در روش ثبت شرکت در کشور اوکراین باید سرمایه شما 10000 دلار باشد این سرمایه می تواند در مسیر ثابت شرکت و یا در ردیف ایجاد شغل استفاده شود. در نظر داشته باشید که برای خرید ملک کمتر از این هزینه نیاز است. در روش ثبت شرکت در کشور اوکراین شما به اندازه یک الی دو سال در این کشور اقامت موقت دارید و سپس شرایط برای تمدید آن فراهم می شود و پس از آن می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که کشور اوکراین یکی از کشور های قدرتمند در زمینه های اقتصادی محسوب می شود. به این ترتیب افرادی که سرمایه خوبی دارند قطعاً در کشور اوکراین رشد می‌کنند حال برای ثبت شرکت در کشور اوکراین چه باید کرد؟

قدم اول این است که بتوانید بودجه خوبی را در نظر بگیرید. بودجه شما باید به اندازه ای باشد که بتوانید از پس هزینه های زندگی برآیید در نظر داشته باشید که هزینه های زندگی در این کشور شاید متوسط است اما باید بتوانید از نظر هزینه زندگی و همینطور بودجه‌ای که قرار است برای تحصیل در نظر بگیرید در امان باشید.

مورد بعدی اخذ مجوز از این کشور است مجوز کار باید داشته باشید و مجوز شما دسته بندی های مشخصی داشته باشد یعنی باید طبق هدفی که در دسترس دارید مجوز اخذ نمایید. مجوز کاری شما باید به طور دقیق تعیین شود.

قدم بعدی این است که بتوانید به طور دقیق نام شرکت را انتخاب نمایید نام شرکت شما باید با توجه به هدف شما تعیین شود. هدف شرکت باید با محصول یا خدمت درون شرکت سازگار باشد و همه این موارد به طور دقیق ارزیابی می شود.

 

مهاجرت از طریق ازدواج به اوکراین

مهاجرت از طریق ازدواج به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همانطور که در بخش روش‌های مهاجرت به کشور اوکراین توضیح داده شد ازدواج با یک تبعه اوکراینی سبب اخذ ویزای این کشور می‌شود اما آیا همه چیز به همین آسانی است؟ خیر اینطور نیست. اول اینکه باید ثابت شود که ازدواج در یک فضای واقعی صورت می‌گیرد. طرفین می‌بایست بالای 18 سال سن داشته باشند رضایت باید به صورت کتبی باشد و در نوع رفتار زن و شوهر نیز مشخص باشد. وقتی با یک تبعه اوکراینی ازدواج می‌کنید به مدت یک سال در این کشور اقامت اخذ خواهید نمود. در صورتیکه ازدواج شما ادامه دار باشد پس از دو سال تمدید ویزای ازدواج می‌توانید برای اقامت دائم تقاضا دهید دقت نماید که تقاضا برای اقامت دائم در این کشور به معنی صدور اقامت دائم نبوده و باید شرایط زندگی شما ارزیابی شود. در نظر داشته باشید که شما باید به طور رسمی تابعیت کشور خود را ترک نمایید تا شرایط برای اخذ اقامت دائم در این کشور فراهم شود. در صورتی که در طول یک الی سه سال زندگی در این کشور صاحب فرزند شوید روال اخذ اقامت دائم برای شما آسان‌تر می‌شود. در نظر داشته باشید که شما باید ثابت نمایید که زبان اوکراینی را بیشتر یاد گرفته‌اید اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور یک مصاحبه برگزار می‌کند تا مشخص شود که صلاحیت لازم برای زندگی در کشور اوکراین را دارید یا خیر. مورد بعدی این است که زندگی در کشور اوکراین دسته بندی‌های مختلفی دارد که افراد باید به طور دقیق دنبال نمایند. اول اینکه اگر زن و شوهر در طول سه سال زندگی به صورت جداگانه (در خانه های جداگانه) زندگی کرده باشند عموماً در صدور اقامت دائم این کشور مشکل ایجاد می‌شود. مورد بعدی این است که کشور اوکراین یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه‌های مختلف است و شرایط زندگی در این کشور به صورتی است که می تواند درآمدزایی خوبی را فراهم سازد بنابراین اگر ازدواج شما واقعی باشد اخذ تابعیت این کشور چندان هم پیچیده نخواهد بود. نکته آخر اینکه فرد اوکراینی باید نامه‌ای ارائه دهد که نشان دهد از نظر بودجه در وضعیت خوبی است و می تواند از پس هزینه‌های زندگی بر آید به این ترتیب شرایط برای شما به خوبی فراهم می‌شود.

مهاجرت از طریق تولد به اوکراین

مهاجرت از طریق تولد به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تابعیت کشور اوکراین از طریق سیستم خون فراهم شده است در نظر داشته باشید که اگر فرزندی در این کشور متولد شود که پدر و مادر او تبعه اوکراین باشند به او می توانند اقامت این کشور را داشته باشد. در صورتی که فرزندی در کشور اوکراین متولد شود که تبعه پدر و مادر او مشخص نباشد و یا بدون تابعیت باشند می توانند اقامت این کشور را به فرزند ارائه داد البته تصمیم گیری که از سوی دولت اخذ می شود به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد که با توجه به شرایط افراد مشخص می شود.

مهاجرت پناهندگی به اوکراین

مهاجرت پناهندگی به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور اوکراین بر اساس قوانین مشخصی که از سوی سازمان ملل تعیین شده پناهنده می پذیرد. در نظر داشته باشید که در این روش افراد باید درخواست پناهندگی خود را به طور دقیق و رسمی اعلام نمایند. شخص پناهنده باید دلایل بسیار محکم و قانع کننده ای برای پناهندگی داشته باشد یعنی باید ثابت شود که جان و مال او در کشور خودش در خطر است و از نظر جسمی و یا روحی در امنیت درستی قرار ندارد. در نظر داشته باشید که تا زمان مشخص شدن وضعیت وی در کمپ های مشخصی زندگی می کند که تا حد کمی به او جای خواب و خوراک داده می شود او اجازه کار در کشور اوکراین را ندارد. در نظر داشته باشید که در این روش افراد باید درخواست خود را به دولت این کشور اعلام نماید در صورتی که با درخواست وی موافقت شود مانند یک شهروند اوکراینی خواهد بود. این روش بسیار پر خطر است و در حدود 95 درصد از افرادی که از این روش اقدام به مهاجرت به کشور اوکراین دارند به کشور خود برگردانده می شوند. کشور اوکراین درخواست افرادی که  قبلاً به کشور دیگری درخواست داده اند را نمی پذیرد و درخواست این افراد در همان ابتدای کار لغو می شود. شایان ذکر است که کشور اوکراین یک کشور قدرتمند در زمینه های کاری است و می تواند از ارزش زندگی بالایی برخوردار باشد اما روش پناهندگی خطر زیادی به همراه دارد.


مهاجرت تحصیلی‌ به اوکراین

مهاجرت تحصیلی‌ به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های کشور اوکراین کیفیت بالایی دارند و این روال سبب شده است که تعداد دانشجویان ایرانی هر ساله به این کشور بیشتر شود. در نظر داشته باشید که یکی از شرط های ورود به دانشگاه های کشور اوکراین داشتن مدرک دیپلم است شما بدون داشتن مدرک دیپلم نمی‌توانید ورود به این دانشگاه ها داشته باشید. مورد بعدی این است که حداقل سن در نظر گرفته شده 17 سال اعلام شده است و حداکثر سن نیز 37 سال است. این محدوده سنی حتی برای دانشجویان بومی این کشور دیده می شود. یکی دیگر از شرایط ورود به دانشگاه های کشور اوکراین داشتن مدرک زبان انگلیسی است. مدرک زبان انگلیسی در این کشور بسیار مهم است اما افرادی که مدرک زبان ندارند باید دوره های مربوطه زبان در این کشور را بگذارنند در نظر داشته باشید که در این شرایط ورود به دانشگاه های این کشور به طور دقیق برای شما فراهم می شود. مورد بعدی این است که بتوانید در انتخاب رشته تحصیلی خود درست تصمیم گیری نمایید. در نظر داشته باشید که کشور اوکراین در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا شرایط برای دریافت بورسیه فراهم شده است و هزینه های تحصیل به مراتب کمتر از سایر کشورها است. یک اصل بسیار مهم برای تحصیل در کشور اوکراین وجود دارد اینکه شما می توانید در یکی از زبان های انگلیسی ، اوکراینی و روسی تحصیل کنید. تحصیل شما دسته بندی های مختلفی خواهد داشت و در نهایت شرایط کار ضمن تحصیل نیز برای شما فراهم می شود. اغلب افرادی که ویزای تحصیلی کشور اوکراین را انتخاب کرده اند دوست دارند که در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در این کشور تحصیل کنند، تحصیل در دوره های پزشکی در کشور اوکراین 5 سال به طول می‌انجامد و نیاز است که پس از این دوره در یک آزمون برای تخصص نیز شرکت نمایید. دوره های دندانپزشکی در کشور اوکراین نیز به اندازه 7 سال زمانبر است اما از نظر درآمدزایی رتبه بسیار خوبی دارد.
مهاجرت کاری اوکراین

مهاجرت کاری اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت کاری به کشور اوکراین از دیگر روش هایی است که بین کارمند و کارفرما دیده می شود در این روش در ابتدا کارفرما آگهی خود را اعلام می کند، آگهی او در کشور اوکراین به اندازه سه ماه در صف انتظار نیرو قرار می گیرد در صورتی که به نتیجه نرسید سه ماه باید در اتحادیه اروپا قرار بگیرد پس از این دوره در صورتی که فرد مورد نظر پیدا نشد شرایط به صورتی پیش می رود تا افراد بتوانند برای جذب نیروی خارجی اقدام نمایند. در نظر داشته باشید که همه چیز به خودتان بستگی دارد و باید بتوانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید. مورد دیگر این است که افراد بتوانند در مهاجرت کاری خود تخصص خاصی داشته باشند سمت و همینطور حقوق مورد نظر در قرارداد شما باید مشخص شود. در صورتی که پس از دو سال زندگی و کار در کشور اوکراین شرایط اقتصادی خوبی دیده شود می‌توانید درخواست خود را به دولت این کشور اعلام نمایید. در این شیوه رزومه و سابقه کاری بسیار مهم است و در صورت تأیید شدن به شما ویزای موقت کاری داده می شود. کشور اوکراین دارای بازار کاری خوبی است. در نظر داشته باشید که از دیگر روش های مهاجرتی به کشور اوکراین گشت و گذار در سایت های کاریابی این کشور است که دسته بندی های درستی برای شما فراهم می شود. دسته بندی به صورتی است که افراد بر اساس شغل و تخصص خود به سراغ کار مربوطه می روند. اگر این دو روش برای شما ارزشمند نبود باید بدانید که در ابتدا باید وارد فضای کارآموزی با حقوق کم شوید که می تواند در مهارت آموزی شما نقش مهمی داشته باشد. این فضا کمک می کند تا بتوانید از ساده ترین شرایط کاری کشور اوکراین بهرمند شوید سپس شرایط برای اخذ ویزای کار این کشور فراهم می شود.


مهاجرت از طریق همراه به اوکراین

مهاجرت از طریق همراه به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که یکی از اعضای خانواده شما در کشور اوکراین زندگی می‌کند می تواند با ارائه دعوتنامه و همینطور نامه تمکن مالی مبنی بر اینکه از پس هزینه های زندگی شما بر می آید به شما اجازه می دهند که برای ورود به این کشور اقدام نمایید مادامی که با ویزای همراه وارد کشور اوکراین شده اید در صورت داشتن اجازه کار می توانید درآمدزایی نمایید در صورتی که روند درآمدزایی شما مناسب باشد اجازه اقامت دائم نیز صادر می شود.

مورد بعدی این است که فرد از طریق سرمایه گذاری وارد این کشور شده و قصد دارد که همسر و فرزند خود را نیز همراه نماید در نظر داشته باشید که در این روش به طور کلی شرایط به صورتی است که فرد سرمایه گذار باید از نظر بودجه در وضعیت خوبی باشد و نیاز است که بتواند از پس هزینه های زندگی خود برآید. او باید طبق نامه ای کتبی اعلام نماید که از پس هزینه های زندگی خود و همسر و فرزند خود بر می آید. در نظر داشته باشید که مورد بعدی که در مهاجرت به کشور اوکراین دیده می شود از طریق تحصیل است در این روش مادامی که شما در حال تحصیل هستید اجازه دارید فردی را به عنوان همراه داشته باشید و پس از اتمام تحصیل باید به کشور خود باز گردید. در نظر داشته باشید که در این روش به طور کلی شرایط خاصی برای شما فراهم شده است که می تواند ارزشمند باشد. تحصیل در کشور اوکراین دسته بندی خوبی دارد به طوریکه می توان بلافاصله پس از تحصیل شرایط کاری فراهم شود. این کشور توانسته شرایط تحصیل برای افراد را آسانتر کند.


مهاجرت توریستی به اوکراین

مهاجرت توریستی به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور اوکراین از طریق گردشگری از دیگر روش هایی است که این روزها از ارزش زیادی برخوردار است. در این کشور شما با شرایط زندگی مردم کشور اوکراین آشنا می شوید و شرایط برای شما به صورتی پیش می رود که تصمیم بگیرید هدف شما از مهاجرت چه باشد شما از مناطق دیدنی این کشور دیدن می کنید و به طور کلی یک فضای اقامت موقت برای شما فراهم می شود. برای اخذ ویزای توریستی این کشور یک سری مدارک نیاز است که با هم ارزیابی می کنیم. اول اینکه باید فرم درخواست خود را به طور کامل پر کنید. این فرم باید با مهر و امضای شما همراه باشد. افراد باید گذرنامه با اعتبار 8 ماهه داشته باشند در صورتی که فرد دارای گذرنامه قدیمی است باید ارائه دهد. افراد باید بلیط هواپیما داشته باشند.

رزرو هتل یکی دیگر از مواردی است که باید مورد بررسی قرار دهید افراد باید دو قطعه عکس رنگی سه در چهار داشته باشند باید از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی کپی گرفته شود. در نظر داشته باشید که پرینت گردش حساب بانکی بسیار مهم است و باید ارائه شود. شما باید مدارک کاری و یا سرمایه ای ارائه دهید که ثابت نماید قصد دارید به کشور خود باز گردید.

مهاجرت شرایط خاص به اوکراین

مهاجرت شرایط خاص به اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی  دیگر از شرایط مهاجرت به اوکراین از طریق ویزای پزشکی است که باید حتما افراد دعوت نامه رسمی از بیمارستان داشته باشند. تمامی مدارک باید ترجمه شده باشد. در سال های اخیر اوکراین ویزای جستجوی کار نیز داشته است که برای افرادی که در یافتن شغل مورد نظر دچار مشکل شده اند صادر می شود که این ویزا به صورت موقت بوده و پس از یافتن شغل مورد نظر باید به کشور خود بازگشته و برای ویزای کاری اقدام نمایید.ویزای جستجوی کار اغلب شش ماهه صادر می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر اوکراین

شهرهای مهاجر پذیر اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر کیو یکی از شهرهای بسیار مهم در اوکراین است که البته به نام کی‌یف نیز شناخته می شود و پایتخت این کشور است. این شهر یکی از بهترین مناطق برای مهاجرت ایرانیان محسوب می شود اما شاید هزینه زندگی در این بخش کمی گران باشد. شهر اودسا یک شهر دیگر در اوکراین است که برای مهاجرت گزینه خوبی است اما از نظر کاری شاید به سختی بتوان به شغل مورد نظر دست یافت.

شهر باکوتا از دیگر شهرهای بسیار مهم در اوکراین است اما تعداد مهاجران به این شهر کمتر از سایر شهرها اعلام شده است این شهر قدیمی اما سر سبز است. اقامت کشور اوکراین برای ایرانیان بیشتر در پایتخت این کشور دیده می شود. افرادی که مهاجرت از طریق un کشور اوکراین را انتخاب کرده اند در پایتخت این کشور زندگی خواهند کرد.

اخذ ویزای اوکراین

اخذ ویزای اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تاریخ اعتبار هر یک از ویزاهای اوکراین بر حسب تیپ ویزای این کشور تعیین می شود به طور کلی ویزای این کشور در سه تیپ صادر می‌شود. تیپ اول ویزای ترانزیتی است که تیپ ب نام دارد که اعتبار این ویزا حداکثر یک سال است. ویزای شماره دو ویزا کوتاه مدت تیپ c است که شش ماه اعتبار دارد و در نهایت می تواند در طی تمدیدهای هر ساله تا 5 سال اعتبار خود را حفظ نماید.

ویزای بلند مدت این کشور برای کسانی است که به دنبال زندگی در این کشور هستند و بیش از 90 روز صادر می شود شما پس از 45 روز باید به مراجع قانونی این کشور بروید تا شرایط بررسی شود. در نظر داشته باشید در صورتی که سفارت تشخیص دهد که شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید نیز درخواست خود را کتبی ارائه می دهید.

در صورتی که درخواست  صدور ویزای شما رد شود شما دو ماه زمان دارید که اعتراض خود را اعلام نمایید. کاریابی در کشور اوکراین از روش های مختلفی فراهم شده است که سبب می شود در نهایت منجر به اخذ ویزای کاری این کشور شود. هزینه اقامت در کشور اوکراین به نسبت کشورهای اروپایی ارزانتر است.

اخذ اقامت اوکراین

اخذ اقامت اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اوکراین از کشورهای اروپای شرقی است. پایتخت کشور اوکراین شهر کی‌یف است. پس از فروپاشی شوروی، این کشور بعد از روسیه دارای بزرگترین ارتش در اروپا است. زبان اوکراینی زبان رسمی این کشور است و زبان روسی نیز کاربرد گسترده‌ای دارد. در رتبه‌بندی سازمان جهانی گردشگری، اوکراین از نظر تعداد گردشگران جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است.

 

 

همچنین عجایب هفتگانه اوکراین از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور است.شهرهای مهم توریستی آن کریمه، کی‌یف و خارکیف است.

مقدمه

اخذ اقامت اوکراین از هر طریقی محدودیت سنی ندارد وشما در هر سن و سالی که باشید می‌توانید به اوکراین مهاجرت نمایید. شرایط عمومی گرفتن اقامت اوکراین که برای تمامی کشورها مورد نیاز است، داشتن صحت و سلامت پزشکی و همچنین داشتن گواهی عدم سوپیشینه است.

اقامت کاری

کار در یک شرکت اوکراینی پیشنهادی مطمئن برای تبعه خارجی می‌سازد تا موفق به دریافت اقامت موقت اوکراین شود. مجوز اقامت  امکان سکونت در خاک اوکراین را فراهم می‌سازد و ورودهای مکرر و روند ساده شده عبور از مرز را در طول مدت اعتبار مجوز کار اولیه تضمین می‌کند. اخذ اقامت کاری این کشور نیازمند داشتن کارفرما یا پیشنهاد کاری از سوی شرکت یا فردی اوکراینی برای ورود به این کشور است. 

سرمایه‌گذاری در اوکراین می‌تواند به شیوه‌های مختلفی انجام شود که بتوانید اقامت این کشور را بدست آورید.

شما می‌توانید با راه اندازی کسب و کار در اوکراین و ثبت شرکت در این کشور اقامت اوکراین از طریق سرمایه‌گذاری را به دست آورید. سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اوکراین ۱۰۰۰۰۰ دلار در ابتدای کار است، که بعد از افتتاح حساب در اوکراین نیاز است که این مبلغ به حساب شرکت واریز شود.

اوکراین یکی از کشورهایی است که یک فرد خارجی می‌تواند با قبول حضانت فرزند و یا سالمند اقامت اوکراین را دریافت کند. واضح است که این راه پیچیدگی‌ها و فراز و نشیب‌های خود را داراست. حضانت فرزند و سالمند بعد از ۲ سال منجر به اقامت دائم می‌شود.

ازدواج بین شخص اوکراینی و یک خارجی بنابر ماده قانونی تشکیل خانواده در اوکراین صورت می‌گیرد. ضمانت اقامت دائم به شخص خارجی که با یک شهروند اوکراینی ازدواج می‌کند. برای ازدواج با شهروند اوکراینی، شخص خارجی باید یک پاسپورت معتبر که دارای مهر دفتر اسناد رسمی باشد و ترجمه شده باشد و در صورتی که قبلا ازدواج کرده، سند طلاق برای تایید جداییش نشان دهد. 

طبق قانون اوکراین یک خارجی باید حداقل ۵ سال متوالی در خاک اوکراین زندگی کند تا بتواند تقاضای شهروندی دهد، اما در صورت ازدواج با شهروند اوکراین و زندگی با او در خاک اوکراین این زمان به ۲ سال کاهش می‌یابد و بعد از ۲ سال می‌تواند شهروند اوکراین شود.

اقامت تحصیلی

تحصیل در اوکراین به دلیل هزینه‌های نسبتا پایین و شرایط مساعد برای زندگی دانشجویی، علاقمندان زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است. همچنین وجود دانشگاه‌های معتبر در اوکراین سبب شده که این کشور به مکانی مناسب برای تحصیلات آکادمیک تبدیل شود. آموزش در کشور اوکراین در سه زبان اوکراینی،روسی و انگلیسی است. جالب است بدانید کشور اوکراین برای رفاه حال دانشجویان خوابگاه و بیمه دانشجویی در نظر گرفته است.

اخذ پاسپورت اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برخی از افراد معتقد هستند که اخذ پاسپورت اوکراین کار ساده ای نیست در نظر داشته باشید که اوکراین سختگیری های زیادی برای صدور پاسپورت دارد اما در صورتی که بتوانید حداقل 8 سال در این کشور زندگی نمایید و زندگی شما در وضعیت درستی قرار داشته باشد یعنی بتوانید به زبان این کشور تسلط داشته باشید و جرم و جنایتی مرتکب نشده باشید صدور پاسپورت برای شما چندان سخت نخواهد بود. اقامت کشور اوکراین در سال های اخیر ساده تر شده است به طوریکه اداره مهاجرت کشور اوکراین در صدد است که شرایط مهاجرت کشور اوکراین را منصفانه اعلام نماید. 


آخرین ویرایش: 2020-04-13 18:28:52 11,564

نظرات

مطالب مرتبط

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها