دانشگاه جراح پاشا

برای تحصیل در دانشگاه جراح پاشا نیاز به انتخاب رشته تحصیلی مناسب دارید و باید مدارک لازم تحصیل را تنظیم کنید به این ترتیب وجود مشاور در این زمینه به شما کمک می‌کند. استفاده از بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا نیز با رعایت اصول و شرایط مناسب به‌سادگی آسان است و اگر فرد یا ارگانی در این زمینه به شما یاری برساند می‌توانید از موقعیت تحصیلی خوبی برخوردار شوید. پیگیری شرایط سنی و معدل و همین‌طور رزومه تحصیلی قوی به شما این امکان را می‌دهد در زمانی زودتر از ذهنتان به نتیجه برسید.

مقدمه

دانشگاه‌های ترکیه دارای رتبه تحصیلی بالایی هستند و در این میان دانشگاه جراح پاشای استانبول ترکیه انتخابی بی‌نظیر برای متقاضیان تحصیل پزشکی محسوب می‌شود. شرایط تحصیل در دانشگاه جراح پاشا مشخص است و در صورتی که مدارک لازم و امتیاز مورد نیاز از آزمون‌ها فراهم شود، همه چیز برای داشتن آینده‌ای درخشان آماده خواهد شد. فضای تفریحی و ورزشی دانشگاه جراح پاشا رشد زیادی داشته و مشخص است که سطح علمی دانشگاه بر اساس نیاز دانشجویان در نظر گرفته می‌شود. البته که این دانشگاه می‌تواند فضای استفاده از بورسیه تحصیلی را ایرانیان فراهم سازد. تجربه تحصیل در مکانی ارزشمند و با در نظر گرفتن بهترین امکانات تحصیلی آرزوی بسیاری از جوانان است.

درباره دانشگاه جراح پاشا

افرادی که علاقه به تحصیل در ترکیه دارند، قطعاً به دانشگاه جراح پاشا استانبول ترکیه فکر کرده‌اند. دانشگاه جراح پاشا یکی از برترین دانشگاه‌های تأسیس‌شده در شهر استانبول است که توانسته موقعیت مهاجرت تحصیلی را برای بسیاری از جوانان خارجی فراهم سازد. می‌دانیم که ترکیه بالاترین میزان اتباع خارجی در طول دوره‌های گذشته داشته است. فرهنگ غنی در سراسر کشور ترکیه حاکم است و سیستم آموزشی این کشور نیز بسیار گسترده و به‌روز است. سطح علمی دانشگاه جراح پاشا بالا بوده و توانسته برای دانشجویان متقاضی رشته پزشکی و زیرشاخه‌های آن انتخابی بی‌نظیر و هوشمندانه محسوب شود. در بسیاری از رسانه‌ها، شهر استانبول یک شهر اوراسیایی شناخته شده است و دانشگاه جراح پاشا تجربه تحصیل در یک فضای اروپایی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

این‌طور که از تاریخچه دانشگاه جراح پاشا مشخص است این دانشگاه در سال 1933 در شهر استانبول تأسیس شد. اولین دارالفنون استانبول با هدف تحصیل پزشکی در سال 1827 تأسیس شد و پس از یک قرن رشد توانست ورود دانشگاه‌های دیگر به استانبول را آسان‌تر نماید. نام دانشگاه جراح پاشا از جراح زبردست عثمانی گرفته شده است.

دانشگاه جراح پاشا در لیست بهترین دانشگاه‌های خصوصی ترکیه قرار دارد و رتبه جهانی دانشگاه جراح پاشا 5316 اعلام شده است. این دانشگاه با هدف تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اختیار دانشجویان بومی و بین‌المللی قرار گرفته است. کسانی که قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه را دارند بدون شک دانشگاه جراح پاشا را انتخاب می‌کنند. امکانات داخلی دانشگاه جراح پاشا، فضای سبز بیرون دانشگاه، خدمات ورزشی و تفریحی و همین‌طور موقعیت غذاخوری خوب این دانشگاه از موارد پراهمیت در انتخاب محسوب می‌شوند.

دانشکده‌های دانشگاه جراح پاشا

مراکز مختلف تحصیلی دانشگاه جراح پاشا را می‌توان در حالت کلی به 7 بخش تقسیم کرد:

 بخش اول دانشکده پزشکی است که شامل رشته‌های اصلی پزشکی و زیرشاخه‌های مربوط به پزشکی می‌شود. این دانشکده دارای فضای آزمایشگاهی مخصوص به خود بوده و همین‌طور دوره یادگیری زبان ترکی به صورت فشرده را نیز در برمی‌گیرد.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه جراح پاشا خود شامل سه بخش است که شامل دندانپزشکی پایه، عمومی و تخصص می‌شود که البته هر یک دارای امکانات ویژه و به‌روز برای یادگیری بهتر مطالب تحصیلی است.

 بخش سوم از دانشگاه جراح پاشا مربوط به موسسه بیماری‌های ریه و سل است که از بهترین اساتید روز دنیا برای آزمون در زمینه بیماری‌های ریه استفاده می‌شود و البته که پژوهش‌های مربوط به این شاخه نیز در موسسه با امتیاز رسمی همراه است.

کسانی که قصد تحصیل برای رشته تحصیلی مغز و اعصاب دارند باید وارد موسسه علوم مغز و اعصاب دانشگاه جراح پاشا شوند که دارای واحدهای روانشناسی و روان‌پزشکی جداگانه‌ای است و واحدهای درسی گسترده‌ای را در برمی‌گیرد.

مرکز تحقیقات بیماری‌های خاص، مرکز تحقیقات تومورها و بیماری‌های هیپوفیز و همین‌طور موزه تاریخ پزشکی از دیگر بخش‌های دانشگاه جراح پاشا محسوب می‌شود.

هر یک از مراکز یاد شده در این بخش دارای مشاوره‌های تحصیلی مخصوصی هستند به طوری که شامل زیرمجموعه‌های تحصیلی دقیقی بوده و می‌تواند فضای کار تیمی را برای متقاضیان فراهم سازد. البته که ورود به برخی از رشته‌های تحصیلی به هیچ عنوان کار ساده‌ای محسوب نمی‌شود و شما باید متدهای روز دنیا برای یادگیری رشته‌های پزشکی را یاد بگیرید اما دسته‌بندی که برای هر یک از مراکز تحصیلی دانشگاه جراح پاشا در نظر گرفته شده است می‌تواند انتخاب را برای شما آسان‌تر نماید.

امکانات دانشگاه جراح پاشا

امکانات تحصیلی و تفریحی از موارد مهم انتخاب دانشگاه برای متقاضیان تحصیل در ترکیه است که خوشبختانه دانشگاه جراح پاشا در این زمینه بسیار سربلند است. امکانات و تجهیزات دانشگاه جراح پاشا بسیار به‌روز بوده و توانسته با نیاز و سلیقه بسیاری از افراد سازگار باشد.

دانشگاه جراح پاشا دارای امکانات پژوهشی ارزشمند از جمله مراکز تحقیقاتی، کلاس‌های مقاله‌نویسی، مشاوره‌های پژوهشی لازم و کلاس‌های مربوط به طرح پزشکی است.

در دانشگاه جراح پاشا امکانت تفریحی از قبیل استخر شنا، وسایل ورزشی، وسایل تفریحی هوشی، باشگاه‌های رقص و ورزش وجود دارد.

امکانات اسکان و وضعیت خوابگاه دانشگاه جراح پاشا خوب است و این دانشگاه خوابگاه‌های جداگانه‌ای برای آقایان و خانم‌ها در نظر گرفته است که محل اسکان نیز در داخل دانشگاه است. خوابگاه‌های دانشجویی به صورت طبقه‌ای طراحی شده‌اند و هر چند واحد مشخص دارای سرویس بهداشتی و غذاخوری مربوط به خود هستند. فضای مطالعه و کتابخانه برای خوابگاه دانشگاه جراح پاشا در نظر گرفته شده است. ایمنی خوابگاه توسط سرپرست مربوطه ارزیابی می‌شود.

سیستم نظارت دانشگاهی بسیار وسیع بوده و نوع رفت و آمد دانشجویان به دقت بررسی می‌شود. 

 فضای داخلی دانشگاه جراح پاشا بسیار بزرگ است به طوری که برای تردد نیاز به اتوبوس خطی است. اتوبوس‌های خطی طبق زمان‌بندی مشخص برنامه‌ریزی شده‌اند به طوری که دانشجویان برای تردد به هیچ عنوان معطل نمی‌شوند.

دانشگاه جراح پاشا دارای فضای ورزشی مجهزی است به طوری که میدان فوتبال و میدان تنیس به‌روز و مدرنی برای علاقه‌مندان طراحی شده است.

یک موزه تاریخ پزشکی در دانشگاه جراح پاشا وجود دارد که در زمان و موقعیت مشخص قابلیت بازدید دارد و می‌تواند اطلاعات جامعی در مورد پزشکی در اختیار افراد قرار دهد.

افرادی که کارت دانشجویی دانشگاه جراح پاشا دارند می‌توانند از طرح تخفیف تحصیلی این دانشگاه نهایت بهره را ببرند که شامل: تخفیف خرید بلیط اتوبوس‌های حمل‌ونقل، بلیط شرکت در کنفرانس های علمی و همین‌طور استفاده از فضای ورزشی مدرن با هزینه کم.

در دانشگاه جراح پاشا انجمن‌های دانشجویی متعددی وجود دارد تا دانشجویان با مهارت‌های مختلف تحصیلی و زندگی آشنا شوند و بتوانند جنبه‌های فردی و اجتماعی خود را ارتقا دهند.

رشته‌های تحصیلی دانشگاه جراح پاشا

از روش‌های مدرن، سکولار و دموکراتیک برای تحصیل در دانشگاه جراح پاشا استفاده می‌شود. برنامه تحصیلی در دانشگاه جراح پاشا موازی با فعالیت‌های ورزشی، تفریحی و همین‌طور کلاس‌های فوق‌برنامه و کارآموزی همراه است.

رشته‌های تحصیلی دانشگاه جراح پاشا به سه دسته کلی تقسیم می‌شود که شامل علوم پایه، پزشکی داخلی و علوم جراحی است.

لیست زیر رشته‌های تحصیلی در دانشگاه جراح پاشا است:

 • رشته پزشکی داخلی، جراحی عمومی
 • آناتومی پزشکی جراحی عمومی
 • بهداشت خانواده
 • جراحی گلو
 • فیزیولوژی اطفال
 • جراحی قلب و عروق اطفال
 • جراحی پلاستیک و زیبایی و فارماکولوژی
 • بیوشیمی بالینی
 • تاریخ پزشکی جراحی اعصاب
 • بافت‌شناسی و احیای غده شناسی
 • مامایی درماتولوژی اطفال
 • هوشبری
 • باکتری‌شناسی و بسیاری از شاخه‌های دیگر پزشکی را نیز شامل می‌شود.

هر یک از شاخه‌های تحصیلی در دانشگاه جراح پاشا دارای واحدهای درسی مخصوص به خود هستند. برخی از رشته‌ها با مصاحبه روانشناسی ورودی همراه هستند به طوری که بعد روانی متقاضیان مورد ارزیابی قرار بگیرد. برخی از دروس از همان ترم اول با فعالیت عملی در کلینیک ها و فضای آزمایشگاهی همراه است. رشته‌های مورد مطالعه در دانشگاه جراح پاشا در ابتدا به صورت تئوری و سپس به صورت تئوری موازی با عملی پیش می‌رود. سختگیری در یادگیری دروس زیاد است و همه موارد پوشش داده می‌شود.

شرایط ورود به دانشگاه جراح پاشا

برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه نیاز است در یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرفته شوید و اگر انتخاب شما دانشگاه جراح پاشا باشد نیاز است از شرایط ورود به دانشگاه مطلع باشید. اول از هر چیز، تأکید بر اینکه بسیار حائز اهمیت است که طبق گزارش‌هایی که از سوی رتبه‌بندی مؤسسات توسط سایماگو به دست ما رسیده است دانشگاه جراح پاشا توانسته رتبه خوبی در اروپای غربی به خود اختصاص دهد. دانشگاه جراح پاشا در لیست واحدهای دانشگاه استانبول قرار دارد.

می‌دانیم که برای پذیرش در دانشگاه‌های استانبول و آغاز تحصیل در ترکیه نیاز به شرکت در آزمون YOS دارید. دانشگاه جراح پاشا نیز از این قاعده جدا نبوده و متقاضی می‌بایست در آزمون YOS مختص به خود دانشگاه شرکت نماید. از دیگر روش‌های ورود و پذیرش در دانشگاه جراح پاشا شرکت در آزمون SAT است که به نوبه خود کلید ورود محسوب می‌شود. شما با شرکت در این آزمون‌ها در صورتی که حداقل نمره لازم را کسب کرده باشید می‌توانید در رشته مورد نظر تحصیل خود را آغاز کنید.

از آنجایی که شاید اطلاعات شما در مورد آزمون YOS و SAT قدیمی یا ناقص باشد به اختصار توضیحاتی در مورد این دو آزمون می‌دهیم:

آزمون YOS شامل 90 الی 100 تست است به طوری که 40 الی 45 تست از آن مخصوص درس ریاضی و 40 الی 45 تست دیگر به هوش و در نهایت 10 تست مربوط به هندسه است. نکته مهم اینکه دروس ریاضیات و هندسه این آزمون با واحدهای درسی در ایران بسیار مشابه و حتی یکسان هستند. این‌طور که آمارها نشان می‌دهد به دلیل سطح تسلط ایرانیان به مباحث ریاضی، پذیرش در این آزمون برای ایرانیان چندان دشوار نیست. بخش دیگری از آزمون نیز وجود دارد که برای سنجش زبان ترکی است و نمره دهی برای آن به صورت A، B و C است. افرادی که قصد دارند تحصیل به زبان ترکی داشته باشند باید در این بخش امتیاز مناسبی اخذ نمایند. متصدی برگزاری این آزمون خود دانشگاه جراح پاشا است.

آزمون SAT به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و شامل مواد درسی ریاضی، درک مطلب و نگارش است. هر قسمت از آزمون دارای حداکثر 800 نمره است. این آزمون برای تحصیل پزشکی در ترکیه اعتبار ویژه‌ای دارد. سطح دشواری آزمون SAT به نسبت YOS بیشتر است.  آزمون SAT در دو بخش جداگانه SAT1 و SAT2 برگزار می‌شود به طوری که قبولی در بخش SAT1 برای دانشجویان بین‌المللی کفایت می‌کند. آزمون شامل 154 تست است که شامل 52 تست خواندن، 44 تست نوشتن و 58 تست فهم و مهارت ریاضیات می‌شود. حداقل نمره مناسب برای پذیرش دانشگاه‌های خوب استانبول 1300 اعلام شده است.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش دانشگاه جراح پاشا

دانشگاه جراح پاشا زیرمجموعه دانشگاه استانبول محسوب می‌شود و اخذ پذیرش دانشگاه جراح پاشا بر اساس نظارت و مدیریت دانشگاه استانبول صورت می‌گیرد.

برای اخذ پذیرش دانشگاه جراح پاشا نیاز به تهیه و تنظیم یک سری مدارک خواهید داشت که به شرح زیر است:

فرد متقاضی باید پاسپورت معتبر داشته باشد. اعتبار پاسپورت وی باید حداقل 7 ماه و شامل حداقل دو برگ سفید باشد.

هر شخص متقاضی می‌بایست از گواهینامه دیپلم و پیش‌دانشگاهی خود کپی تهیه نماید. دقت کنید که اصل مدارک باید همراه شما باشد اما در نهایت کپی مدارک در دانشگاه جراح پاشا ضمیمه پرونده می‌شود.

درخواست تحصیل در دانشگاه جراح پاشا خود شامل هزینه‌ای مختصر است که از سوی دانشگاه اعلام می‌شود و باید رسید واریز هزینه مربوطه ضمیمه پرونده مدارک شما باشد.

شما باید درخواست خود را در قالب رسمی به دانشگاه اعلام کنید. پس از بررسی مدارک و شرایط شما، زمانی که نمره آزمون YOS و SAT ارزیابی شد از سوی دانشگاه نامه پذیرش رسمی برای شما ارسال می‌شود. پس از دریافت این نامه پروسه اخذ ویزای تحصیلی آغاز می‌شود.

شما برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه نیاز به تنظیم مدارک مشخصی دارید که باید به سفارت ترکیه در ایران تحویل دهید:

هر شخص باید پاسپورت با اعتبار بالای 90 روز داشته باشد و دو برگه سفید برای پاسپورت نیاز است.

اصل نامه پذیرش از دانشگاه جراح پاشا با مهر و امضای رسمی به طوری که رشته تحصیلی و مدت‌زمان تحصیل در آن مشخص باشد، ضمیمه پرونده شما می‌شود.

هر شخص نیاز به سه عدد عکس با استاندارد اخذ ویزای تحصیلی خواهد داشت.

هر شخص باید گواهی سلامت و گواهی دیپلم دبیرستان خود را ارائه دهد.

ویزای تحصیلی ترکیه اعتبار یک ساله دارد اما طبق مدت زمان تحصیلی شما قابل تمدید است.  در صورت ناقص بودن هر یک از مدارک اعلام شده پروسه پذیرش شما برای دانشگاه جراح پاشا بسیار طولانی شده و شانس کمی خواهید داشت.

بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا

از آنجایی که ترکیه در صدد جذب دانشجویان نخبه از سراسر دنیا به خصوص ایران است فضای بورسیه تحصیلی در ترکیه داغ‌تر از قبل بوده و شامل حال دانشگاه جراح پاشا نیز می‌شود.

دانشگاه جراح پاشا شرایط بورسیه تحصیلی خوبی فراهم ساخته است. لازم به ذکر است افرادی که از بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا استفاده می‌کنند بارها در سال مورد بررسی قرار می‌گیرند و هر زمان که احساس شود شرایط لازم برای استفاده از بورسیه تحصیلی و کمک‌های مالی را ندارند، امکان لغو بورسیه تحصیلی از سوی دانشگاه وجود داشته و هزینه‌ها به حالت اول بازمی‌گردد. شرایط بورسیه دانشگاه جراح پاشا هر ساله برای 200 نفر در نظر گرفته می‌شود و گزینش بر اساس معدل است. کسانی که معدل دیپلم و پیش‌دانشگاهی بالایی دارند، دارای نمره بالا در آزمون YOS و SAT هستند و همین‌طور تسلط نسبی به زبان ترکی دارند شانس بالاتری در پذیرش بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا دارند. شرایط کمک تحصیلی دانشگاه جراح پاشا به این صورت است که به هر دانشجو ماهانه بین 200 الی 400 دلار بورس تعلق می‌گیرد و کمک هزینه خرید لپ تاپ نیز در نظر گرفته می‌شود. دانشجویانی که از بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا استفاده می‌کنند در بهترین خوابگاه‌ها حضور خواهند داشت.

همین‌طور یک نوع کمک هزینه تحصیلی برای 1200 دانشجو در نظر گرفته می‌شود به طوری که می‌توانند در برخی از مشاغل معین مشغول به کار پاره‌وقت شوند.

به بیش از 500 دانشجو نیز بن خرید کتاب اعطا می‌شود تا فضای پژوهشی دانشگاه پایدار باقی بماند.

همین‌طور کمک هزینه خرید لباس برای 500 دانشجو در سال در نظر گرفته می‌شود.

شرایط استفاده رایگان از آموزش در کافه تریای دانشگاه نیز بخشی از امتیازات بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا است.

شرط معدل برای استفاده از بورسیه دانشگاه جراح پاشا وجود دارد که از قرار زیر است:

برای تحصیل در ترکیه در مقطع دیپلم معدل شما باید حداقل 12 باشد، برای مقطع لیسانس معدل حداقل 14 و برای مقطع تحصیلی تکمیلی نیز معدل حداقل 15 اعلام شده است. در صورتی که قصد شما تحصیل در رشته‌های پزشکی باید حداقل معدل مورد پذیرش بورسیه تحصیلی حداقل 18 است.

در صورتی که بخواهید برای مقطع لیسانس در ترکیه از بورسیه تحصیلی استفاده کنید باید تاریخ تولدتان بعد از 12 دی 1376 باشد و برای مقطع فوق‌لیسانس تاریخ تولد شخص باید پس از 11 دی 1367 باشد و برای بورسیه تحصیلی مقطع دکترا نیز تاریخ تولد شخص متقاضی پس از 11 دی 1362 ارزیابی می‌شود.

مدارک لازم برای بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا

برای استفاده از بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا نیاز به ریزنمرات تحصیلی از دیپلم تا آخرین مقطع تحصیلی خواهید داشت. هرچه نمرات شما بالاتر باشد شانس بیشتری دارید.

متقاضی باید همه مدارک تحصیلی از دیپلم تا آخرین مقطع دانشجویی را تنظیم نماید.

متقاضی نیاز به رزومه تحصیلی مشخص دارد تا در صورت وجود مقالات پژوهشی، ثبت اختراع و … اطلاعات دقیقی فراهم شود.

برای بورسیه تحصیلی مقطع ارشد و دکترا نیاز به دو توصیه‌نامه از دو استاد یا بیشتر دارید به طوری که مشخص شود اساتید برتری شما را لایق تحصیل و استفاده از بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا می‌دانند.

 • فرد نیاز به یک عکس اسکن شده 4 در 6 دارد.
 • مدارک شناسایی فرد اعم از کارت ملی و پاسپورت معتبر به همراه کپی آن‌ها باید فراهم شود.
 • افرادی که دارای مدارک زبان بین‌المللی از قبیل آیلتس و تافل هستند شانس پذیرش بالایی دارند.
 •  چندین نکته در خصوص مدارک بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا:
 • شما در ابتدا نیاز به داشتن مدرک زبان تافل ندارید اما در صورت وجود امتیاز خوبی کسب می‌کنید.
 • در ابتدا نیاز به ترجمه مدارک بالا نیست و فقط اسکن مدارک نیاز به ارسال دارد.
 • افرادی که در ایران رتبه برتر کنکور را کسب کرده‌اند می‌توانند برگه کنکور را ضمیمه پرونده خود کنند.

مزایای بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا

از مهم‌ترین مزیت بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا این است که می‌توانید با هزینه بسیار ارزان در رشته مورد نظر خود تحصیل کنید. این‌طور که مشخص است افرادی که از بورسیه تحصیلی دانشگاه جراح پاشا استفاده می‌کنند اجازه استفاده از خوابگاه به صورت رایگان را خواهند داشت.

افرادی که شرایط استفاده از دانشگاه جراح پاشا را دارند، نیازی به هزینه بالا برای شهریه تحصیلی نخواهند داشت و گاه می‌توانند از تحصیل رایگان دانشگاه جراح پاشا استفاده کنند.

دانشجویان بورس همگی تحت پوشش بیمه با سقف بلند هستند و برای درمان و سایر خدمات بهداشتی هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.

در برخی از طرح‌های بورسیه تحصیلی در دانشگاه جراح پاشا، هزینه‌های مسافرت دانشجویی و همین‌طور تورهای تفریحی نیز پرداخت می‌شود.

دانشجویان ایران بورسیه دانشگاه جراح پاشا برای رفت و آمد به ترکیه نیاز به اخذ ویزای مجدد نخواهند داشت.

هزینه تحصیل در دانشگاه جراح پاشا

شما برای تحصیل در دانشگاه جراح پاشا در ابتدا هزینه‌ای به عنوان ثبت‌نام در نظر می‌گیرید که معمولاً برای همه رشته‌ها ثابت است، سپس نوبت به بررسی شهریه تحصیلی بر اساس رشته تحصیلی مورد نظر و مقطع تحصیلی است که از سوی چارت شهریه دانشگاه مشخص شود. برخی از دروس که دارای واحدهای آزمایشگاهی گسترده‌ای هستند شهریه بالاتری خواهند داشت و برخی دیگر نیز به دلیل بیشتر بودن فضای تئوری ارزان‌تر هستند. هزینه‌ای بابت استفاده از فضای خوابگاه و سایر خدمات دانشگاهی از شما اخذ می‌شود.

مشاوره

جهت اخذ ویزای تحصیلی ترکیه و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط تحصیل در دانشگاه جراح پاشا لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان اخذ ویزای تحصیلی ترکیه و مهاجرت به ترکیه هستید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

ارزیابی
برای ارزیابی ، با موسسه ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو دانشگاه ها
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱