x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
فلسطین

فلسطین

کشور فلسطین دقیقاً بین سه قاره آسیا و اروپا و آفریقا قرار دارد. این کشور در شمال خط استوا بین عرض 29/30 درجه و همینطور 15/33 درجه شمالی است. درازای ساحل آن با دریای مدیترانه از شمال به جنوب حدود 222 کیلومتر است. صدف و مروارید در کشور فلسطین به طور کلی از گزینه های اقتصادی بسیار مهمی محسوب می‌شود و بخشی از اقتصاد کشور فلسطین را پوشش داده است، در این کشور صدف و مروارید ورود به بخش تزیینات نیز داشته است، در نظر داشته باشید که فروش مروارید و صدف در اقتصاد کشور فلسطین نقش یک پارامتر نجات را دارد. رشد مهاجرت به کشور فلسطین نیز بیشتر شده است و کسانی که می‌توانند ورود به بخش چوب و یا کشاورزی داشته باشند در این کشور روش خوبی را در پیش می‌گیرند. افرادی که علاقه به ثبت شرکت در کشور فلسطین دارند نیز می‌توانند این کشور را یک انتخاب ارزان و خوب در نظر داشته باشد؛ خوشبختانه ارزیابی های اقتصادی نشان می‌دهد که وضعیت ثبت شرکت در این کشور رشد 0.69 درصدی داشته است. وضعیت آموزش در این کشور به خوبی پیشرفت کرده است. بسیاری از درمانگاه ها در کشور فلسطین مجهز به جدیدترین تکنولوژی بهداشتی هستند. کشور فلسطین در زمینه مسکن و شهرسازی نیز به رشد خوبی رسیده است، شهرسازی در این کشور توسط تیم های نخبه مهندسی صورت می‌گیرد و سعی شده تا فضای شهری درستی برای زندگی در کشور فلسطین فراهم شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Palestine عربی: فلسطين
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: گویش های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: پوند یونان پوند فلسطین دینار اردن هر پوند یونان 0.060 دلار آمریکا هردینار اردن 1.41 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00970
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 32
 • پایتخت: اورشلیم، رام‌الله
 • زبان های رسمی: عربی
 • جمعیت: بیش از 4.817 میلیون در سال 2016
 • منطقه زمانی: UTC+2
 • دامنه اینترنتی: ps.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 14.50 میلیارد دلار

سفر به فلسطین

آب و هوای کشور فلسطین در بخش شمالی و جنوبی یکسان نیست. در بخش های جنوبی این کشور نفوذ باد از سمت مصر بسیار زیاد است، البته رطوبت بسیار کم است. جنوب این کشور برای کسانی که از رطوبت فراری هستند یک انتخاب بسیار خوب محسوب می‌شود و وضعیت آب و هوایی این قسمت گرم و خشک اعلام شده است. مشخص است که این وضعیت در مناطق بیابانی کشور فلسطین حاکم بوده و برای صحراگردی می‌تواند گزینه خوبی باشد. اما بخش های شمالی، کشور فلسطین وضعیت متفاوتی دارد. وزش بادهایی که رطوبت بالایی دارد از روی دریایی مدیترانه ارزیابی می‌شود. تورهای مذهبی گروهی در کشور فلسطین بیشتر برای بازدید از گنبد سنگی است. این گنبد زیبا از معماری اسلامی استفاده کرده است و در لیست جاذبه های گردشگری کشور فلسطین قرار دارد. گنبد سنگی در حرم شریف قرار گرفته است و دقیقاً در قلب بیت‌المقدس قرار گرفته است. گنبد سنگی یکی از مقدس‌ترین مساجد جهان است که توانسته در طول دوره های مختلف تا به امروز از دیدنی های جذاب کشور فلسطین محسوب شود. سفرهای زمینی به کشور فلسطین در سال های مختلف بارها و بارها مسدود شده است این موضوع حتی در سفرهای هوایی نیز رویت می‌شود.

سفر به فلسطین

زندگی در فلسطین

یکی از محصولات صادراتی در کشور فلسطین صابون است که امروزه ورود به جریان های تجاری داشته است. ارزش اقتصادی در صنف صابون هنوز هم در این کشور دیده می‌شود. به طور کلی مردم این کشور علاقه زیادی به چوب دارند و چوب از سرمایه های مهمی محسوب می‌شود که هم در بخش مصرفی و هم تزیینی مورد استفاده قرار گرفته است و سهم بزرگ از اقتصاد این کشور را مشخص کرده است. در نظر داشته باشید که به طور کلی صادرات یک سری محصولات مانند توت فرنگی و همینطور مرکبات در فلسطین سبب شده است که ریتم صادرات و روال تجاری آن به خوبی حفظ شود. وضعیت کاری در کشور فلسطین خوب نیست و این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست اما می‌توان انتظار داشت و که نرخ مشارکت نیروی کار در این کشور بیشتر شود. به طور کلی نرخ مشارکت نیروی کار در کشور فلسطین به 50.21 رسیده است. وضعیت نرخ اشتغال نیز به 32.80 درصد رسیده است. اینطور که مشخص است که افراد بیکار در فلسطین بیشتر از افراد شاغل هستند. کسانی که علاقه دارند در یک کشور خارجی سرمایه گذاری کنند، کشور فلسطین بهترین فرصت را به وجود آورده؛ زیرا هنوز وضعیت شرکت های خصوصی در کشور فلسطین ضعیف است و این روند سبب شده است که دولت از هر سرمایه گذار با هر میزان بودجه ای برای پیشبرد اهداف دولت استفاده نماید، این در حالی است که سرمایه کم شما در یک کشور اروپایی هیچ ارزشی نخواهد داشت!

 

 

زندگی در فلسطین

مهاجرت به فلسطین

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور فلسطین به طور کلی بیش از 14.50 میلیارد دلار اعلام شده است. اخذ اقامت کشور فلسطین با اجاره خانه از موضوعاتی است که این روزها بسیار باب شده است؛ شما برای خرید خانه در کشور فلسطین و گرفتن اقامت می‌بایست هزینه اولیه را مدنظر قرار دهید. اقامت کشور فلسطین برای ایرانیان در صورتی که با هدف سرمایه گذاری همراه باشد می‌تواند به رشد اقتصادی برسد. دولت نیز در صدد است که وضعیت مهاجرت به کشور فلسطین را بهتر از سال های گذشته در نظر بگیرد. ارزیابی های اقتصادی مهاجرت به کشور فلسطین از 10 سال گذشته تا به امروز را تنها 0.23 درصد اعلام کرده است و این آمار بسیار کم است. وضعیت تحصیلی نیز در این کشور خوب است و دولت سعی داشته به سیستم دانشگاهی کشور فلسطین کمک شایانی نماید؛ در این راستا آمار مهاجران نیز بیشتر از قبل ارزیابی شده است. رضایت در بخش تحصیلی این کشور بهتر از سایر بخش ها دیده می‌شود، هزینه تحصیلی در کشور فلسطین بسیار ارزان است و این موضوع سبب شده است افرادی که علاقه به تحصیل در رشته های حوزوی دارند کشور فلسطین را انتخاب نمایند. چوب و محصولاتی که به چوب بری نزدیک هستند، می‌توانند به توسعه اقتصادی در این کشور کمک نمایند. مرکبات و توت فرنگی از مهمترین محصولات صادراتی فلسطین محسوب می‌شوند به طوری که اگر افراد بتوانند به پرورش گل در فلسطین تسلط داشته باشند در صادرات این محصول به نتیجه خوبی خواهند رسید.

مهاجرت به فلسطین

تحصیل در فلسطین

دوره پیش دبستانی در کشور فلسطین در رده سنی 3 الی 5 سال ارزیابی شده است. در این دوره کودکان باید بتوانند با زبان عربی و همینطور زبان های دیگر آشنایی کامل پیدا کرده و مهارت و فنون زندگی را به صورت کامل یاد بگیرند. دوره ابتدایی در فلسطین از سن 7 سالگی آغاز می‌شود، و تا سن 14 سالگی ادامه دارد. در این دوره یادگیری الفبا، ریاضی و سایر دروس بسیار پر اهمیت است؛ البته که دوره ابتدایی از نظر مردم فلسطین بسیار ارزشمند است و مردم باید این نکته را بدانند که دروس در فلسطین به زبان های مشخصی دنبال می‌شود و شخص باید بتواند در یادگیری دروس شرایط درستی را دنبال کند. امکانات تحصیلی برای رشته های عمران و معماری 21 درصد بهتر از سال های گذشته اعلام شده است و مشخص است که مردم علاقه زیادی به این سری از رشته‌های عملی دارند. هزینه تحصیل در کشور فلسطین ارزان است و رشته های عمران و معماری در لیست رشته‌هایی هستند که دولت سعی در کمک مالی به آنها دارد. برای تحصیل با هزینه کم در کشور فلسطین نیاز است که ترم اول و دوم از تحصیل خود در کشور فلسطین را با نمرات A پشت سر بگذارید.

تحصیل در فلسطین